Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger
Excalibur Középkori Lovag Étterem EgerExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger
Excalibur Középkori Lovag Étterem EgerExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger bemutatkozása

Eger zöld szívében, az érsekkertben a kuriózum számba menő Excalibur Középkori lovagi Étterem, ahol a korhű környezet és zene, látványkonyha és kemence, lovagi műsorok, valamint eredetei receptúrák alapján speciális fűszerezéssel elkészített ételek fejedelmi lakomák és finomabbnál finomabb parázson sült étkek fogadják az ide betérő vendégeket.

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
3 éjszakás ajánlat
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger vélemények

Kiváló 2023. augusztus 22.családjával járt itt
A szállásról a város felé minden nap itt mentünk el, s egyik délután betértünk ebéd/vacsorára (du. 4 órakor). Az udvaron megállítot egy tábla, hogy itt várakozzunk. Várakoztunk, de szerintem sokkal hamarabb kellene "értünk jönni", mert már elindultunk befelé, amikor jött egy pincér. Választhattunk asztalt, megkaptuk az étlapokat, ami szép, és érdekes volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
2023. július 18.családjával járt itt
Összességében tetszett, mégsem tudok maradéktalanul pozitív lenni. A külcsínre nagyon sokat adnak, az udvaron és beltéren is nagyon hangulatos a léggkör, a dekoráció. A felszolgálók kedvesek és igyekeznek nagyon, de valószínű, hogy nincs elég személyzet, legalábbis ez jött le nekünk.
Kiváló 2022. október 3.barátokkal járt itt
EXCALIBUR KÖZÉPKORI LOVAG ÉTTEREM. Direkt erre a helyre készültünk Egerben. Előre foglaltunk asztalt. A hely kiváló. Mint a középkorban. nagy asztalok, gyertya fény, korhű öltözék. Nagyon tekintélyes adag ételek, igen finomak. gyors és kedves személyzet. Az ára nagyon jó. Ajánlani tudom mindenkinek.
Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - Egyéb
Kiváló 2022. május 4.családjával járt itt
Többször jártunk már itt és most is minden fantasztikus volt. Remek ételek remek felszolgálással.
Kiváló 2021. szeptember 18.a párjával járt itt
Őszi hétvége - az Érsekkertben, , mellette egy középkori , hangulatos étterem. . . Ahová érdemes betérni. . Előre lehet helyet foglalni sok a vendég. . Gyorsan megtaláljuk az ételt étlapon. . A z étel nagy fa tálcán érkezik, elég hamar. . Felakasztva középkorian- hús- bőségesen három szelet, mellette nagyon finom krumpli, zöldség köret.
Kiváló 2021. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Előre asztalt foglaltunk,mert általában sokan vannak az étteremben.Nagyon nehéz választani a széles kínálatból.Az ételeket gyorsan kihozták,ízlésesen,középkori stílusban vannak tálalva. Az adagok nagyok,meg sem bírtuk enni,pedig nagyon finom volt minden. Az árak rendben vannak,bátran ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2020. október 28.gyerekekkel járt itt
Egy szép őszi napot fogtunk ki. A családdal kimozdultunk az Alföldről Eger környékére. Ebbe a Középkori Lovagi Étterembe előre kell asztalt foglalni mert amikor megérkeztünk is teltház volt. Az érseki kertben található ez az impozáns étterem. Már a bejáratnál elált a lélegzetünk. A bejárat is ámulatba ejtő volt.
Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger - Étel/ital
Kiváló 2020. szeptember 29.barátokkal járt itt
Interneten találtuk és foglaltuk le a helyet. Hangulatos, autentikus étterem, bőséges, ízletes vacsora, kedves, gyors kiszolgálás - maximálisan teljesítette az elvárásainkat. NINCS ételszag! !
A vacsora alatt Tinódi Lantos Sebestyén élőben szolgáltatta a zenét :D , kellemes aláfestés volt.
Maximálisan elégedetten távoztunk!
Kiváló 2020. február 12.gyerekekkel járt itt
Az étterem nagyon jól néz ki,az ételek is finomak és jól is néznek ki. Látványos az egész, én még nem jártam hasonló helyen, de nekem nagyon bejött. Mondjuk előre kell foglalni asztalt ha biztosra akarsz menni. Persze nem a legolcsóbb de a jó éttermek nem is azok. Például a fiamnak egy elég nagy kardra szúrva hozták ki az ételt.
Gyenge 2019. január 5.gyerekekkel járt itt
A vadmalac leves nagyon finom volt tehát nem kezdődött rosszul a dolog viszont a sültek egytől egyig előre lesütött majd nagyon sokadszorra újramelegített kiszarított kőkemény förmedvények voltak. Nem sok etteremben jártam ahol meg a nyárson sült rablóhús sem frissen van sütve de itt ezt is kipipáltuk. Soha többet nem jövünk vissza.
Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger a térképen
3300 EgerÉrsekkert u. 1
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • élő zene • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín
H-CS
P-V