Senator-Ház Étterem és Kávéház Eger

étterem, szálláshely étterme
Senator-Ház Étterem és Kávéház Eger
Senator-Ház Étterem és Kávéház EgerSenator-Ház Étterem és Kávéház Eger
Senator-Ház Étterem és Kávéház EgerSenator-Ház Étterem és Kávéház Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Senator-Ház Étterem és Kávéház Eger vélemények

Gyenge 2021. november 2.a párjával járt itt
Egerben töltött hétvége második napján foglaltunk asztalt az étteremben. Belépésünk után keresni kellett a pincért, hogy megmutassa az asztalunkat. A vacsora végére már csak 2-en voltunk a télikertben. A szűkös étlapból kiválasztott ételt már nem lehetett rendelni az délben elfogyott, helyette marhapofát rendeltem ami finom volt, de a köretként hozzá kapott sült nudlit nem bírtam megenni.
2020. február 8.barátokkal járt itt
Egy hétvége a belvárosi cukrászdában. . . Rendelés után gyorsan hozzák a finom somlói galuskát,a mi újra volt gondolva. . Ízléses tálalásban , forró csokival gyorsan el lehet fogyasztani. . Visszajáró helyi vendégek vagyunk, hiába nem volt még eddig csalódás a helyben. . Igen csak ajánlom a belvárosi hangulatos helyet a kirándulók számára is. . Külön nem dohányzó és dohányzó rész található a cukrászdában. .
Átlagos 2019. június 29., kollégákkal járt itt
Munkatársakkal fogyasztottunk itt vacsorát. Kicsit lassú volt a kiszolgálás, a savanyúságra, amit a főétel szervírozásakor kértünk, sokat kellett várni.
Nem volt emlékezetes, semmi különöset nem tudnék mondani az ételről. Az adagokkal jól lehet lakni. A helyet kell inkább megfizetni, mert nagyon hangulatos helyen, a Kis-Dobó-téren van, ahol sokszor élőzene szól. Nem hiszem, hogy választanám újra az éttermet.
Kiváló 2019. április 22., kollégákkal járt itt
Egerben vitt az utam, itt ebédeltem kollegáimmal, a belvárosban találtunk egy kis étermet, választottunk, melyet Senátornak hívnak. Három fogásos volt az ebéd, leves, fő és desszert volt. Levesben nem nagyon szoktam válogatni viszont a fő menűben nagy kedvencem a liba és kacsa melyből majdhogynem megeszek mindent, a kacsa combra esett a választásom, nagyon finom ropogósra sikeredett, finom ízesítéssel készült, és a desszert is kiváló volt.
Kiváló 2017. december 31.barátokkal járt itt
Egyszerű hétvégi óév bucsuztatón barátokkal. CSupán csake gy kis beszélgetésre tértünk be az étterembe. Udvarias kiszolgálás, tisztaság , hangulatos berendezések, izléses dekoráció a teremben. Finom borok, pezsgő. . AZ étterem telt házzal üzemel, nincs sok szabad hely. Ez a hirét is bizonyitja. . Naygon jó volt egy kicsit borozgatni. . . majd jövőre is folytatjuk . .
Kiváló 2017. május 29.a párjával járt itt
Mi nem csak az éttermet, hanem a szállást is igénybe vettük. Maximálisan meg voltunk elégedve minden alkalommal, amikor náluk töltöttünk néhány napot. Kellemes környezet, figyelmes személyzet, megfelelő mennyiségű és kitűnő ízvilágú ételek. A Ház bora nem minden évben volt a legjobb, de a kínálatból tudtunk megfelelőt választani. Én jó szívvel tudom ajánlani Mindenkinek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat
Kiváló 2017. május 6.gyerekekkel járt itt
A fedett teraszon volt számunkra terítve egy hosszú asztal. A kilátás a Dobó térre, a nyüzsgő sétáló utcára csodálatos, nagyon hangulatos a hely. Az ételek isteni finomak voltak, a felszolgálás profi. Nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2016. augusztus 14.a párjával járt itt
A kiszolgálás nagyon gyors! A személyzet kedves és figyelmes, egy kicsit drága, de egyszer mindenképp megéri!
Gyenge 2016. augusztus 2.családjával járt itt
Ahogy Egerbe érkeztünk gondoltuk bekapunk egy kis könnyű ebédet,így bementünk az első étterembe ami utunkba esett. Az enyhe kifejezés,hogy megörültek volna nekünk főleg miután csak ásványvizet és csirkés szendvicset kértünk. Azért adtunk még egy esélyt az étteremnek. Kár volt. Egy igen komor pincér szolgált ki,láthatóan nem szerette a szakmáját.
Átlagos 2016. június 27.gyerekekkel járt itt
Utcazenészek találkozójának 2. napján voltunk itt vacsorázni a lányommal. Nem foglaltunk előre helyet, de le tudtunk ülni. A lányom Házilag füstölt pisztrángot evett római salátával és öntött saláta veloutéval, paradicsommal, én kímélő ételek közül választottam a Penne füstölt lazaccal és cukkinivel.
Senator-Ház Étterem és Kávéház Eger - Külső kép