Peppino Pizzéria & Étterem Eger

Peppino Pizzéria & Étterem Eger
Peppino Pizzéria & Étterem EgerPeppino Pizzéria & Étterem Eger
Peppino Pizzéria & Étterem EgerPeppino Pizzéria & Étterem Eger

Peppino Pizzéria & Étterem Eger bemutatkozása

Éttermünk az egri vár északi bejáratától 100 méterre, a Bogács és Noszvaj felé vezető út mellett található! Magyar és olasz ételek, pizzák remek válogatása található meg étlapunkon! Mediterrán környezet és hatalmas zárt parkoló várja kedves vendégeinket!

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
3 éjszakás ajánlat
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Peppino Pizzéria & Étterem Eger vélemények

2022. július 3.családjával járt itt
A múlt héten jártunk (6 fős társaság) a Peppinoban amit egy barátunk ajánlott nekünk. Sajnos a társaság felének csalódás volt az étel. Túl sok sót használtak a húsleveshez, krumplipüréhez, rántott csirkemellhez. A káposzta saláta túl édes volt, de semmi más ízesítőt nem fedeztem fel benne.
2021. július 19.barátokkal járt itt
Mivel a helyi lakos tudja, hogy hévégén a belvárosi éteremék tele vannak, így a megunhatatlan kedvenc pizzázóját választja. . Most nagyon ízlésesen tálalt görög saláta volt soron, hozzá bodza szörp, jó hidegen. . elvitelre kolbászos pizza. . . Az sem volt csalódás. Még mindig nagyon udvarias kiszolgálás, tisztaság. .
Kiváló 2020. augusztus 9.barátokkal járt itt
Helyi séta a vár tövében lévő étterembe, a hely elég forgalmas helyen a fő út mellett van, de meg ér egy sétát -akár a belvárosból is. Hat hét asztal van kint. A hangulatos kockás abrosz már jó dolog. . Szinte azonnal kaptuk az étlapot, 50 félé pizza kínálatát. . Utána tíz perc múlva -a rendelt pizzát. . .
Kiváló 2019. június 24.a párjával járt itt
Barátom nosztalgiázott, hogy régebben itt finomakat evett, kicsit kettős érzéssel választottam az éttermet, mert akkor még a neve is és minden más volt. A húsleves nem is nyerte meg a tetszésem, sóztam, csípős paprikáztam, hogy ehető legyen. De a második fogás elfeledtette a gyenge a levest.
Kiváló 2018. június 16.barátokkal járt itt
Hétvégi séta . . itthon vagy jelszóval. . Tudtuk,hogy a közelben létezik egy piizázó. . Esti sétáként egy kellemes hangulatú , tiszta és izlése pizzázót találtunk. . Rögtön az étlappal talktuk magunkat szembe, szinte semmit sme kellett várni. . A pizza nagyon finom- 50 féle kiszerelésben , ah valaki nem talál az magát hibáztassa.
Kiváló 2018. március 20.a párjával járt itt
A hely Eger központi részén található. Kellemes kirándulás közben tértünk be farkas éhesen. Tengergyümölcse pizzát rendeltem, párom juhtúrósat. A kiszolgálás kedves volt, a pizzák gyorsan elkészültek. A pizza gazdag volt, az ízei isteni finomak. Tökéletes,a legfinomabb pizzát ettem, Az árak korrektek.
Kiváló 2017. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Miután megérkeztünk Egerbe nyaralásunk első napján a szállásunkon kaptuk az étterem címét. Lesétáltunk és nagyon nem bántuk meg! Az étterem hangulatos volt, a kiszolgálás zökkenőmentes, az ételek kiválóak, így elhatároztuk, hogy este vacsorára visszatérünk. Mivel akkor már nem voltunk éhesek, pizzát rendeltünk és örömmel tapasztaltuk, hogy az is nagyszerű.
Szörnyű 2017. június 24.a párjával járt itt
Az àràhoz képest kicsi az adag, el volt sòzva durvàn, kõkeményre égették a pizzatésztàt. A pincér sürgetett a rendeléssel, mintha zavarnànk a semmittevésben.
Kiváló 2016. július 23.a párjával járt itt
Párommal Egerben nyaraltunk és 1. este fedeztük fel ezt az éttermet. Utána amíg Egerben voltunk, minden este ide jöttünk vacsorázni.
A kiszolgálás olyan volt, amit mindenhol elvárhatna az ember, udvarias volt minden pincér. Az ételek nagyon finomak voltak és bőséges adagot kaptunk mindenből. A kiszolgálás akkor is gyors volt, amikor többen voltak rajtunk kívül.
Szívesen ajánlom bárkinek, aki erre jár. :)
Peppino Pizzéria & Étterem Eger - Étel/italPeppino Pizzéria & Étterem Eger - Étel/italPeppino Pizzéria & Étterem Eger - Étel/italPeppino Pizzéria & Étterem Eger - Étel/italPeppino Pizzéria & Étterem Eger - Étel/ital
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2016. július 19.családjával járt itt
2016. júliusában jártunk itt egy nagyobb társasággal (16 fő). Kellemes idő volt, így az étterembe be sem mentünk, kint ültünk le a napernyők alatt. Rajtunk kívül is voltak vendégek, a vacsorát mégis forrón, egyszerre, nem túl sok várakozás után kaptuk meg. Minden finom volt, és szép, gusztusos!
Mi nem panaszkodhatunk, a kiszolgálás kedves és segítőkész volt.
Peppino Pizzéria & Étterem Eger - Étel/ital
Peppino Pizzéria & Étterem Eger a térképen
3300 EgerVécseyvölgy út 3.
• ingyenes WIFI • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P
Szo-V
magyar, olasz
házias ételek
Zene
Gépzene: dance, folk, könnyűzene, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
1800 Ft (kb. ár)
Soproni, Német-osztrák sörök