Hunguest Saliris Egerszalók ★★★★

Hunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók

A Hunguest Saliris legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
Hunguest Saliris Egerszalók - Szerelmes szívek (min. 2 éj)
Szerelmes szívek
Hunguest Saliris Egerszalók - Sómágia ajánlat (min. 2 éj)
Sómágia ajánlat
Hunguest Saliris Egerszalók - Augusztus 20. (min. 3 éj)
Augusztus 20.
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Saliris Egerszalók vélemények

Átlagos 2023. április 3.családjával járt itt
Mi most voltunk itt harmadszor. Nekem ez a szálloda volt a legjobb eddig . Március 26-án töltöttünk el 1 éjszakát a családommal a lányom 30. -ik meglepetés szülinapjára. Nagyon szeretünk enni és eddig ezt a szállodát tartottam étkezés szempontjából is a legjobbnak. Akkora csalódás volt mind a vacsora és a reggeli is.
Átlagos 2023. március 28.a párjával járt itt
Ha már ìgy rákéedeztek. . 4 liftből 2 db működött,negyed órákat vártunk le-és felfelé menet. A szobák kopottasak,nekem 3 csillag max. Nem tudom mire gondolt a Költő,amikor az átlátszó üveg billenőajtót tervezte és beépìttette 0 intimitással ezáltal. Az Ő lakásába tennék ilyet,próbálja ki!
Kiváló 2023. március 27.egyedül járt itt
Szép a szálloda és a környezete is, az ételek is finomak voltak, a személyzet kedves. Két megjegyzésem azért lenne: a szobánk túl közel volt a liftekhez, ezért esténként zaj volt, amikor egy-egy csapat megérkezett a liftekkel a szintünkre és pár méterre tőlünk búcsúzkodtak az előtérben.
Kiváló 2023. március 27.a párjával járt itt
A parkolást jobban kéne megoldani, mindenki össze vissza parkol, mert közel 200 ezret kifizet a 2 északára. De a parkolásért még fizessen 5000 ft ot.
A szaunavilág mindenhól a világban fürdőruha mentes, csak itthon vannak kivételek. Jó megoldás a ketté választás. De míg hideg van, nem lehet kint letelepedni. A levetkőzés, visszaőltőzést nincs hól megoldani.
Gyenge 2023. március 20.egyedül járt itt
Tisztelt szálloda wellnes részleggel magvoltam elégedve. Többi részleg nagyon gyenge, a szobában a szőnyeg kikopva,hangosan szólt a légkondi nem lehet pihenni, felszolgáló személyzettel nem voltam megelégedve.
2023. március 13.gyerekekkel járt itt
A konyha kiváló,a személyzet kedves. Nem tájékoztattak, hogy a játszóház nem üzemel, mert felújítás alatt áll és nem használható. Gyerekes foglalás esetén mindenképpen elvárható lenne. A wellnessben szombat délelőtt a gyerek medencénél nagyon hideg volt. Senki nem használta, hanem a gyerekes családok is a nagyobb medencében voltak.
Kiváló 2023. március 11.a párjával járt itt
Nagyon szép szálloda, mindennel elégedettek voltunk.
Annyi észrevételünk lenne, hogy hétköznap 8tól helyben sajnos semmilyen program nincs. Az egy billiárd-ra pedig annyian vártak, hogy nem tudtunk sorra kerülni.
Fiatal párként szívesen töltöttük volna aktívabban az estét.
Amennyiben volt lehetőség csinálni valamit este, sajnos nem találtunk róla információt.
Ettől függetlenül máskor is szívesen mennénk.
Kiváló 2023. március 10.barátokkal járt itt
A liftek működése egy ilyen 7 szintes szállodában létfontosságú, tekintettel a gyógyulni vágyó nem túl egészséges vendégekre. Kérem, hogy a jövőben előrelátóbban szervezzék a javítás - karbantartást. Csomagokkal 4 emeletet lépcsőzni, fájós lábbal, (utolsó reggelen nem működött egy lift sem! ) maradandó rossz emléket ébreszt.
Kiváló 2023. március 4.a párjával járt itt
Modern építési stílusú, impozáns belsőterű szálloda. Felejthetetlen élmény volt számunkra a szobánkból kitekintve látni a sódombot, és az elénk táruló tájat. Tágas belső terű, tiszta, esztétikus szálloda. Az ott dolgozó személyzet udvarias, barátságos, segítőkész. A wellnesse kiváló.
2023. március 1.a párjával járt itt
Az ágymatrac puha volt, a levegő-fújós fűtéstől kiszaladok a világból, szörnyű, aki kitalálta, őt kellene éjjel-nappal beletenni. És hangja is van. A radiátor, a hagyományos fűtőtest max. ha levegős, akkor van hangja. Az ízületeknek katasztrófa. Nem is értem, hogy az átlagkorosztály, aki megfordul a szállodában, hogy bírja.
Hunguest Saliris Egerszalók a térképen
3394 EgerszalókForrás utca 6.
• szauna • Fitnessz center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár