Hunguest Saliris Egerszalók ★★★★

Hunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók

A Hunguest Saliris legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
Hunguest Saliris Egerszalók - Sómágia ajánlat (min. 2 éj)
Sómágia ajánlat
Hunguest Saliris Egerszalók - Szerelmes szívek (min. 2 éj)
Szerelmes szívek
Hunguest Saliris Egerszalók - Húsvét (min. 3 éj)
Húsvét
Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Saliris Egerszalók vélemények

Kiváló 2022. július 6.gyerekekkel járt itt
Csodálatos hely, az ételek nagyon finomak voltak. A személyzet kedves. A fürdőbe csobbanni isteni volt!
Egyedül a szálloda megközelítése nehéz volt, mivel autóbusszal tudtunk menni, érkezésünkkor a nagy melegben, csomagokkal gyalogosan borzalmas volt! Távozásunkkor a személyzet a recepción segítségünkre volt, egy rövidebb úton távozhattunk.
Köszönjük mindenkinek, hogy részünk lehetett ebben a szép élményben!
Szörnyű 2022. június 17.gyerekekkel járt itt
Üdvözlettel
Megérkezésekor szoba nem foglalható el. Az étkezés első nap elfogadható de már a többi nap borzalmas mikor minden nap ugyanazt kapjuk. Szó szerint még a helyük sem változott a kínálatnak. Gyerek menü a honlapon szerepel igazság szerint a helyszínen Nincs!
Hunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - Egyéb
2022. június 17.a párjával járt itt
A fő ételek íze majdnem mindnek egyforma ízük volt,párom glutén érzékeny és kevésbé foglalkoztak vele. A sütik és a péksütemények nagyon finomak. Nem vagyok válogatós,de voltam régebben itt és akkor mások voltak az ízek. Mi azért a jó oldalát vesszük,hogy a pincérek nagy odaadással dolgoznak és a sok embert körbe ugrálják.
Kiváló 2022. június 11.a párjával járt itt
A Pünkösdi hétvégén az 55. születésnapomat ünnepeltük a Férjemmel a Salirisben! Csodálatos élményekkel gazdagodva térhettünk haza! Nagy meglepetés volt a szombat esti vacsora előtt a szobánkban átadott csokoládé, és a vacsora után a mini torta (egy zserbószelet mini tortaként felszolgálva) is!
Hunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - Egyéb
2022. június 11.a párjával járt itt
A lift szinte használhatatlan. Kevés ennyi vendégnek. Egy lift nem is működött a négyből. A szobák kényelmesek, a wifi jó, de a TV élvezhetetlenül pixeles. A gyógyvíz kiváló, a szolgáltatások mindenkinek megfelelő. A strandon napágyak, napernyők állnak rendelkezésre.
Az étterem a gyönyörű kilátással és az ételkínálattal pazar. Mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2022. május 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon szolgálatkész a személyzet, idő előtt (15.00) elfoglalhattuk a lakosztályt már 14:00 órakor mihelyt megérkeztünk. Kisunokánkkal voltunk, aki 3 éves és szuper volt az elhelyezés. Sajnos ottfelejtettünk valamit, amit készségesen megígértek, hogy utánunk küldik. Biztos hogy megyünk még a SALIRIS hotelba.
Gyenge 2022. május 18.gyerekekkel járt itt
Az árához képest nem ad annyit ez a szálláshely. A tisztaság kifogásolható, a légtechnikai berendezés használata után néhány perccel nagyon hangos kattogással áll le, a személyzet nem kedves. Távozáskor semmit nem kérdeznék, hogy elégedettek voltunk e, minden rendben volt stb. csak fizetsz és mész. 1-2 pincér volt jobb fej, de ennyi. Amibe nem lehet belekötni az az étel, változatos és finom.
2022. május 6.a párjával járt itt
Többektől hallottam erről a helyről, ezért úgy gondoltam, hogy teszteljük. A szálloda a település határán található szép környezetben. Ez a hotel közvetlen környezetéről nem mondható el maradéktalanul, az ablakunk gazos területre nézett. A szoba kényelmes, de kissé kopott volt, különösen a padlószőnyeg érett meg cserére.
Kiváló 2022. május 6.a párjával járt itt
Már harmadszor jártuk Önöknél.
Szívesen jövünk vissza. Elsősorban a víz ami vonz.
Természetesen az étel is nagyon finom,az egyéb szolgáltatások is kitűnőek. A kozmetikusuk csodálatos. Persze mindenki kedves,előzékeny Gyönyörű a kilátás,szép,érdekes a környéke a hotelnak.
Jó csapat !
Ismét jövünk. Köszönjük. Dukán Lászlóné Éva Ajka.
Kiváló 2022. május 4.a párjával járt itt
Korábban akkor voltunk a fürdőben, amikor a szálloda részleg épült, és már akkor eldöntöttük, hogy visszatérünk, ha elkészül, mert nagyon tetszett. Középkorú párként már bejártuk az ország számos wellness szállodáját, és a Saliris-szal nagyon meg voltunk elégedve. Csodálatos környezetben, nagyon igényes , tiszta szálloda.
Hunguest Saliris Egerszalók a térképen
3394 EgerszalókForrás utca 6.
• szauna • Fitnessz center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár