Marján Cukrászda Eger

Marján Cukrászda Eger
Marján Cukrászda EgerMarján Cukrászda Eger
Marján Cukrászda EgerMarján Cukrászda Eger

Marján Cukrászda Eger bemutatkozása

A Marján cukrászdában kiváló klasszikus desszerteket, tortákat kóstolhatunk, a meleg beköszöntével pedig romantikus teraszán fogyaszthatjuk el fagylaltunkat, kedvenc édességünket.

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Marján Cukrászda Eger vélemények

Kiváló 2022. augusztus 10.családjával járt itt
Csodálatos hely csak ajánlani tudom mindenkinek isteni volt amit kértünk tisztaság gyors kiszolgálás gyermekek számára is elérhető áron van rengeteg finomság
Kiváló 2022. június 29.barátokkal járt itt
Mint ahogy a címben is írtam csak egy kávéra tértünk be a cukiba.
Kint a szabad levegőn foglaltunk helyet.
Egy fiatal kiszolgáló hölgy hamar ott is termett.
Finom forró kávét kaptunk ahogy illik, vizet hozzá.
Csak apró észrevétel, az asztal nem volt letörölve az előző vendég után, de ettől még, ha arra járunk biztosan ott fogunk kávézni.
Marján Cukrászda Eger - EgyébMarján Cukrászda Eger - Egyéb
Kiváló 2020. október 28.gyerekekkel járt itt
Egy szép ősz nap,amikor egész nap túráztunk Eger környékén a családdal,a nap végén betértünk ebbe a nagyon szép,kellemes hangulatú nem éppen kicsinek mondható cukrászdába. Nagyon sokféle sütemény közül lehetett válogatni. Kár hogy már fagylaltot nem árultak,pedig az idő elég szép volt hozzá.
Átlagos 2020. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Két tejfehérje allergiás gyermekünkkel érkeztünk,a fagyi kínálat óriási volt, de egyetlen tejmentes sem volt köztük, így csalódottan távoztunk. Ezen javaslom, hogy változtassanak!
1947
Kiváló 2019. augusztus 25.a párjával járt itt
Úgy jártunkban-keltünkben találtunk rá e helyre. SZÉP, tágas, kellemes és bőséges a választék, nagy forgalommal. Kinn is benn is ettek-ittak az emberek. Jeges kávét kértem és fagylaltot. Nekem a jégkocka kicsit túl sok volt, máskor majd szólok, hogy kevesebbet kérek egyébként jó volt.
Kiváló 2019. július 14.a párjával járt itt
Idén találkozunk először ezzel a kellemes hellyel, nyaralásunk alatt. Nagyon finom friss sütemények, isteni fagylalt, kellemes kiszolgálás, bőséges választék.
Mindenkinek szívből ajánlom!!!
2018. április 9.gyerekekkel járt itt
A cukrászda közel a várhoz, turisták által is látogatott helyen található.
Óriási a választék, vonatkozik ez a különböző ízesítésű és formájú tortákra is. Jól döntöttünk, mennyiség, minőség vonatkozásában is.
Kedves volt a kiszolgálás, elégedettek voltunk. Az árak inkább a magas kategóriába sorolhatók.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. március 16.gyerekekkel járt itt
Rendszeres vendégek vagyunk, mert innen rendeltünk egy 4 emeletes esküvői tortát. Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Isteni finos a sütemény. Nem túl édes és nem túl fullasztó. Nekünk finomabb mint a pesti Zserbó.
Kiváló 2018. január 7.barátokkal járt itt
A hely. . . ahová szivesen megy be az ott lakó,és a turista is. . A vár tövében sok ember fordul emg,igy útba esik. . . Hétvégi hangulat, sok féle torta. Éppen az ország tortájára voltunk kiváncsiak. . 2017 es dió torta, ott fogyasztással. Tizsztaság, éppen egy vendég ment el- utána rögtön tisztitták az asztalt. . . . . Sok féle süti, még karácsonyi griilás malac is disztette a pultokat.
2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Kellemes, szép cukrászda, nagy kínálattal. Vannak hétköznapi és különleges sütemények is, nagyon nagy a választék. Még cukormentes sütemények is voltak. Az árak is megfelelőek, nem túl drága. Négyféle süteményt rendeltünk és mind nagyon finom, ízletes volt. A kiszolgáló személyzet is kedves volt. Egerben járva ismét be fogunk térni.