Piroska Étterem Egerszalók

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Piroska Étterem Egerszalók vélemények

Kiváló 2023. szeptember 25., csoporttal járt itt
Családias, nyugodt, tiszta étterem! Kiszolgálás udvarias, gyors. Ételek izletesek, talán egy kicsit túlarazottak!
Választék lehetne bőségesebb!
Kiváló 2023. március 30.a párjával járt itt
Rendkívül barátságos vendégfogadás , nagyon tiszta hely (a mosdó is , ételek kifogástalan ízűek megfizethető áron nagyon finom libacombot és laskagombával töltött csirkemellet ettünk 20 percen belül megkaptuk az ételt másoknak is jó szívvel ajánljuk Nagyon tetszett, hogy régi étlapok vannak a falon amin nosztalgiáztunk !
Kiváló 2022. augusztus 13.barátokkal járt itt
Egerszalókon töltött 3 napunk első estéjén választottuk a Piroska Éttermet. Kora este tértünk be ide és jó idő révén kinti teraszon foglaltunk helyet. Egy nagyon kedves pincér már jött is, felvette az italrendeléseinket. Lapozgattuk az étlapot, egy étel szimpatikus volt kettőnknek is : Tépett hús, frissen sütött bagettel és káposztasalátával.
Piroska Étterem Egerszalók - EgyébPiroska Étterem Egerszalók - EgyébPiroska Étterem Egerszalók - EgyébPiroska Étterem Egerszalók - Egyéb
Kiváló 2022. május 20.a párjával járt itt
A kiszolgálás tökéletes.
Az ételek egy része " újragondolt ",de nagyszerű, és finom.
Egerszalók legjobb vendéglője, szerintem, és a Párom, szerint.
Mindenkinek csak ajánlani tudjuk.
A túrógombóc könnyű, lágy, isteni. A kacsamáj izgalmas, és a többi étel is az elvárásoknak megfelel, vagy annál is jobb.

Köszönjük.
Kiváló 2022. február 26.a párjával járt itt
Nagyon szép hely,igazán finom ételt kaptunk csak előre le kellett foglalni,hétvége van és elég sokan voltak Igazán tudom ajánlani kis gyermekes családoknak is, és akár rendezvényeket is.
Gyenge 2021. augusztus 1.a párjával járt itt
Ajánlás alapján mentünk oda és őszintén bevallom, hogy a lelket megmelengető kezdet után durva hidegzuhany következett. A hely igazán jó benyomást tett rám, mikor beléptem. A kert gerendáira írt sorok megmelengették a szívemet. A nagy meleg miatt a pinceszinten kialakított vendégtérbe mentünk. Halk jazz szólt, épp olyan, amit annyira szeretek.
Gyenge 2021. június 30., kollégákkal járt itt
Kellemetlen tapasztalatom volt, kacsamáj helyett simán csirkemájat tettek a tányérra, és még hülyének is néztek, mikor megreklamáltuk.
A pincér összevissza hazudozott, hol matróznak, hol tűzoltónak mondta magát a különböző asztaloknál a kollégáknak. Legalább 100 ezer forintot hagytunk itt és négyünket is becsaptak a csirkemájjal. Szerintem ezt egy hely nem engedheti meg magának.
Kiváló 2020. november 14.gyerekekkel járt itt
Egerszalókra megérkezve a szállásunkat még nem lehetett elfoglalni, némi játszóterezés és a környék futólagos felfedezése után a hotel recepciós hölgy javaslatát elfogadva ebbe az étterembe látogattunk el - autóval - , amely a hőforrástól 800 m-re, a falu bevezető utcájában található.
Piroska Étterem Egerszalók - Külső képPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - EgyébPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - EgyébPiroska Étterem Egerszalók - Külső képPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - Étlap/itallapPiroska Étterem Egerszalók - MosdóPiroska Étterem Egerszalók - MosdóPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - EgyébPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - BelsőPiroska Étterem Egerszalók - Külső kép
Kiváló 2020. szeptember 25.a párjával járt itt
Mivel Egerszalókon szálltunk meg és késő este érkeztünk így nem volt kérdés hogy egy helybéli étteremben fogunk vacsorázni. A szállásunktól ez volt a legközelebb. Még késő este is jó sokan voltak,de a pince részben találtunk egy szabad asztalt. Szép,igényes hely mind a terasz része,mind pedig a pince része.
2020. szeptember 17.barátokkal járt itt
A szálláshely ajánlására tértünk be a Piroska étterembe vacsorázni. Nem csalódtunk. Bőséges, finom ételeket szolgáltak fel. Az italok is megfelelően hűtöttek voltak. Az étel, ital választék bőséges, jó ár-érték arányban. A kiszolgálás gyors, udvarias. Mivel nem bírtuk elfogyasztani a felszolgált ételt, készségesen felajánlották a csomagolást. Köszönjük.
Piroska Étterem Egerszalók - Étel/italPiroska Étterem Egerszalók - Belső