Tündérliget Panzió étterme Egerszalók

Tündérliget Panzió étterme Egerszalók
Tündérliget Panzió étterme EgerszalókTündérliget Panzió étterme Egerszalók
Tündérliget Panzió étterme EgerszalókTündérliget Panzió étterme Egerszalók

Tündérliget Panzió étterme Egerszalók bemutatkozása

Panziónk és éttermünk a gyógyvizéről híres Egerszalók központjában található. Egész évben várjuk kedves vendégeinket 7 darab kétágyas, pótágyazható, fürdőszobás szobánkkal. Igény szerint pincelátogatást szervezünk borkóstolással a helyi bortermelőknél.

Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak önellátással
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Tündérliget Panzió étterme Egerszalók vélemények

Gyenge 2016. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Rossz napjuk lehetett szegényeknek. Egy pincér és egy szakács vitte a vállán a helyet, láthatóan mindent megtettek, hogy mentsék a helyzetet, de sajnos ez a vendéglátásban nem elég. Másfél órát vártunk az ételre, amit nem egyszerre kaptunk meg, és hiba is csúszott a rendelésbe. Ez részemről mind belefért volna.
Átlagos 2016. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Sajnos majd 1,5 óra volt mire ételt kaptunk ezzel szemben nem érkezés szerint volt a rendelés felvétel sem. Arra hivatkoztak hogy egyedül volt a Szakács és a pincérnő is. Nagyon sok légy mászkált a zárt térben az asztalonkun.
Szörnyű 2016. június 5.egyedül járt itt
Nagy reménnyel és elvárással léptem be a vendéglőbe vacsorázási szándékkal, de már az első benyomás után elmenekültem. Az egerszóláti kudarc után, ahol nem lehet bort kapni (pincesor zárva, helyiek ajánlása, hogy menjen Egerszalókra)a buszmegálló melletti kellemes kinézetű helyen próbálkoztam egy FRÖCCS rendeléssel.
Gyenge 2016. május 5.családjával járt itt
Sétálás közben ebédhez közeledve választottuk az éttermet. Az ételre sokat kellett várni. Az enyém tűrhető volt. Anya rosszul volt tőle. Később meg kellett látogatnia a mellék helységet. Páromnak az íze nem jött be. Édesapám minden evő, de nem volt elájulva a helytől.Az ital legalább hideg volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Átlagos 2016. április 28.családjával járt itt
Ebédre tértünk be az étterembe , már elég éhesek voltunk , így nagyon megörültünk a helynek . Miután kiválasztottuk az ételt , az italt elég gyorsan hozták , de az ebédre nagyon sokat kellett várni . Nem akarok túlzásokba esni , de már majdnem a felállás határán voltunk . Az étel mennyisége elegendő volt , de a húsok rágósak voltak , íze semmi . Ezt a szakácsnak még gyakorolnia kell .
Tündérliget Panzió étterme Egerszalók - Egyéb
Gyenge 2016. március 30.családjával járt itt
Ebédidő vége felé ültünk be az étterembe, ami azonnal lehangoló volt: sötét, hűvös, áporodott ételszaggal. Ezen még a felszolgáló kedvessége sem tudott sokat segíteni. Várakozással néztünk elé a megrendelt fogásoknak, ami csalódást okozott. Például a hal nem volt kifejezetten friss… Az árak közepesek, a tisztaság szintén.
Gyenge 2015. október 30.a párjával járt itt
Húzós kirándulás után örültünk meg az étteremnek. Belül sötét levegőtlen volt, ezért a teraszon ültünk le. A kiszolgálás gyors, udvarias volt, nem hagyott kívánni valót maga után. Az ételek minősége finoman szólva gyenge volt. A fűszerrel és a hús sütési idejével is fukarkodtak. Nagyon bántuk, hogy nem gyalogoltunk többet egy másik étteremig.
Átlagos 2015. július 19.a párjával járt itt
A személyzet kedves, a kiszolgálás rendben volt. Az evőeszközeinket cserélni kellett, mert az előre odakészített koszos volt. Az ételek közepesek, a panír helyenként fél centinél is vastagabb volt a húson, a díszítés pár szál fonnyadt rukkola levél volt, a halászlé az egyik legrosszabb volt, amit étteremben ettem.
2014. május 9.a párjával járt itt
Akik gyorsan, jót és jó áron szeretnének ebédelni, azoknak nagyon tudjuk ajánlani ezt a barátságos helyet. Jól megközelíthető a város központjában helyezkedik el. Az ételek finomak, és megfizethető áron, kedvesen kínálják a vendégeknek. Végre ehettem olyan ételt is itt, amit a környéken hiába kerestem, pedig nagyon vágytam már rá. Ez pedig a tócsni, és a menüjük is finom volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. december 26.a párjával járt itt
Egyszerű, régies étterem Egerszalók közepén. Átlagos étlap, átlagos minőség és ízek, kedves, gyors személyzet.
Az egész étterem sötétségbe burkolózik, szellőzetlen, rideg, barátságtalan.
Az aszalt szilvával töltött pulykamellhez nem szabadna főtt krumplit adni, elég meglepő volt ez a párosítás!
Tündérliget Panzió étterme Egerszalók a térképen
3394 EgerszalókSzéchenyi István út 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar
hagyományos magyar fogások
Zene
Gépzene: magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop, rádió
Dreher