Hotel Villa Völgy Eger ★★★★

4,2
a 181 egri szállás közül
Négy csillagos szálloda, Borhotel, borpanzió, borkúria, stb...
Hotel Villa Völgy Eger
Hotel Villa Völgy EgerHotel Villa Völgy Eger
Hotel Villa Völgy EgerHotel Villa Völgy Eger

Hotel Villa Völgy Eger bemutatkozása

Az egri Szépasszony-völgyben található Hotel Villa Völgy három- és négycsillagos szárnnyal is rendelkezik. A szálloda épületei egy két hektáros parkban terülnek el, csendes, nyugodt környezetben, így ideális lehetőséget nyújtanak a kikapcsolódásra.

4Szolgáltatás

A Hotel Villa Völgy legnépszerűbb csomagjai

Hotel Villa Völgy Eger - Szobaárak félpanziós ellátással (min. 3 éj)
2024.12.29-ig
Hotel Villa Völgy Eger - Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.12.29-ig
Hotel Villa Völgy Eger - Szobaárak félpanziós ellátással (min. 7 éj)
2024.12.29-ig
Hotel Villa Völgy Eger - Szobaárak félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Nyári Silver Napok
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Hotel Villa Völgy Eger vélemények

2017. december 28.gyerekekkel járt itt
Mindhárman igen jól éreztük magunkat, mert amiért mentünk, minőségi kiszolgálásban mindent megkaptunk. Kiváló testedzési lehetőségek álltak rendelkezésre, beltéri úszómedence, nagyon jól felszerelt kondi terem, és egyéb kényeztető szolgáltatások sokasága. A város közelsége sétálás szempontjából optimális.
Kiváló 2017. november 13.a párjával járt itt
Egy feltöltődésre vágyó párnak maximálisan csak ajánlani tudjuk a helyet. A wellness részleg kiváló, még téli időben is. A nyári nyitott medencés részt is szívesen kipróbálnánk, ezért mindenképpen vissza fogunk ide térni jó időben is.
2017. október 24.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztuk magunkatt a hosszu hetvegen szuper barati korunkell. Minden jo volt. Bar a wellnes reszleggel nemvoltunk megelegedve "rettento hideg volt a "34"fokos viz".
2017. október 9.barátokkal járt itt
Nagyon szép környéken helyezkedik el a hotel. Aránylag könnyen találtuk meg. A szoba kialakítása, mérete is meg felelt nekünk, ugyanis szinte az egész napot a hotelen kívül töltöttük,a környék felfedezésével. A Wellness részleg használatát kihagytuk, de majd legközelebb pótoljuk.
Kiváló 2017. október 9.a párjával járt itt
Barátságos, segítőkész a személyzet. A szobák kényelmesek és tiszták. A félpanziós ellátás menüje változatos és kielégítő. A Szépasszonyvölgytől pár perc sétára.
Kiváló 2017. szeptember 4.a párjával járt itt
Mi den nagyon tetszett...a szàllàs gyönyörű helyen fekszik....a szemèlyzet rendkívül segítőkèsz....a kaja nagyon finom...minden remek.Egyedül a matracok...azok elèg kènyelmetlenek.De kibirtuk...mert minden màs szuper.Köszönjük..visszamegyünk.
Kiváló 2017. augusztus 24.a párjával járt itt
Kedves volt a személyzet mindenről tájékoztatunk bennünket! Az ételek ízletesek, változatosak, étterem hangulatos! Wellness részlegen még lehetne bővíteni, de ettől függetlenül ezzel sem volt gond, bár még az is gondot okozott számomra hogy a köntös amit a fürdőzéshez kaptunk mind a 6 napon át ugyanazt kellett használni, tehát higiénia szempontjából szerintem ezen lehetne javítani! De egyébként mindenkinek ajánlom, mert nagyon jól éreztük magunkat!
2017. augusztus 4.a párjával járt itt
4 napot töltöttünk a hotelben. Olvastam róla jót, s rosszat egyaránt. Véleményem szerint a 4 csillag túlzás, inkább 3 csillagra értékelném. Az elhelyezkedése nagyon jó, a Szépasszonyvölgy pár perc sétára található, minden este más-más pincészet borait próbáltuk ki. A szobák igényesek, tiszták.
Hotel Villa Völgy Eger - Külső képHotel Villa Völgy Eger - SzobákHotel Villa Völgy Eger - Medence/kertHotel Villa Völgy Eger - Wellness
Kiváló 2017. június 29.barátokkal járt itt
jun, 25-29-ig csodálatos napokat töltöttünk el. Szép környezet, nyugodt pihenést biztosítottak itt ünnepelhettük házassági évfordulónkat, segítettek meglepetést okozni a feleségemnek. . Kulturált, figyelmes segítőkész és nagyon tisztelettudó személyzet. A szoba kényelmes, az ellátás nagyon jó, a séfet külön dicséret illeti a változatos és finom étkekért. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
2017. május 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon szeretem Egert valamikor ide jártam középiskolába. Szerettem volna megmutatni a várost a családomnak, ezért kerestem szállást. Az interneten választottam ki a Villa Völgy Hotelt, ahová a szezon elején hét közben három napra mentünk el. A hotel a Szépasszonyok Völgyében található gyönyörű helyen nagyon szép a komplexum meg voltunk elégedve mindennel. Ajánlom a helyet mindenkinek.
Hotel Villa Völgy Eger a térképen
3300 EgerEger, Tulipánkert u. 5.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • jégkamra • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár