Mesés Shiraz Hotel Egerszalók ★★★★

Mesés Shiraz Hotel EgerszalókMesés Shiraz Hotel Egerszalók
Mesés Shiraz Hotel EgerszalókMesés Shiraz Hotel Egerszalók

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók bemutatkozása

Kedves Shiraz Érdeklődő!
A Mesés Shiraz Hotel orientális és mediterrán stílusjegyei, 51 szobával, 120 főre alkalmas konferencia központtal a Közel-Kelet és Észak-Afrika hangulatvilágát idézik. Szolgáltatásai a legendás „keleti kényelem” élvezetét nyújtják, egyedülállóan hazánkban, Egerszalókon.

Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
Kék Laguna Wellness Apartmanok Egerszalók
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Mesés Shiraz Hotel Egerszalók vélemények

Kiváló 2023. szeptember 26.a párjával járt itt
Gyönyörű hotel, kedves személyzeti, finom ételek, meghitt, varázslatos hangulat, szuper wellness részleg! Csupa pozitív, biztosan visszatérünk! A környéken rengeteg csodaszépek látnivaló!
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - Szobák
Kiváló 2023. szeptember 25.a párjával járt itt
A hely külsejében,tisztaságában kifogástalan.Ételek minősége is szuper volt.Személyzet is kedves.
Wellnes rész NEKÜNK hüvös volt,de jól éreztük magunkat.
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - Egyéb
2023. szeptember 1.a párjával járt itt
Kelti hangulatú szálloda, kedves személyzettel.Keleties wellness részleg sokféle szauna kabinnal.Finom választékos ételek, reggeli és vacsora.Kényelmes matrac, tiszta igényes szoba.
Kiváló 2022. augusztus 19.a párjával járt itt
Fantasztikus 3 napot töltöttünk itt párommal. Az ételek fantasztikusak, a péksütemények is frissek, nagyon bőséges a választék. A koktélok is kiválóak. Nagyon tetszett, hogy a wellness részleghez külön bár tartozik, ahová köntösbe is be lehet beülni. A wellness részleghez foghatót még nem láttam, nagyon igényesen meg van csinálva, mindenki kényelmesen elfér teltház esetén is. A szaunák is nagyon jók, kellemes zene segíti az ellazulást. Nagyon ajánlom
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2022. június 4.a párjával járt itt
Bár a hely neve az egyik legszebb perzsa városra utal, Marokkói hangulatot talál a vendég, egyezően a reklámokkal. (Mindezt csak a pontosság kedvéért. . . )
Érkezéskor a recepción udvarias, gyors a bejelentkezés. Az autentikus észak-afrikai stílus a szálloda minden részére jellemző. A szobánk tényleg arab hangalatú, praktikus berendezésű volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márLelkes fotózó - 106 feltöltött kép
Kiváló 2022. április 28.a párjával járt itt
Siraz hotel egy olyan hely, ahol minden tökéletes. Bejelentkezéstől kezdve a személyzet kedvessége a tisztaság, a finom ételek valamint a wellness kiválósága. Itt nem volt olyan, hogy ez most nem működik. Varázslatos Marokkói hangulat, elvarázsolta az embert. Nem voltak kopott köntösök, törülközők. Maximálisan elégedettek voltunk, szeretnénk máskor is visszatérni.
Mesés Shiraz Hotel Egerszalók - EgyébMesés Shiraz Hotel Egerszalók - EgyébMesés Shiraz Hotel Egerszalók - EgyébMesés Shiraz Hotel Egerszalók - EgyébMesés Shiraz Hotel Egerszalók - EgyébMesés Shiraz Hotel Egerszalók - EgyébMesés Shiraz Hotel Egerszalók - EgyébMesés Shiraz Hotel Egerszalók - EgyébMesés Shiraz Hotel Egerszalók - EgyébMesés Shiraz Hotel Egerszalók - EgyébMesés Shiraz Hotel Egerszalók - Egyéb
Kiváló 2021. december 13.a párjával járt itt
Párommal voltunk itt pár alkalommal, ami azért is érdekes, mert többször ugyanarra a helyre nem szoktunk menni. Na ez a hely, ahogy a szlogen is mondja mesés, így megtörte a szokást, és ide bármikor szivesen megyünk. Maga az épület, már külső megjelenésével is magával ragad, amire a belső tér teszi fel a koronát.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. október 25.a párjával járt itt
Mesés 3 napot töltöttünk itt. A szoba nagyon ízléses és kényelmes volt. A wellness részleg és a szaunák fantasztikusak, nem tudtunk vele betelni. A konyhája kiváló, változatos, különleges és hatalmas a választék. Külön tetszett, hogy a wellness mellett a bárban köntösben is be lehetett ülni. Nagyon finom koktélokat csinálnak!
Kiváló 2021. október 23.a párjával járt itt
Házasságkötésünk után mesés 3 napot töltöttünk a Mesés Shiraz Hotelban. A wellness részleg egyszerűen káprázatos, a szaunákban meditációs zene segíti az ellazulást. A szoba nagyon lakályos és szép volt. Az étkezéseknél igazi különlegességek kényeztették az ízlelőbimbóinkat. Nagyon élveztük az itt töltött időt!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 260 feltöltött kép
2021. szeptember 25.a párjával járt itt
2020. november első hétvégéjén voltunk itt egy gyermekmentesnek hirdetett, csak felnőtt vendégeket fogadó wellnessen. Az ellátás kitűnő és bőséges volt! Mi télen is szeretünk a szabadban fürödni, így nagyon hiányzott a tér és a fény! Lehet, hogy romantikus a sokféle színű fény, de minket egy idő után már nagyon zavart, a folyosókon, a wellnessben, de főleg a szobában lévő félhomály.