Cherry Étterem & Kávézó Eger

étterem, kávézó - kávéház
Cherry Étterem & Kávézó Eger
Cherry Étterem & Kávézó EgerCherry Étterem & Kávézó Eger
Cherry Étterem & Kávézó EgerCherry Étterem & Kávézó Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Cherry Étterem & Kávézó Eger vélemények

Kiváló 2021. szeptember 26.a párjával járt itt
Őszi vacsora. . . Egy hangulatos este a belvárosban. . Az éttermek tele, hétvége van. . Betévedünk a Cherry udvarába-a hol már jártunk. Gyors , udvarias kiszolgálás. . Rendelésünk - pizza, könnyű nyári. őszi vacsora, finom alma lével. A pizza ízletes, ropogós, könnyű. . Igen tiszta a terasz, rögtön takarítják az elmenő vendég után. Nagyon kellemes , este volt, lámpák hangulatában. . Ajánlom. . .
2076
2021. augusztus 18.a párjával járt itt
100%-ig az ittjartam. hu alapján! Megnéztük az oldalon, hogy ez a legnépszerűbb étterem Egerben, és így nyilván ide is készültünk. A parkolás nem egyszerű a környéken, a Törökfürdőnél találtam helyet, ott tettük le a kocsit, kifizettem vagy két órát 7-800 forintért, és irány a Cherry!
Cherry Étterem & Kávézó Eger - Külső képCherry Étterem & Kávézó Eger - BelsőCherry Étterem & Kávézó Eger - BelsőCherry Étterem & Kávézó Eger - BelsőCherry Étterem & Kávézó Eger - BelsőCherry Étterem & Kávézó Eger - Étel/italCherry Étterem & Kávézó Eger - Étel/italCherry Étterem & Kávézó Eger - Étel/italCherry Étterem & Kávézó Eger - Étel/italCherry Étterem & Kávézó Eger - Külső képCherry Étterem & Kávézó Eger - Belső
Kiváló 2021. augusztus 1.a párjával járt itt
Tündéri hely, egészen közel a Dobó térhez. Ajánlások alapján és a kirakott étlap alapján választottuk (és fontos volt, hogy fizethessünk SZÉP-kártyával). A kerthelyiségben ültünk le egy asztalhoz. Virág, gyertyafény, kellemes zene, halk beszélgetések, a pincérek kedves mosolya -- ezekkel találkoztunk először.
Kiváló 2021. július 24.gyerekekkel járt itt
Egy kis utcában találtuk. Az utcai részen ettünk. Kedves pincérek, nagyon finom ételek, napi menü. Elegedettek voltunk, jó élmény volt.
Kiváló 2020. július 6.a párjával járt itt
A kávézó és étterem a sétáló belvárosban található, ideális helyen. . Most egy Udvarházat is nyitottak. Itt volt szerencsénk egy délutáni pohár bort, egy limonádét fogyasztani. Ízléses belső, tisztaság fogadott. Fedett, hangulatos rész. Az árak is megfizethetőek . . Ajánlom az Egerbe látogatóknak. . . egy délutáni borozásra.
Kiváló 2020. január 4.családjával járt itt
Ismét eltelt egy év. Az óévet természetesen Egerben töltöttük. Most már visszatérő vendégként látogattuk meg az éttermet. Ismerősként fogadott a pincér minket. A rendelés után gyors volt a kiszolgálás. A választott ételek nagyon finomak voltak, ízletesek és bőségesek. Az új évet is az étterembe kezdtük.
Kiváló 2019. január 6.családjával járt itt
A szilveszterre a szüleimmel érkeztem Egerbe. Nem először járunk itt és remélem nem is utojára. Minden nap másik étterembe mentünk ebédelni. Az év első napján délelőtt nekivágtunk a városnak. A sok gyaloglás után megéhezve tértünk be az étterembe. A pincér nagyon kedvesen asztalhoz kísért bennünket, majd rendeltünk ebédet.