Hotel Unicornis Eger ★★★

Hotel Unicornis Eger
Hotel Unicornis EgerHotel Unicornis Eger
Hotel Unicornis EgerHotel Unicornis Eger

A Hotel Unicornis legnépszerűbb csomagjai

Hotel Unicornis Eger - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.10.19-ig
2025.10.16-ig
Park Hotel Minaret Eger

Hotel Unicornis Eger vélemények

Kiváló 2022. február 17.a párjával járt itt
Sokadszorra jártunk itt. Most All inclusive Light ellátást kértünk. A szálloda mindenhez közel va. A svédasztalos reggeli, vacsora kiváló. Az ebéd mind mennyiségileg, mind minőségileg jó volt, csak a főétel hideg volt, de kérésünkre megmelegítették. A jakuzi nagyon jó. A csomagban masszás is volt, ami nagyon jól esett.
Gyenge 2022. január 31.a párjával járt itt
Franciaágyas szoba, két összetolt ágy volt, cserélték. Már az érkezés napján ki kellett fizetni a fennmaradó részt. nem kicsit furcsállottam. A zuhany tálca szétrohadva. A tisztaság hagyott némi kívánni való maga után. (szőnyeg koszos, az ágyban hosszú, fekete hajszálak /én szőke vagyok, a férjem majdnem kopasz/) A szobában napközben hideg volt, este nagyon meleg.
2022. január 12.a párjával járt itt
Mi visszatérő vendégek voltunk négy éjszakára a párommal. Teljes ellátásban volt részünk, ami nagyon jó, bőséges választék az étkezésben. egyetlen dolog volt, ami számunkra nem volt reális. A vacsorához lehetett csapolt sört, akár bort is kérni. Mi nem iszunk egyáltalán alkoholt. Viszont szénsavas üdítőt csak tonikot vagy szódát kérhettünk.
Átlagos 2022. január 8.gyerekekkel járt itt
All inclusive szállást fizettünk, de cserébe egy elég gyenge fél panziót nyújtottak. A vacsora minkét este ugyanaz volt, az előző napi maradékot és az ebéd maradékot rakták ki. Az elvileg korlátlan üdítő fogyasztás nem volt, nem jött meg a szállítmány címen a lift rossz volt, 2emeletet kellett a babakocsit hordozni.
Gyenge 2021. december 6.a párjával járt itt
Mi már voltunk itt azért választotuk akkor minden jó volt. Most az ételekkel volt problémánk. Két éjszakát töltöttünk a szállodában de avacsoránál nem volt kellő választás az ételek hidegek voltak és szinte ugyan az mint előző vacsoránál. A reggelinél csak a kávé automata volt jó, az ételek szintén hasonlóan nem volt választék. Csalódtunk a szállodákban nagyot romlott a színvonal.
2021. november 25.egyedül járt itt
A szállás jó volt csak az ágy nagyon gödrös, nem lehet mélyen aludni. Étterem felszereltsége kiváló, személyzet udvarias barátságos,azon törekedik minél jobban érezze magát a vendég. Tisztaságra nem lehet panasz, a takarító személyzet becsületes munkát végzett.
Átlagos 2021. október 30.gyerekekkel járt itt
A szálloda központi helyen fekszik, gyalog kellemes sétával megközelíthető a Belváros számos jelentősebb pontja. Az egész szálloda szebb napokat élhetett meg valamikor - a szobák berendezése kicsit avitt, de a mérete (két légtér / családi szobaként) kellemes volt. A fürdőszoba mérete is rendben, sajnos nem tudtuk hova akasztani a fürdőruhákat, plusz vizes törülközőket.
Gyenge 2021. október 6.a párjával járt itt
Az elhelyezkedés jó, közel van mindenhez. A szoba tágas. A fürdőszoba viszont le volt amortizálódva. Celluxszal rögzített zuhanytálca takaró, repedt mosdó, ráadásul folyt is valahol, a WC papírtartó leszakadva. Valaha jobb időket látott, de a felújítást elkerülte a mi fürdőszobánk. A Wellnes jakuzzi nem működött.
2021. október 5.gyerekekkel járt itt
A szálloda remek elhelyezkedésű, minden ott van a közelben. A szobánk a tetőtérben volt, ahonnan gyakorlatilag a tetőn és néhány fa koronáján kívül mást nem lehetett látni. A fiamékkal voltunk, az ő szobájuk tágasabb volt a 2. emeleten és gyönyörű kilátás volt a várra. (A két szoba ára ugyan annyi volt.
Gyenge 2021. szeptember 21.barátokkal járt itt
A szobát all inclusive-re hirdették (amiben 25perces masszázs tartozott) megérkezésünkkor közölték a masszőr lebetegedett helyette kis vonatos városnézés lesz a végén ez is elmaradt. Az ágy recsegett a kényelmetlen alvásra alkalmatlan volt. A törölközőt nem cserélték a tusolónak nem volt tartója (törött volt). A délutáni (kényeztetés) süteményt vagy kávét könyörögni kellett.
Hotel Unicornis Eger a térképen
3300 EgerDr. Hibay Károly u. 2.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 40 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár