Hotel Villa Völgy Eger ★★★★

4,2
a 181 egri szállás közül
Négy csillagos szálloda, Borhotel, borpanzió, borkúria, stb...
Hotel Villa Völgy Eger
Hotel Villa Völgy EgerHotel Villa Völgy Eger
Hotel Villa Völgy EgerHotel Villa Völgy Eger

Hotel Villa Völgy Eger bemutatkozása

Az egri Szépasszony-völgyben található Hotel Villa Völgy három- és négycsillagos szárnnyal is rendelkezik. A szálloda épületei egy két hektáros parkban terülnek el, csendes, nyugodt környezetben, így ideális lehetőséget nyújtanak a kikapcsolódásra.

4Szolgáltatás

A Hotel Villa Völgy legnépszerűbb csomagjai

Hotel Villa Völgy Eger - Szobaárak félpanziós ellátással (min. 3 éj)
2024.12.29-ig
Hotel Villa Völgy Eger - Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi ár reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.12.29-ig
Hotel Villa Völgy Eger - Szobaárak félpanziós ellátással (min. 7 éj)
2024.12.29-ig
Hotel Villa Völgy Eger - Szobaárak félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Nyári Silver Napok
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Hotel Villa Völgy Eger vélemények

Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 31.családjával járt itt
Nagymamám 80. születésnapja alkalmából háromgenerációs kiruccanást szerveztünk Egerbe, így anya, lánya, unokája vágtunk neki a wellnesshétvégének és választottuk a Villa Völgy**** hotelt. Az előre egyeztetett szobákat kaptuk meg, a berendezés modern és ízléses volt, a szobák nem voltak lelakva, és az ágyneműk, törölközők sem agyonhasználtak.
Hotel Villa Völgy Eger - Medence/kertHotel Villa Völgy Eger - Medence/kertHotel Villa Völgy Eger - Medence/kertHotel Villa Völgy Eger - Medence/kertHotel Villa Völgy Eger - WellnessHotel Villa Völgy Eger - VendéglátásHotel Villa Völgy Eger - WellnessHotel Villa Völgy Eger - Medence/kert
Kiváló 2014. október 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett az udvarias kiszolgalas az hogy mindig mosolyogtak koroluttunk. Nem volt olyan Ami ne tetszett volna! AZ etelek amiket kaptunk fantasztikusak voltak es bosegesek! A wellnes reszleg nagyon tetszett. Batran ajanlom mindenkonek aki el akar ott tolteni egy vagy akar tobb napot! Nem fogja megbanni! En biztos visszaterek!
Kiváló 2014. augusztus 28.a párjával járt itt
Most augusztus első napjaiban töltöttünk ott három éjszakát. Minden szempontból elégedettek voltunk, bár volt egy este, amikor a vacsora kínálatból nem tudtam választani,(tejallergia miatt)de készségesen készítettek nekem vacsorát. Talán jó lenne, ha erre figyelnének, hogy legyen tej, sajt, stb. mentes étel is.
Kiváló 2014. július 21.a párjával járt itt
Rendkívül szép környezetben helyezkedik el a szálloda, nagyon jó helyen van. A szoba kánikulában, klíma nélkül is kellemes hőmérsékletű volt. A minibár kissé szerény választékot kínál. A vacsora kezdete szerint egy órával később van mint ami számomra ideális, valamint ha egy ajándéknak tekinthető szolgáltatást kapna a vendég emelné az örömérzetet.
Kiváló 2014. június 11.a párjával járt itt
Tobb alkalommal toltottunk kellemes napokat ebben a szallodaban. Kolleganom ajanlotta nekunk ezt a szallodat,neki szinten kellemes elmenyei vannak errol a helyrol ugyanis a parja itt kerte meg a kezet. Kiprobaltuk mi is es csak ajanlani tudom mindenkinek akar nyaron akar telen szeretne pihenni. Nyugodt csendes helyen fekszik a szalloda,a park kimondottan gyonyoru es a szobak is szepek. Remelem lesz meg alkalmam ujra eltolteni ott par szep napot. . . . .
Kiváló 2014. június 10.a párjával járt itt
Aki a szépre, minőségre vágyik annak csak ajánlani tudom! ! ! ! A kert csodálatos,a szobák nagyon szépek,az étterem nagyon hangulatos,az ételek nagyon finomak, gusztusosak, nagy a választék. A wellness is nagyon szép, tágas, minden megtalálható benne,ami a tökéletes kikapcsolódáshoz kell. A személyzet nagyon barátságos, udvarias.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 2.gyerekekkel járt itt
Május utolsó hétvégéjén voltunk a szállodában. Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve: a szálloda nagyon szép, csendes helyen fekszik a Szépasszonyvölgy szomszédságában. A felújított wellness részleg klassz lett, a félpanziós ellátás remek volt. Mindenkinek szívből ajánlom a helyet.
Kiváló 2014. február 27.gyerekekkel járt itt
A szálloda nagyon szép környezetben van, 3*-os árban kaptunk 4*-os elhelyezést. A szobák kényelmesek, tiszták, igényesen berendezettek, minden van, ami egy nyugodt pihenéshez kell. Az étterem kitűnő, nagyon jól főznek. Gyerekbarát szálláshely! Minden rendben volt, ajánlom mindenkinek, a wellnes részleggel is elégedettek vagyunk, szívesen jövünk vissza bármikor.
2014. február 18. járt itt
A jelenleg folyó felújítási, bővítési munkák befejezése után vélhetően fokozódik a hotel komfortossága. (Remélem, akkor is lesz alkalmam a hotel szolgáltatásait igénybe venni. )
Véleményem szerint a gépjárművel történő parkolás díját célszerű lenne a szolgáltatásban (szoba árában) megjeleníteni, mivel tudomásom szerint a parkoló a hotelhoz tartozik.
2014. február 17.a párjával járt itt
Megfelelő szálloda megfelelő környezetben. Nagyon tetszett a modern, ízlésesen berendezett, kényelmes szoba. A wellness részlegben minden megtalálható, ami a kikapcsolódáshoz szükséges, nekem a mentolos aromás gőzkabin különösen tetszett, és a konditerem is kiváló felszereltségű!
Hotel Villa Völgy Eger a térképen
3300 EgerEger, Tulipánkert u. 5.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • jégkamra • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár