Hunguest Saliris Egerszalók ★★★★

Hunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók

A Hunguest Saliris legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
Hunguest Saliris Egerszalók - Sómágia ajánlat (min. 2 éj)
Sómágia ajánlat
Hunguest Saliris Egerszalók - Szerelmes szívek (min. 2 éj)
Szerelmes szívek
Hunguest Saliris Egerszalók - Húsvét (min. 3 éj)
Húsvét
Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Saliris Egerszalók vélemények

Kiváló 2023. június 1.a párjával járt itt
mint az értékelésemből kiderül, nagyon jól éreztük magunkat a férjemmel. . . . . . a szálloda csodálatos helyen van, a tisztaság kifogástalan, a személyzet készséges és nagyon kedves. A szoba kényelmes és elegáns. Az étkezések minden várakozásunkat felülmúlták választékban, minőségben, környezetben egyaránt.
Kiváló 2023. május 23.a párjával járt itt
Több éve járunk ide. Látható a szépülés a felújítás, ami már ráfért a szállodára. Kezdi visszanyerni régi fényét. Jó látni, a recepción azt az urat, aki hét éve első alkalommal nagyon türelmesen elmagyarázott mindent, az étteremben is ismerős arcok mosolyognak vissza.
Gyönyörű hely, kedves személyzet, bőséges svédasztalos reggeli és vacsora.
Hunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - Egyéb
Kiváló 2023. május 20.a párjával járt itt
Csodálatos természetközeli szálláshely. Wellness rengeteg kül-és beltéri medencével, élményelemmel. Reggel 8-tól este 10-ig való nyitvatartással. Büfé reggeli és vacsora elváráson felüli. A személyzet kedves, előzékeny, profi.
Kiváló 2023. május 15.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a szálloda elhelyezkedése, a természet közeli hely ahol szinte benne érezheti magát az ember. A medencék közelében bőségesen elegendő napozóágy volt ami különösen tetszett. Rossz idő esetén a belső tér is nyugodt pihenési lehetőséget biztosít.
Az étkezés változatos, hiánytalan az asztalokon a kínálat.
Kiváló 2023. május 11.a párjával járt itt
A férjemmel 2 napot töltöttünk a szállodában . A kilátás pazar volt a szálloda étterméből. Az ételekből jöhet bármikor, bármilyen mennyiség ,annyira finomak voltak! Kedves és gyors személyzet. A fürdő rész sokkal jobb volt, mint amit gondoltunk. Sok medence , wellness résszel ,nagyon kellemes ,különböző hőfokon működik, lehet választani kinek melyik jó!
2023. május 2.a párjával járt itt
Finom , vélasztékos ételek. kényelmes fekvőhely. Ami még nagyon tetszett a sok szolgáltatás, a táj a látványa. nagyon tetszett a fürdőben a tusfürdő illata. Szívesen vásárolnék belőle. Kérem amennyiben lehetőség van rá jelezzék. . Egyébként
tulajdonképpen elégedett voltam mindennel. Nem tetszett a lift, nem látható hogy hol jár.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 239 feltöltött kép
Kiváló 2023. április 23.a párjával járt itt
Havas eső, hózápor, rossz látási viszonyok között indultunk el Egerszalókra Húsvétolni, ahol egy kicsivel jobb időjárás és kitűnő ellátás fogadott. A fürdőt csak a szállóvendégeknek fenntartott idősávban használtuk, mert máskor nagyon sokan voltak.
Hunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - VendéglátásHunguest Saliris Egerszalók - VendéglátásHunguest Saliris Egerszalók - BelsőHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - BelsőHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - Belső
Átlagos 2023. április 3.családjával járt itt
Mi most voltunk itt harmadszor. Nekem ez a szálloda volt a legjobb eddig . Március 26-án töltöttünk el 1 éjszakát a családommal a lányom 30. -ik meglepetés szülinapjára. Nagyon szeretünk enni és eddig ezt a szállodát tartottam étkezés szempontjából is a legjobbnak. Akkora csalódás volt mind a vacsora és a reggeli is.
Átlagos 2023. március 28.a párjával járt itt
Ha már ìgy rákéedeztek. . 4 liftből 2 db működött,negyed órákat vártunk le-és felfelé menet. A szobák kopottasak,nekem 3 csillag max. Nem tudom mire gondolt a Költő,amikor az átlátszó üveg billenőajtót tervezte és beépìttette 0 intimitással ezáltal. Az Ő lakásába tennék ilyet,próbálja ki!
Kiváló 2023. március 27.egyedül járt itt
Szép a szálloda és a környezete is, az ételek is finomak voltak, a személyzet kedves. Két megjegyzésem azért lenne: a szobánk túl közel volt a liftekhez, ezért esténként zaj volt, amikor egy-egy csapat megérkezett a liftekkel a szintünkre és pár méterre tőlünk búcsúzkodtak az előtérben.
Hunguest Saliris Egerszalók a térképen
3394 EgerszalókForrás utca 6.
• szauna • Fitnessz center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár