Saliris Önkiszolgáló Étterem Egerszalók

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Saliris Önkiszolgáló Étterem Egerszalók vélemények

Gyenge 2023. január 5.gyerekekkel járt itt
Az elmúlt 10 évben rendszeres látogatója voltam a fürdőnek. Kifogástalan volt az étterem kínálata és a kiszolgálás minősége is. A mai napon döbbenten tapasztaltam hogy az étterem melletti büfé megszűntették és az étterem területét is lecsökkentették ellenére, hogy idáig is folyamatos sorbaállás mellett lehetett ebédelni.
2020. november 22.gyerekekkel járt itt
Ahogy többen is említették már a korábbi értékelők közül, a meglehetősen drága és elegáns Saliris-komplexumban található egy olyan hely, ahol tiszta, kulturált körülmények között korrekt áron lehet finom ételeket enni. A fürdő szálloda felőli bejáratánál, a kávézó mellett található ez az önkiszolgáló étterem, amely bővített ebédidőben tart nyitva.
Saliris Önkiszolgáló Étterem Egerszalók - EgyébSaliris Önkiszolgáló Étterem Egerszalók - Étlap/itallapSaliris Önkiszolgáló Étterem Egerszalók - Étlap/itallapSaliris Önkiszolgáló Étterem Egerszalók - Étel/italSaliris Önkiszolgáló Étterem Egerszalók - BelsőSaliris Önkiszolgáló Étterem Egerszalók - BelsőSaliris Önkiszolgáló Étterem Egerszalók - BelsőSaliris Önkiszolgáló Étterem Egerszalók - BelsőSaliris Önkiszolgáló Étterem Egerszalók - Étlap/itallap
2019. január 17.barátokkal járt itt
Jót bárki tudna írni a Salirisről. Én most egy hibára, és annak gyors megoldására reflektálok. Baráti társasággal voltam. A svédasztalos vacsora volt kifogásolható. Nem is annyira a választék, hanem inkább a minőség. A gyümölcs kategória egyes darabjai leginkább a "hűtőházi hulladékra" emlékeztettek, ami méltatlan a hely szelleméhez és igényességéhez.
Kiváló 2017. június 1.a párjával járt itt
A fürdő legolcsóbb helye. Párommal 3200 Ft-ból ebédeltünk meg, ami magába foglalta a főételt, a salátát és a desszertet. Az ételek finomak. Gyakorlatilag annyiért adták a főételt, mint a bárban a limonádét. . . Az adagok bőségesek. A fürdő első emeletén található az étterem, az étkező része elég nagy, szabad asztalt nem nehéz találni. A tisztaság is megfelelő. Nekünk bejött.
Kiváló 2017. május 8.a párjával járt itt
Valóban itt olcsó a kaja én egy gyerek menüért az italért és a somlóiért összesen fizettem 2400 Ft-ot. Ami lényeg kaja adag is elegendő (megfelelő volt akár egy felnőtt számára is) és finom is volt!
Az étterem a fürdőrész első emeletén található a kávézó mellett, így aki csak pancsolni jön ide az itt tudd étkezni.
Gyors a kiszolgálás a felszolgálók itt is kedvesek és segítőkészek!
Saliris Önkiszolgáló Étterem Egerszalók - BelsőSaliris Önkiszolgáló Étterem Egerszalók - Étel/italSaliris Önkiszolgáló Étterem Egerszalók - EgyébSaliris Önkiszolgáló Étterem Egerszalók - BelsőSaliris Önkiszolgáló Étterem Egerszalók - BelsőSaliris Önkiszolgáló Étterem Egerszalók - Étlap/itallapSaliris Önkiszolgáló Étterem Egerszalók - Étlap/itallapSaliris Önkiszolgáló Étterem Egerszalók - Étel/italSaliris Önkiszolgáló Étterem Egerszalók - Belső