Sweet-Life Wellness Apartman Egerszalók

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Sweet-Life Wellness Apartman Egerszalók vélemények

Szörnyű 2023. január 29.a párjával járt itt
Párommal ķét éjszakát szerettünk volna itt eltölteni de sajnos az első ott töltött éjszaka után úgy döntöttünk, hogy keresünk egy korrektebb szállás helyet. Az apartman látszólag valósághű képet festett az interneten látott képekhez képest azonban, amint egy pár percnél több időt töltöttünk ott, egymás után bukkantak elő a hibák.
Kiváló 2022. augusztus 13.barátokkal járt itt
Barátainkkal júniusban jártunk Egerszalókon és a 2 szobás emeleti Apartmanban voltunk elszállásolva. Ahogy mentünk a folyosón a szobák felé, nekem már az is nagyon tetszett, szépek - gondozottak voltak a virágok, hangulatos volt. Aztán elérkeztünk a szobáinkig, ami szintén elnyerte a tetszésünket.
Sweet-Life Wellness Apartman Egerszalók - EgyébSweet-Life Wellness Apartman Egerszalók - EgyébSweet-Life Wellness Apartman Egerszalók - EgyébSweet-Life Wellness Apartman Egerszalók - EgyébSweet-Life Wellness Apartman Egerszalók - EgyébSweet-Life Wellness Apartman Egerszalók - EgyébSweet-Life Wellness Apartman Egerszalók - EgyébSweet-Life Wellness Apartman Egerszalók - EgyébSweet-Life Wellness Apartman Egerszalók - EgyébSweet-Life Wellness Apartman Egerszalók - Egyéb
Átlagos 2022. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Egerszalók gyönyörű, a szobák tiszták voltak a kizolgálás is remek volt

A wellnes részleg nagyon koszos mi nem is használtuk, a kerti bútorok gondozatlanul felborulva voltak ez nagyon megdöbbentett így nem lehetett élvezni a kinti részt. A reggelit utolsó nap le mondtuk a gyümölcsök és a zöldségek nem voltak frissek.
Kiváló 2022. május 2.barátokkal járt itt
az apartman tágas , szép. A wellnesnél a hianyoltam a zsakudzinál nincs kkapaszkodó, idősebb emberek nem tudnak belemenni. A reggeli bőséges, kiváló, a személyzet kedves udvarias,az udvar szép rendezett a folyosoi virágok gyönyörüek. A teakonyhában lehetne több edény. Alapvetően mindennel meg voltunk elégedve. A szállásvadászban még nem csalódtunk. Ar érték arányban kiváló.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. október 31.családjával járt itt
A barlanglakások és a sódomb miatt jöttünk ide. Hangulatos, hosszú folyosóról nyílnak a tágas, kényelmes apartmanok. A wellness részlegben jakuzzi, szauna, amiket mindjárt ki is próbáltunk. Nekem egyedül az étterem nem nyerte el a tetszésem a sok hideg kék-fehér szín és magas támlás padok miatt. A reggeli átlagos.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. október 14.családjával járt itt
A testvéremmel jöttem el, aki 2 személyre vásárolta ezt a lehetőséget. Nem bántam meg, hogy vele tartottam. 4 évvel ezelőtt egy másik panzióban szálltam meg a férjemmel, az is tetszett. Itt ami meglepett, az a tágas tér. Az előtér, a szoba, a fürdőszoba mind nagyon ötletesen megtervezett, hangulatos. A bútorzat, a fa használata is jó látvány volt.
2020. január 26.családjával járt itt
2019. december végén töltöttünk itt 2 éjszakát, 4 fős apartmanban. A szobák valóban a képen látottakat tükrözték. A konyhai eszközök sajnos nem voltak megfelelően elmosogatva. A szobákban kellemes meleg volt. Az ágyszivacs behorpadt, kissé kényelmetlen.
2019. december 5.a párjával járt itt
A Black Árt lakosztály frissen felújított, tágas, kènyelmes és szép, modern kialakítású. A személyzet nagyon készséges, udvarias. Welcome drinknek egy kis laposiveg pálinkát kaptunk. Azétkező tágas, szép, bőséges reggeli választék, de emellett elég egysíkú. az apartman konyha felszerelésével hiányzott néhány tárgy, de kérésünkre azonnal pótolták.
2018. december 20.a párjával járt itt
A személyzet rendkívül segítőkész volt (pl. kerestek nagy méretű köntöst mikor másodszorra vittem vissza a 2 méteremmel őket), kedvesek, profik (sok mosoly, problémamegoldás, előre köszönés, stb) és figyelmesek! A reggeliző hangulatos (főleg a TV-vel :)), a reggeli maga átlagos de nem kellett várni sokat ha valami kifogyott, mert gyorsan pótolták.
Kiváló 2018. augusztus 2.a párjával járt itt
Sweet-Life Wellness Amartmen-nek köszönhetően lenyűgöző és pihentető napokat töltöttünk az egerszalóki festői környezetben.
Gyönyörű a "sódomb" és kitűnő a termálvíz.
A finom és zamatos borok is kiválóak.
Sweet-Life Wellness Apartman Egerszalók a térképen
3394 EgerszalókSzéchenyi út 38.
+36 20 4393808
• szauna • Spa & wellness center • pezsgőfürdő • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség