Macok Bisztró és Borbár Eger

Macok Bisztró és Borbár EgerMacok Bisztró és Borbár Eger
Macok Bisztró és Borbár EgerMacok Bisztró és Borbár Eger

Macok Bisztró és Borbár Eger bemutatkozása

Helló gasztro élmény!
A Macok Bisztró és Borbár könnyed és fiatalos lendületű hely, ahol kulináris élményt kínálunk igényes bisztró stílusban, helyi borászok bemutatásával.
Éttermünk a történelmi belvárosban az egri Vár bejáratánál helyezkedik el, teraszunkon üldögélve a megelevenedő történelem részeseivé válhatunk.

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Macok Bisztró és Borbár Eger vélemények

Átlagos 2016. augusztus 24.a párjával járt itt
Június közepén ebédeltünk itt. Hááát, nem tudom, hogy amiatt sikerült-e átlagon alulinak ez a hely - már amit az eddigi értékelésekből prejudikáltunk - mert épp abban az időben volt Debrecenben a Debrecziner Gourmet Fesztivál, de a "nincs itthon a macska" szindróma jellemezte a helyet (a Maczok is képviseltette magát ott).
Macok Bisztró és Borbár Eger - Külső képMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/italMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/italMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/italMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/italMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/ital
2014. augusztus 23.családjával járt itt
Tegnap vacsoráztam, egy 5. 100 Ft-os menü sort választottam. Az ételek kifogástalan ok voltak, valóságos költemények, esztétikus an tálalva. Jó-jó, hogy a választott étel egy degusztációs étlapról való, de az adagok csak valóban kóstolók voltak, igazából nem laktam jól. Azt nem lehet mondani, hogy a mennyiségre mennének. . . .
Ezüst fokozatú értékelő
Szörnyű 2022. október 24.családjával járt itt
Családtaggal, csak ketten hosszú utazás közben véletlenül tértünk be az említett vendéglöbe a gyönyörü egri vár alatt. Meglepett, hogy belépni kizárólag a személyzet segítségével lehet, amit egy tábla a bejáratnál tudatott velünk. . . a pincér le is ültetett egy 2 személyes asztalhoz, ahonnan aztán kb.
Kiváló 2016. március 5.a párjával járt itt
Fiatalos,kellemes,igényes, jó hangulatú környezet.
Ízletes,egyedi ételek.
Szuper borkínálat.
Az épület kivül-belül szép.
A terasz csalogató.
Nyáreste a szomszédos vàr tövében fröccsözni.;)
Parkolni lehet a közelben.
Ide mindenképpen visszajárunk majd.
Az 1 óra utat is megéri utazni érte:)
Kiváló 2016. január 10.a párjával járt itt
Az Imola Udvarház Hotel éttermeként működő Macok Bisztró jelenleg a szakmai értékelések alapján Eger legjobb étterme. Ezt saját tapasztalataim is megerősítik, a konyha valóban kiváló. Izgalmas, kreatív étlap, remek harmóniák, minőségi alapanyagok, ügyes szakács.
Macok Bisztró és Borbár Eger - Külső képMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/italMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/italMacok Bisztró és Borbár Eger - BelsőMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/italMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/italMacok Bisztró és Borbár Eger - Külső képMacok Bisztró és Borbár Eger - Külső képMacok Bisztró és Borbár Eger - Külső képMacok Bisztró és Borbár Eger - Étlap/itallapMacok Bisztró és Borbár Eger - BelsőMacok Bisztró és Borbár Eger - MosdóMacok Bisztró és Borbár Eger - Külső képMacok Bisztró és Borbár Eger - Étlap/itallapMacok Bisztró és Borbár Eger - Étlap/itallapMacok Bisztró és Borbár Eger - Étlap/itallapMacok Bisztró és Borbár Eger - BelsőMacok Bisztró és Borbár Eger - BelsőMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/italMacok Bisztró és Borbár Eger - Étel/italMacok Bisztró és Borbár Eger - Külső kép
2013. július 2.családjával járt itt
Az új bistróban (MACOK) voltunk. Nemrég nyitott ,elég modern stílusú kellemes hely. Az általunk választott ételek kíválóak voltak. Kiemelendő a cseresznyés pite,mely kategóriájában utolérhetetlen számomra. A főételek is nagyon ízletesek voltak ,kellemes borokat fogyasztottunk melléjük.
A kiszolgálás korrekt volt. Az árak is megfelelőek voltak.
Minden arra járónak szívesen ajánlom!
Macok Bisztró és Borbár Eger - Egyéb
2022. január 14.a párjával járt itt
Ajánlott asztalt foglalni. Mi ezt nem tettük meg, de így is szorítottak nekünk egy kis asztalt. Ez egy divatos, gasztroforradalmár hely, aminek az a hátránya, hogy kicsit lassú a kiszolgálás. Az ételek, italok elegendőek és finomak, különlegesek. Az én ízlésemnek már egy kicsit túl sok az ötlet egy tányéron, pl.
Kiváló 2017. december 29.családjával járt itt
Nagyon hangulatos hely, a pincérre kicsit sokat vártunk de az ételek valami fantasztikusak voltak, köszönjük ha legközelebb erre járunk biztos, meglátogatjuk. Sütőtök krémleves ízbomba :D Kacsasült érdekes megközelítés de nagyon finom volt. Nem nagyon tudok sokat enni de nekem a leves, főétel és desszert is belém fért. Életem legjobb túró gombócát itt ettem :D
Kiváló 2017. november 22.családjával járt itt
Szepetemberben a családdal (6 fő felnőtt) jártunk a Macokban. Előre lefoglaltam a helyet, de ha nem tettem volna is letudtunk volna ülni. Nincs tömegnyomor (feltehetően a magas árak miatt) de aki egy színvonalas étkezést szeretne, annak nagyon ajánlom. Nem nagy a választék, de azok isteni finomak, és tényleg egy nyugati színvonalú kiszolgálásban, ételkülönlegességekben lehet részünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
Kiváló 2017. május 7.barátokkal járt itt
Többször jártunk már itt, mondhatni törzshely. Szeretjük a hangulatát, az ételeket. Kiváló érzékkel összeállított fogások, menük vannak. Igazi ízorgia minden falat. A felszolgálásban sem csalódtunk még, a fiúk kedvesek, a szakma a kisujjukban van. Az étlap változatos, évszakonként cserélődik, bővül. Gluténmentes ételeket is biztosítanak, ami számunkra fontos.
Macok Bisztró és Borbár Eger a térképen
3300 EgerTinódi Sebestyén tér 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • fix áras • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo