Macok Bisztró és Borbár Eger

Macok Bisztró és Borbár EgerMacok Bisztró és Borbár Eger
Macok Bisztró és Borbár EgerMacok Bisztró és Borbár Eger

Macok Bisztró és Borbár Eger bemutatkozása

Helló gasztro élmény!
A Macok Bisztró és Borbár könnyed és fiatalos lendületű hely, ahol kulináris élményt kínálunk igényes bisztró stílusban, helyi borászok bemutatásával.
Éttermünk a történelmi belvárosban az egri Vár bejáratánál helyezkedik el, teraszunkon üldögélve a megelevenedő történelem részeseivé válhatunk.

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Macok Bisztró és Borbár Eger vélemények

Kiváló 2016. március 5.a párjával járt itt
Fiatalos,kellemes,igényes, jó hangulatú környezet.
Ízletes,egyedi ételek.
Szuper borkínálat.
Az épület kivül-belül szép.
A terasz csalogató.
Nyáreste a szomszédos vàr tövében fröccsözni.;)
Parkolni lehet a közelben.
Ide mindenképpen visszajárunk majd.
Az 1 óra utat is megéri utazni érte:)
Kiváló 2016. január 17.a párjával járt itt
Augusztus végén a vár után ebédelni ültünk be. Sokan ajánlották a helyet és nem véletlenül. Fantasztikus a konyha kiváló a felszolgálás. Jó a borlap, és a limonádé sincs agyon cukrozva. Lecsó levest ettem kolbásszal, hibátlan sűrű hideg lé pirult erős ízű kolbász. Utána bébi csirke jól elkészítve ropogós bőrrel finom serpenyős szafttal. Hibátlan csak így tovább.
Kiváló 2016. január 10.a párjával járt itt
Az Imola Udvarház Hotel éttermeként működő Macok Bisztró jelenleg a szakmai értékelések alapján Eger legjobb étterme. Ezt saját tapasztalataim is megerősítik, a konyha valóban kiváló. Izgalmas, kreatív étlap, remek harmóniák, minőségi alapanyagok, ügyes szakács.
Macok Bisztró és Borbár Eger - Külső képMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/italMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/italMacok Bisztró és Borbár Eger - BelsőMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/italMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/italMacok Bisztró és Borbár Eger - Külső képMacok Bisztró és Borbár Eger - Külső képMacok Bisztró és Borbár Eger - Külső képMacok Bisztró és Borbár Eger - Étlap/itallapMacok Bisztró és Borbár Eger - BelsőMacok Bisztró és Borbár Eger - MosdóMacok Bisztró és Borbár Eger - Külső képMacok Bisztró és Borbár Eger - Étlap/itallapMacok Bisztró és Borbár Eger - Étlap/itallapMacok Bisztró és Borbár Eger - Étlap/itallapMacok Bisztró és Borbár Eger - BelsőMacok Bisztró és Borbár Eger - BelsőMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/italMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/italMacok Bisztró és Borbár Eger - Külső kép
2015. augusztus 31.egyedül járt itt
A Macok bisztró felszolgálója az étterem történetét az Udvarháztól jegyzi, a névváltoztatás a jelek szerint mellékes számára. Ami egyébként pozitív dolog. A séf ismét Macsinka János, aki már dolgozott itt. Miután leültem, négy percnek kellett eltelni, míg egy pincér rámköszönt a 4-5-ből, s további kettőnek, míg a saját pincérem azt tudakolta tőlem, hogy kérek-e étlapot.
Macok Bisztró és Borbár Eger - EgyébMacok Bisztró és Borbár Eger - EgyébMacok Bisztró és Borbár Eger - EgyébMacok Bisztró és Borbár Eger - EgyébMacok Bisztró és Borbár Eger - EgyébMacok Bisztró és Borbár Eger - EgyébMacok Bisztró és Borbár Eger - EgyébMacok Bisztró és Borbár Eger - EgyébMacok Bisztró és Borbár Eger - EgyébMacok Bisztró és Borbár Eger - BelsőMacok Bisztró és Borbár Eger - BelsőMacok Bisztró és Borbár Eger - BelsőMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/italMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/ital
Kiváló 2015. május 30.barátokkal járt itt
Nyitás környékén értünk oda, rögtön udvariasan fogadtak. Biztosan felkapott hely lehet, mivel utánunk rengetegen jöttek, ha később érkezünk, biztosan nem kaptunk volna helyet. Nagyon hangulatos udvara van, modern, de az embernek nincsen kényelmetlen érzése, hogy viselkedni kell. Az étlapról nehezen választottunk, annyi ínycsiklandozó fogást találtunk rajta.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. május 12.barátokkal járt itt
Meglepetten tapasztaltuk, hogy foglalni kellett asztalt egy pénteki napon, délben. Nagyon hangulatos kerthelyiségben kaptunk asztalt. Figyelmes, profi kiszolgálásban volt részünk, annak ellenére, hogy telt házzal ment az étterem. A menüsor különleges volt, kielégítő kínálattal.
Kiváló 2015. március 20., üzleti partnerrel járt itt
Az egri vár bejáratánál lévő étterem remek ételekkel és udvarias kiszolgálással fogadott minket. A degusztációs menü különlegességei, és a borok minősége egyaránt magas színvonalúak. Akárcsak az étterem árai. Üzleti vacsorához, ebédhez viszont biztos tökéletes a hely.
Kiváló 2014. szeptember 2.barátokkal járt itt
2014 júliusában elköltöttünk egy ebédet itt. lenyűgözött minket a séf minden "alkotása". egy hónap múlva már barátainkat is ide invitáltuk,a pincér az előzékeny asztalhozkisérés után a bor kiválasztásakor megjegyezte: Önök egy hónapja már jártak itt,és megmutatta az asztalt, ahol ültünk. . . az ételek most is lenyűgözőek voltak.
2014. augusztus 23.családjával járt itt
Tegnap vacsoráztam, egy 5. 100 Ft-os menü sort választottam. Az ételek kifogástalan ok voltak, valóságos költemények, esztétikus an tálalva. Jó-jó, hogy a választott étel egy degusztációs étlapról való, de az adagok csak valóban kóstolók voltak, igazából nem laktam jól. Azt nem lehet mondani, hogy a mennyiségre mennének. . . .
Kiváló 2014. augusztus 9.a párjával járt itt
Remek konyhát üzemeltet a szálló, a legjobb ötlet volt itt is bevezetni a napi menü rendszerét. Így nagyon olcsón ehet az ember nagyon különleges ételeket, amelyeket Eger más éttermei csak ennél két-háromszor drágábban nyújtanak.
Macok Bisztró és Borbár Eger a térképen
3300 EgerTinódi Sebestyén tér 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • fix áras • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo