Macok Bisztró és Borbár Eger

Macok Bisztró és Borbár EgerMacok Bisztró és Borbár Eger
Macok Bisztró és Borbár EgerMacok Bisztró és Borbár Eger

Macok Bisztró és Borbár Eger bemutatkozása

Helló gasztro élmény!
A Macok Bisztró és Borbár könnyed és fiatalos lendületű hely, ahol kulináris élményt kínálunk igényes bisztró stílusban, helyi borászok bemutatásával.
Éttermünk a történelmi belvárosban az egri Vár bejáratánál helyezkedik el, teraszunkon üldögélve a megelevenedő történelem részeseivé válhatunk.

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Macok Bisztró és Borbár Eger vélemények

Kiváló 2017. november 22.családjával járt itt
Szepetemberben a családdal (6 fő felnőtt) jártunk a Macokban. Előre lefoglaltam a helyet, de ha nem tettem volna is letudtunk volna ülni. Nincs tömegnyomor (feltehetően a magas árak miatt) de aki egy színvonalas étkezést szeretne, annak nagyon ajánlom. Nem nagy a választék, de azok isteni finomak, és tényleg egy nyugati színvonalú kiszolgálásban, ételkülönlegességekben lehet részünk.
Kiváló 2017. június 17.gyerekekkel járt itt
Régóta szerettem volna ide jönni de most egy családi program miatt sikerült el jönni ......sajnos a kiszolgálás nem ment simán de az ételek mindenért kárpótoltak ....minden finom volt pedig 4-en 6 félét ettünk ......biztos hogy nem most voltunk itt utoljára....
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
Kiváló 2017. május 7.barátokkal járt itt
Többször jártunk már itt, mondhatni törzshely. Szeretjük a hangulatát, az ételeket. Kiváló érzékkel összeállított fogások, menük vannak. Igazi ízorgia minden falat. A felszolgálásban sem csalódtunk még, a fiúk kedvesek, a szakma a kisujjukban van. Az étlap változatos, évszakonként cserélődik, bővül. Gluténmentes ételeket is biztosítanak, ami számunkra fontos.
Kiváló 2017. április 4.a párjával járt itt
A 2017 áprilisában egy gyönyörű hétvégét töltöttünk Eger városában a barátnőmmel és ellátogattunk a MACOK éttereben egy degusztációs hat fogásos menütre. Körübelül 2 - 2,5 órában telt az elfogysztása nekünk. Nagyon jól éreztünk magunkat minden étel (kis ízelítő nagyon finom volt) nagyon finom volt, különösen a sütőtök krémleves. Nagyon szívesen elemennék újból, ha arra járnék.
Macok Bisztró és Borbár Eger - Étel/ital
2017. január 28.a párjával járt itt
Házassági évfordulót ünnepeltünk itt. A konyha nagyon meg volt csúszva, kb. egy órát vártunk, mire megkaptuk a vacsoránkat. A havi étlapról rendelt ban bao elképesztően finom volt, egy nagyon jól kigondolt, remek étel. A vadasan elkészített nyúl viszont nem sikerült jól, túl sok volt a mártás, megfojtotta az egész fogást.
Kiváló 2016. november 6.gyerekekkel járt itt
Az ételek nagyon finomak, igaz az árát is megkérik. Azonban innen sosem távoznék úgy, hogy nem érte meg. Kellemes környezet, jól képzett felszolgálók. Aki szeretne különlegeset és egyben jót is enni, bátran térjen be ide. Libamáj brulée, házi kaláccsal, házi szilvalekvárral egyszerűen maga a mennyország. Gratulálok az itt dolgozó csapatnak.
Kiváló 2016. október 9. járt itt
Abszolut kedvencünkké vált, helyiekként havonta legalább egyszer elmegyünk menüzni (helyi szinten a menüztetést új dimenzióba helyezték), de a nagyobb családdal is többször ettünk itt. Fantáziadús ételek megfizethető áron, korrekt és gyors kiszolgálás, hangulatos és hihetetlen stílusos.
Átlagos 2016. augusztus 24.a párjával járt itt
Június közepén ebédeltünk itt. Hááát, nem tudom, hogy amiatt sikerült-e átlagon alulinak ez a hely - már amit az eddigi értékelésekből prejudikáltunk - mert épp abban az időben volt Debrecenben a Debrecziner Gourmet Fesztivál, de a "nincs itthon a macska" szindróma jellemezte a helyet (a Maczok is képviseltette magát ott).
Macok Bisztró és Borbár Eger - Külső képMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/italMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/italMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/italMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/italMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/ital
Kiváló 2016. augusztus 2.családjával járt itt
Az Imola udvarházban szálltunk meg,így a reggelit a Macokba fogyasztottuk el. A svédasztal kínálata bőséges volt,mindenki megtalálta az ízlésének megfelelőt. A pincérek figyelmesek voltak ha valami fogyott azonnal pótolták. Eddig több szállodába is voltunk,de mindenütt ki volt írva,hogy a svédasztalról tilos kivinni ételt.
Kiváló 2016. június 26.barátokkal járt itt
Véleményem szerint Eger legjobb étterme. Nagyon jó az elhelyezése, kellemes a környezet. Hangulatos a berendezés. Fantasztikusan elkészített tradicionális magyar ételek újragondolva. A borokat szintén nagyon élveztük. A pincérek segítőkészek, flexibilisek és gyorsak voltak. Nagyon-nagyon ajánljuk mindenkinek. Mindenképpen szükséges asztalt foglalni.
Macok Bisztró és Borbár Eger a térképen
3300 EgerTinódi Sebestyén tér 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • fix áras • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo