Barokk Vendégház Eger

Apartman, Vendégház
Barokk Vendégház Eger
Barokk Vendégház EgerBarokk Vendégház Eger

Barokk Vendégház Eger bemutatkozása

A Barokk Vendégház Eger szívében, a Dobó tér szomszédságában várja vendégeit. A bababarát szálláshely mindennel felszerelt szobái és családias hangulata ideális lehet a történelmi városkába utazók számára. A belváros látnivalói, a termál-és strandfürdő, a vár és számos étterem, szórakozóhely kínálja pihentető, üdítő szolgáltatásait.

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Barokk Vendégház Eger vélemények

Kiváló 2021. május 29.gyerekekkel járt itt
Idén az Arany Barokk apartmanban szálltunk meg, ami egy 40 nm-es, kétlégteres 7 személyes apartman. Mi öten voltunk, így nagyon kényelmes volt. A konyha rész nagy asztallal, hűtővel, edényekkel felszerelve, kitűnő. A tisztaság kiváló, úgy a szobában, mint a fürdőszobában. A háziasszony nagyon kedves, rugalmas.
Barokk Vendégház Eger - SzobákBarokk Vendégház Eger - SzobákBarokk Vendégház Eger - Szobák
Szörnyű 2017. március 3.üzleti partnerrel járt itt
Szerintem tragikus. A házigazda minősíthetetlen, a kínált szolgáltatás felháborító! Nem ajánlom senkinek! Kár ezt a jó helyszín ilyen szállásokkal elrontani!
Ráadásul a biztonság sem volt egészen jó. Nem ilyen szállást képzelek el, amikor a pihenésemet tervezem.
2016. július 26.gyerekekkel járt itt
Öreg ház remek helyen, hangulatos, tiszta régimódi szobák, 5-6 főre túl pici fürdő, minikonyha (előszobában), étkező a nagy hálóban, a két szoba teljesen szeparált. Segítőkész, kedves, informatív, szívélyes háziasszony. KIcsike udvarban eleven mediterrán hangulat (folyó lakásfelújítás miatt hangosabb, zsúfoltabb).
Kiváló 2015. augusztus 25.a párjával járt itt
Mindenkinek ajánlom az Egri Vár lábánál elhelyezkedő stílusos vendégházat. A táblák már távolabbról irányítanak, így gyorsan a Vendégház közelébe juthat el a látogató. A város szívében, mégis csendes helyen pihenhet a turista, s ha sétálni indul, néhány percre már rengeteg látnivaló és érdekesség várja.
Kiváló 2015. június 28.gyerekekkel járt itt
Igazi kis nyugalomsziget a város szívében. A városnézés után jó volt megpihenni a hangulatosan berendezett szobában. Kis konyha is tartozott a szobához, így nem kellett feltétlen étteremben vacsorázni illetve reggelizni. Nagyon tetszett a családias hangulat. Remélem lesz még alkakmam visszatérni Egerbe. Ha igen, csak itt fogunk megszállni.