Csillagtúra Panzió Eger

Csillagtúra Panzió Eger
Csillagtúra Panzió EgerCsillagtúra Panzió Eger
Csillagtúra Panzió EgerCsillagtúra Panzió Eger

Csillagtúra Panzió Eger bemutatkozása

A Csillagtúra Panzió Eger csendes, kertvárosi részében, a belvárostól 15-20 percnyi sétára található.

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Csillagtúra Panzió Eger vélemények

Kiváló 2019. július 29.a párjával járt itt
Kategóriájának megfelelő szálláshely, tiszta és rendezett. A személyzet figyelmes, segítőkész. Csak jó élményünk kötődik a helyhez. Azoknak ajánlom, akik napközben Eger és környékét szeretnék bebarangolni.
Gyenge 2019. június 12.barátokkal járt itt
Idősek vagyunk és csak a 2 és fél emeleten kaptunk szobát, (lift nincs ) viszont lejjebb fiatalok voltak. Az ágy borzasztó kemény, a szobai szekrényen nem volt ajtó, a szobában nem volt szék . Elég siralmas állapotok. Mostanában a legrosszabb szállás.
Csak 2 nap volt de örökkévalóságnak tűnt . Ide többé soha.
2019. április 4.egyedül járt itt
A reggeli ugyan az volt , mindkét nap a felvágotthoz száraz zsemle. A vacsoráztatás nagyon messze van a szállástól (gyalogosan) , ott egyébként kiváló (Kulacs csárda)
Szörnyű 2018. május 15.a párjával járt itt
Már a portán nem túl bizalomgerjesztően indult a dolog,beázásnyomok,dohos szag. A szobába belépve amit kaptunk azonnal erős csatornaszag csapott meg minket. A fürdőszoba állapota minősíthetetlen,a szobában is koszos falak és ágyneműk fogadtak minket. Életünk legrosszabb szállása volt. Soha többet nem megyünk ide.
Csillagtúra Panzió Eger - EgyébCsillagtúra Panzió Eger - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 27 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. május 7.családjával járt itt
A környék szép és csendes, a belváros 20-25 percre található. A recepciós ajánlott egy éttermet a vasútállomás mögött, kb 10perc sétányira, ami nagy kedvencünk lett: finom, különleges, bőséges és olcsó ételeket kaptunk. A szálloda 5 szintes, lift nélkül. A tetőtéri szoba fullasztó, az ablakon nincs szúnyogháló.
Kiváló 2018. március 20.a párjával járt itt
Igazából mindennel meg voltunk elégedve:fűtés,wc,nyugalom,tisztaság,személyzettel...stb.Amivel esetleg nem annyira:wifi akadozott,ablak nehezen csukódott szellőztetés után,de ezeket leszámítva szuper volt az a két nap! :-)
Kiváló 2017. május 31.a párjával járt itt
Eger egy nagyon megnyerő, tiszta, müemlékekben gazdag város, ahol érdemes
minden évben pár napot eltölteni. Nagyon szépen felújították a thermál fürdőt,
élvezetes kikapcsolódást nyújtva mind a fiatalok, mind az idősebb korosztály
számára. Az éttermi helyiségek szépek, a kiszolgálás előzékeny, jó hangulatú.
Szörnyű 2017. március 26.a párjával járt itt
MEGTÉVESZTŐ KÉPEK A PANZIÓ HONLAPJÁN! Ilyen undorító szálláson még életemben nem aludtam, pedig jártam már jó pár ocsmány helyen. A fürdőszobában csempék hiányoztak, a lefolyóból a jött fel a szag, a szobában csőtörés után nem volt újra festve, a szobában kb 2. világháborús irtó kényelmetlen ágyak voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. szeptember 25.családjával járt itt
Érkezésünkkor nagyon kedves fiatalember fogadott minket a recepción. A 2 ágyas szoba igen kicsi, az ágyakon kívül csak 1 éjjeliszekrény és egy egyajtós ruhásszekrény van benne, és nagyon kevés hely. A fürdő is aprócska, a zuhany elég mediterrán módon van megoldva ( a padlón egy lefolyó, zuhanyfüggönnyel elkeríthető a WC előtti rész), de tisztaság volt mindenhol.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat
Gyenge 2016. szeptember 7.egyedül járt itt
Képeket adok mindenki döntse el az értékelést.Első kép a szoba,második a fürdő,harmadik a kilátás.és az utolsó a felajánlott parkoló .
Egyébként a személyzet kedves egész addig míg nem reklamálsz ,nem szeretik a reklamálást.Ezt közlik is.gondolom mindegyik szoba más.kioktatásban volt részem elég megalázóan.
Csillagtúra Panzió Eger - BelsőCsillagtúra Panzió Eger - EgyébCsillagtúra Panzió Eger - KörnyékCsillagtúra Panzió Eger - Egyéb