Butykos Kisvendéglő Eger

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Butykos Kisvendéglő Eger vélemények

Kiváló 2023. augusztus 22.családjával járt itt
A szépasszonyvölgyi borozás után ide jöttünk vacsorázni. Hatan voltunk (gyerekek is), így ettünk levest is, kétszemélyes tálat is, stb. A kétszemélyes tálhoz megkérdezték hány terítéket kérünk, szívesen hoztak többet is. Hamar megkaptuk az ételeket, a pincérek nagyon kedvesek voltak, többször érdeklődtek, minden rendben van e.
2022. április 21.a párjával járt itt
A párommal voltunk Bükkszéken a házassági évfordulónkat ünnepelni és mivel nincs messze Egerhez illtve a Szépasszony-völgyéhez így oda is ellátogattunk. Mivel még ebbe az étterembe nem voltunk így foglaltunk asztalt. Nagyon kedvesen fogattak bennünket és az asztalunkhoz kisértek. Még jó hogy foglaltunk asztalt,mert teltház volt.
Butykos Kisvendéglő Eger - EgyébButykos Kisvendéglő Eger - Egyéb
Kiváló 2021. július 16.barátokkal járt itt
Séta a völgybe. Minden étterem -telt házzal működik, ahogy láttuk. . Kedvenc helyünkön még akad egy asztal. . . . Gyors kiszolgálás, tiszta teríték. . . Rendelve gyümölcsleves- hőségben ez legjobb. . aztán juhtúrós sztrapacska . finom muskotály a végén. . A leves kiváló, tejszínhabbal a tetején. .
2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Kiváló 2020. október 31.a párjával járt itt
Ismét erre jártunk, így más nem is jöhetett szóba csak ez a kisvendéglő. Most is 3 féle menüjük volt, ebből választottunk, a klasszikus fogást. Csontlevest, rántott szelet sült krumplival és káposzta salátával. Klasszikus igaz, de mindent el lehet rontani ha valaki nem figyel oda. Ez viszont finom ebéd volt! A 2.
Kiváló 2019. október 5.a párjával járt itt
Őszi ebéd a Szépasszonyvölgyben. A Buytkost választottuk, újra. . Most sem csalódtunk. . . Étlap szinte azonnal elő kerül. . Az ételre igaz várni kellet- háromnegyed órát,a mi nem kevés. . . De most is megérte. . finom, ízletes, friss ételek kerültek elénk. . Tejszínes gomba krém csirke falatokkal, cigánypecsenye- másodszorra, mint az előző alkalommal.
2078
Kiváló 2019. augusztus 25.a párjával járt itt
Ezen oldal ajánlatai alapján választottam az éttermet. Menüt ettünk és nagyon jó volt, mind a mennyisége mind a minősége és vacsorára fogyasztottuk, tehát még ebben az időben is kapni, ami ritkaságnak számít. A kiszolgálás, kedves, pontos így én is ajánlani tudom ezt a szép, tiszta és kellemes helyet. Ha erre járunk megint ide fogunk bejönni az teljesen biztos!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. március 30.a párjával járt itt
2019 március 27-28 Két nap alatt 2x ebédeltünk a Butykos étteremben. Gyors kiszolgálás figyelmes pincérek finom ételek , tisztaság . Ár -érték arány nagyon jó. Menüt választottunk ( 3 féléből lehetett választani) de mind mennyiségileg mind minőségileg kiváló választás volt. Hangulatos hely . A toalett is ragyogott a tisztaságtól. Mindenkinek jó szívvel ajánlom ezt az éttermet
Butykos Kisvendéglő Eger - Külső kép
Kiváló 2019. március 28.barátokkal járt itt
Egri kirándulásunk utolsó napján barátokkal együtt tértünk be a vendéglőbe.A kiszolgálás gyors volt, az ételek finomak voltak.Egyetlen negatívum volt csak hogy a mosdóba csak lépcsőkön keresztül lehetett lemenni,de ez már lassan megszoktuk,hogy Egerben mindenhol lépcsőzni kell.Azt kaptuk a pénzünkért amire számítottunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. november 1.a párjával járt itt
Egy gyors ebédre tértünk be az étterembe, érkeztünkor két asztal volt foglalt. Kiválasztottuk az ebédet - csülök pörköltet galuskával, amire azért várni kellett mivel közben befutott egy autóbusznyi vendég. Mivel a tradíciós ízek hívei is vagyunk - ízlett.
Nem lehet sem kiemelni sem leszólni, vagyis jó - amilyennek lenni kell, hogy jó étvággyal el lehessen fogyasztani.
Kiváló 2018. augusztus 30.a párjával járt itt
Évről évre a Szépasszony-völgybe járunk szülinap évforduló szóval szeressük! A megszokott helyről negatív benyomás miatt fogyasztás nélkül távoztunk és a választásunk (08. 29 és 30. án is itt vacsoráztunk) a Butykos Kisvendéglőre esett,az első benyomás nagyon pozitív volt, kellemes hangulat, profi kiszolgálás szuper adag és teljesen korrekt árak!
Butykos Kisvendéglő Eger - Étel/italButykos Kisvendéglő Eger - Étel/ital
Butykos Kisvendéglő Eger a térképen
3300 EgerDisznofösor u. 1
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • élő zene • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V