Fehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Fehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger vélemények

Kiváló 2018. május 14.a párjával járt itt
Nem titkolom hogy elfogult vagyok azokkal az éttermekkel melyek változnak ugyan de megőrzik saját kialakult arculatukat. Amikor csak tehetem és Egerben járok itt étkezem! Még sosem fordult elő hogy az étel kifogásolható lett volna. Szeretem hogy ha kell visszatérnek a közönség kívánsága szerint egy ételhez bár már levették az étlapról.
Szörnyű 2018. április 5.a párjával járt itt
Mivel törölték facebookrol így ide is írom ! ! ! A negatív kritika és építő ,de úgy látszik itt nem a vendegekert vannak ! ! ! Kedvenc helyünk volt . . de többet nem fogunk menni ! ! ! A pincér okoskodó , (senki nem kérte) , munkához valo kedve 0, egy levest nem tudott felszolgalni ,fele kiborulva . . mondjuk így se volt semmi tartalma !
Szörnyű 2018. február 20.barátokkal járt itt
2017. augusztusában voltunk egy ismerősömmel. 11. 30-kor van nyitás, mi ott voltunk 5 perccel hamarabb. Már nyitva volt az ajtó, be szerettünk volna menni, de közölték flegmán, hogy 11. 30-kor nyitnak. Jó, kivártuk azt az 5 percet és bementünk. Jelzem nyitáskor, koszos asztalterítő fogadott.
2018. január 11.családjával járt itt
Különleges étterem a hangulata miatt. Igazán úgy érezheti az ember, hogy egy valódi vadásztanyára csöppent a városi forgatagból. Különleges a teríték, a díszek, berendezések. Nagyon tetszett az egyedisége. A nem mindennapi hangulata miatt egyszer mindenképp ajánlott. Az ételek már kevésbé lopták a szívünkbe magukat.
2018. január 8.a párjával járt itt
A hely nagyon hangulatos szerintem, de aki nem bírja a kitömött állatokat evés közben nézni, az nem menjen be ide. Vacsorzáni voltunk a párommal, az étterem asztali kb 90 %-ban foglaltak voltak ebben az időben. Az ételt viszonylag gyorsan megkaptuk. NEm volt rossz, de ettem már jobbat is. A jó hangulatról élő zenével gondoskodnak, ami szerintem szuper volt.
2018. január 6.a párjával járt itt
Egerben járva, mindig megállunk itt ebédelni. A tatár beafsteek 5 csillagos, de a többi étel is kiváló. Ezért megy az ember étterembe. Felújítás ráférne már és az italok ára az egekben van. Jó, hogy dolgoznak zenészek is némely esten. 10 alkalomból 9szer a felszolgálók is szuperek. Ők is emberek, ez így van rendjén. Talán amit hiányolok, a honlap gyakrabbi frissítése.
Kiváló 2017. december 30.családjával járt itt
Köszönjük az étterem csapatának a kedves, vendégszerető kiszolgálást és a remek, finom ételeket!!Csak ajánlani tudjuk mindenkinek!Visszatérő vendégek leszünk azt hiszem!Üdvözlettel
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
Kiváló 2017. augusztus 25.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos,kellemes hely ,engem nagyon lenyűgözött hogy igazi vadász ház-vadásztanya jellege van . vadinyencségek lelőhelye. megtalálható mindenféle húsból készült étel. A ház tradicionális étele tejfölös vadmalac leves,szarvasfilé. Mégis én velőre vágytam,finoman elkészitve ,diszitve,párom gulyást kért.
Fehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Étel/italFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - EgyébFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - EgyébFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Étel/italFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Étel/italFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Étel/italFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Étel/italFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - EgyébFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Étlap/itallapFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - EgyébFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - EgyébFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - EgyébFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - EgyébFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - BelsőFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Étlap/itallapFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Étlap/itallapFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Étlap/itallapFehérszarvas Vadásztanya Étterem Eger - Egyéb
Kiváló 2017. augusztus 22.a párjával járt itt
Feleségemmel voltunk ott. A romantikus, házastársi (38 éves) vacsorát tesztnek is szántuk; Külföldi nászuramékkal eljöjjünk-e majd ide augusztusban? A szagokra, tisztaságra, igényességre, ízekre és a viselkedésre szoktunk figyelni. Mindegyikben jót tapasztaltunk. Friss levegős, jól szellőztetett, rossz szagoktól mentes vendégtér.
Gyenge 2017. augusztus 3.családjával járt itt
Feltűnt hogy szezonban senki nem volt rajtunk kívül vacsoraidőben a helyen. Mindegy, tettünk egy próbát. A felszolgált bor ami minőségi, ismert pince bora (kellett volna legyen) egy deci ellenére durván megártott. Gyanús hogy nem azt kaptuk, ami az itallapon volt. A zenészek a pincérrel beszélgettek, cigiztek, ez sem zavart volna ha a kaja jó.