Ködmön Csárda Borétterem Eger

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Ködmön Csárda Borétterem Eger vélemények

Szörnyű 2023. március 21.családjával járt itt
22 életévem alatt még egyszer sem jártam ennyire alacsony színvonalú étteremben, ahol nem ismerik a só fogalmát, valamint olyan száraz ételt szolgálnak fel a vendégnek amit nem lehet elfogyasztani. Nem ajánlanám ezt a helyet senkinek!
Gyenge 2022. április 24.gyerekekkel járt itt
Húsvétkor voltunk a gyerekekkel hosszú hétvégén Eger környékén és így keveredtünk a Szépasszony-völgyébe is. Már egyszer voltunk a Ködmön Étteremben,de az első alkalom nem nyerte el a tetszésünket. Akkor a saláta keserű volt a mákos guba meg savanyú. De adtunk még egy esélyt az étteremnek és a gyerekekkel is betértünk ide.
Ködmön Csárda Borétterem Eger - Étel/ital
Átlagos 2020. szeptember 25.a párjával járt itt
A Szépasszony-völgyi kitérőnk közben gondoltuk betérünk a legelső étterembe. Nagyon udvariasan hellyel kínáltak bennünket. A kiszolgálás pazar volt. Én magyaros gulyáslevet ettem ami telis-teli volt minden finomsággal,semmit nem spóroltak ki belőle és bőséges adag volt. Másodikként ropogós pisztrángot kértem cézár salátával.
Ködmön Csárda Borétterem Eger - Étel/ital
Szörnyű 2019. június 24.barátokkal járt itt
Minősíthetetlen, udvariatlam kiszolgálásban volt részünk. Pontosabban ki nem is szolgáltak a pincér miután megkérdezte mit kérünk egy mozdulattal se szó se elnézést! Ellibbent az asztalunktól. A pohár koszos és csorba volt a szalvéta használt az asztalon!
Elkeseritő hogy ez manapság előfordul!
Kiváló 2019. január 14.barátokkal járt itt
Hat fős társasággal vettem részt egy vacsorán. Az étterem elhelyezkedése, a belső berendezése egyaránt lenyűgöző. Mindannyian kifogástalan, kitűnő ételeket kaptunk. Az italválaszték kiváló. A felszolgálók udvariasak, értenek a szakmájukhoz.
Szörnyű 2018. október 24.gyerekekkel járt itt
Szerettünk volna egy nagyobb családi vacsorát elfogyasztani 10-en, de a pincérek nem tűntek túl feldobottnak ettől a tervünktől. Nagy kegyesen egy asztalhoz vezettek minket, majd az italok rendelése közben kijelentették, hogy nem hoznak kis pohár csapvizet a három pici gyereknek.
Gyenge 2018. május 22.gyerekekkel járt itt
Tegnap,pünkösd másnapján jártunk itt a csárdában családi körben 9-személyröl van szó. Szerettünk volna egy asztalhoz ülni és probáltuk össze tolni óvatosan. . . Mire a szemüveges pincér elkezdett velünk a kerthelység másik végéröl kiabálni,hogy mért nem tudunk mi külön ülni, és nyugodtan törjük ki az asztal lábát.
Kiváló 2017. szeptember 11.a párjával járt itt
A Ködmön Hotel vendégeként 2 vacsorát költöttünk el az étteremben félpanziós ellátás keretében.
Az étterem szép, kellemes, a kiszolgálás első osztályú. A pincérek nagyon figyelmesek és kedvesek. Bőséges a választék, minden fogás nagyon finom és bőséges volt. A vacsora és a bor is kiváló. Fantasztikusan éreztük magunkat, szívből ajánlom Mindenkinek!
Átlagos 2017. augusztus 19.a párjával járt itt
Párommal beültünk vacsizni.
A teraszon foglaltunk helyet amely jó elrendezésü,hangulatos élő zenés.
Mikor megkaptuk az étlapot,minden étel leírva olyan finomnak tünt (tudom ez így hülyén hangzik. ) De mikor megkaptuk a rendelésünket kicsit csalódtam :( kicsik az adagok és nem voltunk elájulva az ízektől.
Nem hiszem hogy fogunk oda járni de egy próbát megért.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Esti sétánk alkalmával vetődtünk az étterem elé. Mivel borozgatni akartunk,gondoltuk előtte egy vacsora nem árt. A felszolgálók nagyon előzékenyek,és élő zene is van. Az étlap bőségesen kínál finomabbnál finomabb ételeket. Az ételeket rekord idő alatt megkaptuk,és nagyon meg voltunk elégedve velük.
Ködmön Csárda Borétterem Eger - Étel/italKödmön Csárda Borétterem Eger - Étel/italKödmön Csárda Borétterem Eger - Étel/ital