Palacsintavár Eger

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Palacsintavár Eger vélemények

Szörnyű 2023. május 23.gyerekekkel járt itt
220 km-t utaztunk Egerért, azon belül a Palacsintavárért. Napok óta meséltünk a gyerekeknek a palacsintákról. Az hagyján, hogy délbe nyitnak, de 11:59-kor hiába kértük, nem adták ki az étlapot. Két éhes - 2 és 4 éves gyerekkel - addig talán választhattunk volna, gyorsítva az étkezés lehetőségét.
Kiváló 2022. augusztus 14.a párjával járt itt
Ajánlásra mentünk, nem bántuk meg! Az étterem bár folyamatosan foglalt, gyorsan kaptunk asztalt. Kúlönleges palacsinták közül nehéz volt a választás végül hagyományos édes mellett döntöttünk. A tálalás szép volt az iz fantasztikus a méretról nem beszélve, Jobb volt mint amire gondoltunk, aki Egerben jár ne hagyja ki!!
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1023 feltöltött kép
2020. június 26.a párjával járt itt
Annyi jót olvastunk erről a helyről itt is, másutt is, hogy első egri napunkon ide jöttünk ebédelni. Nem bántuk meg, de még egyszer nem mennénk. . . ! Kellemes, utcai asztalnál ültünk le, és nyomban ott termett a kedves pincér fiatalember. A kiszolgálói figyelmesség a továbbiakban sem hagyott kívánnivalót maga után.
1947
2019. augusztus 25.a párjával járt itt
Az oldal ajánlása alapján választottam az éttermet. Kellemes, hangulatos hely első látásra is. A Honfoglaló leves tökéletes és különleges ízvilágú, nagyon finom volt. Ami zavart minket, az, hogy sajnos néhány légy is szemtelenül mindent meg akart kóstolni. Utána Lucifer palacsintát és Sombrero palacsintát ettünk.
2019. június 29.a párjával járt itt
Már régóta terveztünk beülni ide. Mikor oda értünk a felszolgáló korrekten közölte velünk,hogy egy nagyobb csoportot várnak,így lehet 1 órát is kell várnunk a rendelésunkre,de végül 20 perc után már tudtunk is enni. En bananos vaníliás palacsintát ettem,ami nagyon étvágygerjesztően volt találva,viszont az íze sajnos nem felelt meg az elkepzeleseimnek.
Palacsintavár Eger - Étel/italPalacsintavár Eger - Étel/ital
Kiváló 2019. május 9.a párjával járt itt
Kíváncsiságból kipróbáltuk az éttermet. A hagymaleves isteni finom ropogós cipóban. A Burrito's palacsintában túl sok a paradicsom. Nem rontja el az ízét de nekem sok volt. Azzal együtt biztos hogy vissza megyünk még,mert a többi palacsintát is megkóstolom.
Szörnyű 2019. március 8.a párjával járt itt
Pozitívum:
a kiszolgálás és a környezet kifogástalan,
a limonádé finom, minden extra nélküli - de nem kérdezték meg, szódával kérem-e. . . tudtommal az alapkészítmény szénsavmentes lenne.
Kiváló 2019. január 19.a párjával járt itt
Az egri kedvenc helyben most sem kellett csalódnunk. Csodálom a berendezést, az újságpapírral leragasztott épületgépészeti elemeket (szellőzés, fűtés csóvezetékei). Az akvárium pedig mint egy óriási LCD-TV. Olyan odafigyelő részletességgel díszítik az ételeket, hogy annak nincs párja.
Palacsintavár Eger - Étel/ital
Kiváló 2019. január 4.gyerekekkel járt itt
A palacsinták nagyon dekoratívak és finomak. Van édes és sós palacsinta választék is. A kiszolgálás kedves. Az adagok is rendben voltak.
2018. október 9.barátokkal járt itt
Palacsinta várat- már kibővitett tágas étterem uj formában található, jobban utab esik a várba látogató turistának. . Rendelés után kb 20 perccel megjelenik a gusztusos nagy palcsinta. . Most karamellás- túrós változatban. . . Naygon finom még minddig. . Időben kell érkezni,mert 12 kor nyitnak, és fél egy után már nem nagyon van hely az étteremben. A pincérek igen körültekintően végzik munkájukat. .