HBH Bajor Sörház & Étterem Eger

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

HBH Bajor Sörház & Étterem Eger vélemények

Kiváló 2023. november 10.a párjával járt itt
A kiszolgálás barátságos, közvezlen és emberi. Ritka a a mai világban. Köszönünk mindent. Ha lehetne (Budaprstiek vagyunk) minden nap itt ebédrlnénk.
Mégegyszer kösönjük.
HBH Bajor Sörház & Étterem Eger - EgyébHBH Bajor Sörház & Étterem Eger - EgyébHBH Bajor Sörház & Étterem Eger - EgyébHBH Bajor Sörház & Étterem Eger - EgyébHBH Bajor Sörház & Étterem Eger - EgyébHBH Bajor Sörház & Étterem Eger - EgyébHBH Bajor Sörház & Étterem Eger - EgyébHBH Bajor Sörház & Étterem Eger - EgyébHBH Bajor Sörház & Étterem Eger - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2022. szeptember 16.barátokkal járt itt
A Dobó tér sarkán jó ár-érték arányú étterem, rendben lévő adagokkal.
Az, hogy a kért bor helyett, "ez nincs, ezért mást hoztam", tekintve, hogy nem törzsvendégek vagyunk nem fér bele.
Kiváló 2022. augusztus 23.a párjával járt itt
Késői ebédre mentünk a feleségemmel. Mivel nem jártunk még itt, olyat választottunk, ami több ételt is tartalmazott, hogy jobban megismerjük az étterem karakterét. Séf kedvence kétszemélyes tál volt, 4 féle sülttel, vegyes körettel. Minden étel finom volt, minden fogásban volt valami egyedi, valami plusz csavar.
Kiváló 2021. december 20., kollégákkal járt itt
Eger központjában helyezkedik el, szabadtéri része is van. Hangulatos, különteremmel is rendelkezik. A mosdó tiszta, kulturált. A felszolgálók kedvesek. Az étlapon mindenki talál kedvére valót. A tejfölös vadmalac leves nagyon finom! A sültes tálon a húsok, puhák, ízletesek. A sajttorta friss, a tésztája könnyed.
Gyenge 2021. október 24.a párjával járt itt
Eger közepén, eszményi helyen fekszik az étterem. Korábban jártam már itt párszor és mindig elégedett voltam: kedves személyzet, finom ételek, jó ár-érték arány. Valami hiba történhetett. Egy gyors ebédet szerettünk volna a Párommal. Megnéztük előre, a menü is tökéletes volt. Délután egy előtt léptünk be, kértünk egy asztalt.
Kiváló 2020. szeptember 19.a párjával járt itt
Fantasztikus ételek, kedves pincérek, gyors kiszolgálás. Mindenkinek ajánlom. Aki Egerben jár próbálja ki!
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1023 feltöltött kép
Kiváló 2020. június 26.a párjával járt itt
Kellemes terasz a város főterének egyik sarkában. Gyors, jó modorú kiszolgálás, így az első próba után másnap is visszatértünk ide. És nem csalódtunk!
A két nap kettőnk által fogyasztott különböző ételekkel kapcsolatban csak annyit tudnék kifogásolni, hogy a bekeverten felszolgált tatár bifsztek nem volt elég ízes. Minden más tökéletesen rendben volt.
Kiváló 2019. augusztus 4.a párjával járt itt
Nyaralásunk utolsó estéjén tértünk be, bár már korábban is szemeztünk a hellyel :) Hangulatos tiszta terasz fogadott minket. A pincérek nagyon kedvesek, udvariasak, segítőkészek. Folyamatosan figyeltek a vendégekre és a tisztaságra. Az étel kifogástalan volt, az italok szintén. Árban is teljesen korrekt szerintem.
HBH Bajor Sörház & Étterem Eger - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
Átlagos 2018. december 10.barátokkal járt itt
Egy gyors ebédre tértünk (volna) be. 12.15-kor menü már nem volt, így választottunk étlapról. A kiszolgálás nagyon nyögve nyelős volt, többször szóltunk is ezért. Végül a kiérkezett ételek szépen, gusztusosan voltak találva, de ízre abszolút kommersznek mondhatók, így ár érték arányban csalódtunk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Hatalmas kánikulába egy árnyékos, szellős helyen, csodaszép kilátással a várra, Dobó térre. Sörházas berendezés, étlap, segítőkész pincérek. Választék megfelelő, kérésünkre étlapon nem szerepló ételt is készítettek. Kicsit többet kellett várni az ételre, de nem zavart, pihentünk, ráértünk.