Kulacs Csárda Eger Eger

csárda
Kulacs Csárda Eger Eger
Kulacs Csárda Eger EgerKulacs Csárda Eger Eger
Kulacs Csárda Eger EgerKulacs Csárda Eger Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kulacs Csárda Eger Eger vélemények

2021. október 2.a párjával járt itt
Helyben - hétvégi séta a Szépasszonyvölgybe. A Kulacs csárda és panzió a völgy első részében ,tágasterületen található. . Kint hangulatos, szőlő lugas alatt, napsütésben agyon jól éreztük magunkat. . Régi vágású, udvarias pincér felszolgál. Bükkalja szarvas szeletek, gombával- erdélyi fatányéros, édességként házi rétes- omlós.
Kiváló 2019. július 27.családjával járt itt
Szüleimmel voltam itt. A felszolgáló kedves és rugalmas volt. A leves és a főételek is frissek és finomak voltak. 17 percen belül minden fel volt tálalva.
Az adagok elfogadhatóak. A cigány zenekar végig ment minden asztalt. A mai vendéglátásban ilyet nem nagyon lehet tapasztalni! Teljesen elégedettek voltunk-vagyunk mindennel!!!
Szörnyű 2018. október 5.gyerekekkel járt itt
Nehezen összehozott nagy családi ünnep--elrontva! 12-en voltunk. levesek ugyanazok- 10 perc eltéréssel kihozva. a többi+20 perc. Fő ételek mrendelése után 40perccel! ! ! Közli a pincér ,hogy :: A csülökre 1 -1,5 órát várni kell. helyette rendeltünk rántott sértés bordát= Sületlen-"Angolos". A pincér agyonra terhelve.
Szörnyű 2018. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Ebédelni szerettünk volna, 15 perc várakozás után megkérdeztünk egy pincért, hogy mire számíthatunk. Őt csak az érdekelte, hogy hol jöttünk be, mert a főnök állítólag bezárta az ajtókat a telt ház miatt. Asztal még volt kiszolgálás nem. Otthagytuk a helyet, soha többet Kulacs.
Szörnyű 2018. július 4.családjával járt itt
10 percet töltöttünk az ajtóban állva, kiszolgálásra várva. (4 főre) vacsorázni szerettünk volna, amit közöltünk is!
! 4 pincér! ment el mellettünk 10 perc alatt, fittyet hányva ránk! A személyzet (pincérek) hozzáállása minősíthetetlen! Ez 2018-ban, a Szépasszonyvölgyhöz nem méltó vendéglátás. . Nem ajánljuk senkinek!
Kiváló 2018. május 14.a párjával járt itt
Minden egyes egri látogatásunk alkalmával legalább egyszer itt étkezünk. Persze jó hogy a gasztronómia változik de néha kell egy kis Magyaros. Itt még nem ettünk kifogásolható ételt, sőt! ! ! ! Hangulata van ennek az étteremnek a lugassal, a télen is hívogató magyar nótákkal és finom ételekkel!
Gyenge 2017. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Kellemes helynek igérkezett a Csárda, "marasztaltak" is minket három órán keresztül! Padig mentünk volna tovább a programunkra.
Rettenetesen lassú volt a kiszolgálás. . .
Szólni kellett, hogy rendelni szeretnénk végre. Az ételekre is vártunk rendesen, jól meg is éheztünk közben. Az adagok nem túl nagyok, elfogadható ízüek, a kiválótól messze vannnak.
Nem kivánkozunk többet vissza.
Gyenge 2017. augusztus 26.a párjával járt itt
A szállással nincs baj. Az étteremben a cigány kétezerért elhúzza a kedves nótákat.A konyha szánalmas. Libamájat kértünk .....le volt égve és alulra forgatva. A steak fél centi vastag volt és három centi átmérőjű mosogató rongy szerű.A zöldségleves és a gömb palacsinta szenzációs mindenkinek ajánlani tudom.
Kiváló 2017. augusztus 4.a párjával járt itt
Több negatív véleményt is olvastam az étteremről, mi viszont maximálisan meg voltunk elégedve mindennel. Az elhelyezkedése kiváló, a Szépasszonyvölgyben található. A bejáratnál először felmértük az étlap kínálatát, majd úgy döntöttünk, hogy betérünk. Kint foglaltunk helyet a szőlőlugas alatt, ami nagyon hangulatos volt.
2017. április 27.a párjával járt itt
Sok rosszat hallottunk erről a helyről de kellemesen csalódtunk. Először is,nyitás előtt érkeztünk, de azt mondták semmi probléma, nyugodtan foglaljunk helyet. Amikor beléptünk szép népi tárgyak és festmények,ragyogó tisztaság fogadott minket. Nyitáskor azonnal sietett felénk a korrekt,nem tolakodó,fiatal pincér.