Hotel Eger Ködmön Eger ★★★★

Hotel Eger Ködmön Eger
Hotel Eger Ködmön EgerHotel Eger Ködmön Eger
Hotel Eger Ködmön EgerHotel Eger Ködmön Eger

Hotel Eger Ködmön Eger bemutatkozása

A Wellness Hotel Eger Ködmönr idegenforgalmi központjában, a borkultúrájáról igen híres Szépasszony-völgyben várja vendégeit. Négycsillagos kényelmet és magasfokú kiszolgálást biztosít az ide utazó vendégeknek, mindamellett, hogy a történelmi belvárost egy könnyed sétával elérhetővé teszi.

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Hotel Eger Ködmön Eger vélemények

Kiváló 2024. január 17.a párjával járt itt
Kedves fogadtatás, tiszta, rendezett, csendes szoba.
Kellemes kis wellness. Bőséges ételválaszték! Hangulatos csárda étterem, kedves pincérekkel.
Átlagos 2022. június 27.a párjával járt itt
Májusban tettünk látogatást a hotelben,már a recepción meglepetés várt,közölték hogy a csomagban lévő massage elmarad mivel nincs rá ember,helyette választhatunk egy üveg bort,hát ilyennel még nem találkoztunk,de letudtuk a jelenlegi munkaerő problémával,elfoglaltuk a szobát,kicsit retró,egy nagyon kicsi,junoszt méretü képcsöves tv,ilyennel kb 20 éve nem találkoztam hotelben,meleg volt, a klimát bekapcsolva nagyon zajos régi berendezés fogadott,régi szőnyeg,régi matrac, már volt egy kis bukéja,mindezt feledni lementünk a wellnes részlegre,a hol egy kis medence volt,illetve szaunák,amelyek nem müködtek,de ha előre jelezzük beizzitják,a medecénél lévő belépő feketélett a régi algáktól,a medence sem volt bizalom gerjesztő,mivel jakuzzinak volt rendelve,30 fok volt kiírva ,szerintem jóval kevesebb volt,ami úszni elég de ülni keveselltük,a reggeli a hotelben a vacsora a szemben lévő ködmön étteremben volt,a reggeli alap kontinentális,a vacsora külön étlapról történt,minden nap ugyan az az ételsor,egy pincér ,és egy kezdő fiatal,kértem egy bécsi szeletet,mondván az csak sikerül,meglepetésre kihoztak egy panirozott 2mm-es re vert húst,ami simán kicsuszott a panirból,az ize sem a bécsi szelethez hasonlított,plussz meglepi,a fiatal felszolgálótól kértem egy rosé nagy fröccsöt,gondoltam a nagy melegben jól esik,nem tudta mit akarok,mi az a fröccs?
2022. május 20.a párjával járt itt
A szállodával annak szolgáltatásaival elégedettek voltunk.
A Ködmön csárdában biztosított vacsorai ellátás szinvonala minősíthetetlen. Egy pincér, aki egyben pultos is volt probálta kiszolgálni a szálloda vendégeit, és az étterembe betévedőket ( több mint 10 asztal).
Sajnos volt olyan asztal, amelyik több mint egy órát várt az egy fős személyzetre. Ez a helyzet nem az egy fő nyugdíjas korú munkatársukat minősíti.
2022. január 16.egyedül járt itt
Nagyon kedves és segítőkész a személyzet. Bőséges,választékos reggeli. Ízletes vacsora. A wellness rész sajnos csalódást okozott. A medence kicsi és az élményfürdő része gyengén működik. A fürdőköntöst felár ellenében lehet bérelni ezt egy négycsillagos szállodánál nem így kellene.
Kiváló 2022. január 3.a párjával járt itt
Az előbbi értékelésnek megfelelően minden nagyon szép és jó volt, a következők kivételével. 1. A szoba világítása kritikán aluli. Kripta fény, ami mellett olvasni vagy egyáltalán élni sem lehet. 2. A kis-képernyős TV nem éri el a 4 csillagos szálloda színvonalát. A fogható adások mennyisége (8 csatorna) szintén. 3.
Átlagos 2021. október 9.kollégákkal járt itt
Sajnos a lakosztály kissebb volt, mint a képen. Az ágy megfelelő volt. A legnagyobb negatívum, hogy a fürdőszobában levő pezsgöfürdös kád felett levő tábla figyelmeztet, csak 100 kg-ig használható és mivel 100 kg-nál nehezebb vagyok, nem használhattam és semmi más lehetöség nem volt a szobában!
Kiváló 2021. szeptember 12.a párjával járt itt
A szálloda nagyon megfelelt az elvárásainknak. Kényelmes ágy, tisztaság és szolgáltatások minden téren kiválóak. A szálloda remek helyen helyezkedik el, közel a szépasszony völgy szívéhez így átéltük mindazt a igazi gondtalan szórakozást amit a hely nyújtani tud a kikapcsolódásra vágyó látogató számára.
2020. szeptember 4.a párjával járt itt
A wellness részben hideg volt a víz a parányi medencében. A szauna viszont nem volt rendesen beállítva, égetett. Egy akadálymentesített szobát kaptunk,amely közvetlenül a recepcióra nyílt. Ez egy kicsit furcsa volt. A számlát rögtön a belépéskor ki kellett egyenlíteni. Ilyen bizalmatlanságot még sehol az országban nem tapasztaltam. AZ étkeztetés, a tisztaság rendben volt.
2019. december 1.a párjával járt itt
Az esküvőnkre kaptuk a szállást lakosztályos szobával. Nagyon tiszta rendezett családias hotel. A wellness egy kicsit kicsi,de a masszás fenséges.
Gazdag reggeli a hotelben,szuper bőséges 3 fogásos vacsora a csárdában.
A személyzet segítőkész kedves csapat.
A borpincék a hoteltől pár percre vannak,igazán jó helyen lévő hotel. Nagyon tetszett jövőre vissza megyünk.
Hotel Eger Ködmön Eger - Környék
Kiváló 2019. október 23.a párjával járt itt
Egy hétvégére érkeztünk. A szállás tiszta, kényelmes, a személyzet végtelenül kedves. Sajnos parkoló nincs elegendő, ha valaki későn érkezik, keresgetni kell. A reggeli választékos, mindenki találhat kedvére valót, a rántottától, a felvágottakon keresztül, a lecsóig. A wellnessrészleget időhiány miatt nem próbáltuk ki. Összességében nekünk tetszett.