Aqua Villa Eger Eger

Aqua Villa Eger Eger
Aqua Villa Eger EgerAqua Villa Eger Eger
Aqua Villa Eger EgerAqua Villa Eger Eger

Aqua Villa Eger Eger bemutatkozása

A Hotel Aqua az Egri Vár északi bejáratától néhány percre, a híres fürdőkomplexum szomszédságában helyezkedik el. A szállodától gyalogosan is megközelíthetőek Eger kulturális és történelmi nevezetességei, így ideális szállást nyújt a programokat kedvelő vendégeknek.

Az Aqua Villa Eger legnépszerűbb csomagjai

Aqua Villa Eger Eger - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.12.30-ig
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Aqua Villa Eger Eger vélemények

Kiváló 2023. augusztus 29.a párjával járt itt
Nagyon jó az elhelyezkedése, szép a környezet, kedves a személyzet és nem utolsó sorban megfizethető áron van. Valószínűleg vissza térünk még, mi szerettük nagyon.
Átlagos 2021. szeptember 2.a párjával járt itt
Negatívum: A szoba érkezésünkkor tele volt haj és szőrszálakkal. A törölközők régiek, kicsit már szürkések és kopottak. A reggeli minősége és választéka közepes, inkább gyenge.

Pozitívum: A személyzet a kérésünkre készségesen újra kitakarított. A szálloda elhelyezkedése kiváló, nagy tágas parkolóval rendelkezik, ahol az autó még a távozás napján is otthagyható. Kedves gesztus a búcsúajándék.
Kiváló 2020. október 17.a párjával járt itt
Hol is kezdjem? Újra megszálltunk itt, már talán említettem nyáron, hogy milyen szép lett a szálloda a felújítást követően. Most mikor becsekkoltunk több meglepetés is ért. A recepciós Hölgy felkísért a szobánkba, ott átadta a kulcsot, és mondta ha bármit tehet értünk csak szóljunk.
Kiváló 2020. augusztus 15.a párjával járt itt
Nagyon jó helyen van a Hotel, közel mindenhez (Vár, sétáló utca, éttermek, boltok, stb. ) A Hotel személyzete minden kívánságunkat leste, mindenben a segítségünkre volt. A svédasztalos/kontinentális reggeli kifogástalan. A szobánk tiszta, kényelmes volt. Rengeteg ötletet és segítséget kaptunk szabadidőnk eltöltéséhez. Mindenkinek ajánlani tudom.
Aqua Villa Eger válasza
Kedves Tímea!
Köszönjük a pozitív visszajelzést és örülünk , hogy jól éreztétek magatokat nálunk!
Reméljük, hogy hamarosan újra vendégeink között üdvözölhetünk Titeket!

További szép nyarat kívánunk,
az Aqua Villa csapata!
2020. augusztus 18., Karkus Kinga, Aqua Villa Eger
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1023 feltöltött kép
2020. június 26.a párjával járt itt
Három csillagos szálláshely, bájos kis kastélynak kinéző épület, mögötte meglepően hangulatos kerttel, ahol – ez kiemelendő az egri parkolási nehézségeket látva – a vendégek parkolhatnak. És valóban látszik a belső tereken is, hogy frissen van felújítva.
Aqua Villa Eger Eger - Külső képAqua Villa Eger Eger - KörnyékAqua Villa Eger Eger - BelsőAqua Villa Eger Eger - Belső
Kiváló 2019. december 30.a párjával járt itt
Érkezéskor kedvesen fogadtak, készségesen tájékoztattak a recepción, a szobánk erkélyes, udvarra néző, zuhanyzós volt, aminek nagyon örültünk. Szép tisztaság és jó meleg volt az egész hotelben. Az ételek nagyon ízletesek, modernek és ízlésesen tálalták, a felszolgálók készségesek és udvariasak voltak.
2018. április 26.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat, a kaja is igazán bőséges és finom volt. A környéken sok a látnivaló, csak ajánlani tudom mindenkinek.Szép vidék, kár, hogy Tőlünk (Sopron) kicsit messze van.
De ennek ellenére, amikor újra lehetőségünk lesz rá, ismét elmegyünk, hosszabb időre is. Sajnos csak 2 napot tudtunk ott tölteni.
2018. április 2.a párjával járt itt
Második alkalommal szálltunk meg itt. Igazából minden rendben volt a személyzet nagyon udvarias és segítőkész a szobánk tiszta volt az ágy nagyon kényelmes. Remek helyen van séta távolságra a centrumtól. Csak az a fránya wifi! Két csatlakozási lehetőség van de mindkettő nagyon lassú. Azt gondolom a 21.
2018. március 3.a párjával járt itt
A Szálloda elhelyezkedése kiváló 10-15 perces sétával minden látnivaló elérhető.Az udvarra néző szobát kaptuk.A kilátás szép rendezett tiszta.A szoba tiszta.A reggeli lehetett volna változatosabb a vacsora finom volt.A személyzet udvarias segitőkész csak gratulálni tudok.Mi nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2018. február 8.egyedül járt itt
Már nem először szálltam meg a Hotel Aqua Egerben, nagyon kellemes hely, jó bázispont a városnézéshez, fürdőzéshez. A konyha kiváló a kiszolgálás kedves. Én a kamerális, otthonos, nyugalmasabb szállások kedvelője vagyok. Nagyon jól éreztem magam, köszönöm szépen!
Aqua Villa Eger Eger a térképen
3300 EgerMaklári út 9.
• pezsgőfürdő • infraszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: ingyenes (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya: ingyenes (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: ingyenes (Foglalás szükséges)
• Macska: ingyenes (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • bár