Thermál Park Hotel Egerszalók ★★★★

Thermál Park Hotel Egerszalók
Thermál Park Hotel EgerszalókThermál Park Hotel Egerszalók
Thermál Park Hotel EgerszalókThermál Park Hotel Egerszalók

Thermál Park Hotel Egerszalók bemutatkozása

A négycsillagos Thermál Park Hotel az egerszalóki gyógyfürdőtől található 300 méteres sétára, a Laskó-patak mentén. A vendégek nyugodt, erdei környezetben, kényelmes szobákban, apartmanokban kapcsolódhatnak ki, a közelben pedig háromféle termálvíz közül is választhatnak a gyógyulni vágyók (az egerszalóki fürdőn kívül a demjéni gyógyfürdő másfél kilométerre található).

4Szolgáltatás
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Thermál Park Hotel Egerszalók vélemények

Kiváló 2024. január 19.a párjával járt itt
Karácsonykor voltunk, apartmanban. Kényelmes volt a két szoba, jó tv, konyhapult, nagy fürdőszoba. Éjjel teljes csend. Nem zavart, hogy az étterembe és fürdőbe rövid úton szabadban kell menni. Igen jók voltak az ételek, udvarias pincérek. (Itallap lehetne) A termálmedence kellemes hőfokú , nem volt zsúfolt.
Kiváló 2023. november 7.a párjával járt itt
Ajándékba kaptuk az utalványt, és itt volt az ideje a nyolc lehetőség közül végre választani. Egerszalókra évek óta járunk, de a "nagy" szállodába. Most lehetőség adódott a két **** szálloda összehasonlítására. A Thermal Park egy több féle szálláshelyet kínáló, családias hangulatú hely.
Kiváló 2023. október 3.a párjával járt itt
Most voltunk először Egerszalókon. A park hotel ár-érték arányban verhetetlen. Kiszolgálás, étterem-étkezés változatos, és bőséges, minden ízletes és meleg! A szobák elrendezése, és tisztaság is átlagon felüli. A wellness részleg minden igényt kielégítő, a masszázs is első osztályú.
Thermál Park Hotel Egerszalók - KörnyékThermál Park Hotel Egerszalók - KörnyékThermál Park Hotel Egerszalók - Medence/kert
Szörnyű 2023. augusztus 27.a párjával járt itt
Érkezéskor sajnos korábban sikerült megérkeznünk a szállásra, mint a szálláshely által előre jelzett időpont volt, de mivel utaztunk már jópár helyre, gondoltuk, nem lesz gond, és talán különös tekintettel a rettenetes hőségre, mégis átvehetjük korábban a szobánkat.
Kiváló 2023. augusztus 26.családjával járt itt
Sokan voltak, de nem tűnt zsúfoltnak sem a medencénél, sem a szállás maga, az étteremben látszott, hogy teltház van. Apartmanban voltunk, ami gyönyörű, felújított, modern, kényelmes (még a vendégágy is). Bekészítve minden reggel tea, nescafé, kapszulás kávé. Fürdőszoba nagy, tiszta, piperecsomagokkal.
Thermál Park Hotel Egerszalók - Külső képThermál Park Hotel Egerszalók - KörnyékThermál Park Hotel Egerszalók - Külső képThermál Park Hotel Egerszalók - Külső kép
Kiváló 2023. március 10.a párjával járt itt
Már második alkalommal költöttünk néhány napot február első felében...és tervezzük, hogy jövőre is el fogunk menni...
A lakosztály kényelmes, a környezet kultúrált, az ételkínálat bőséges és ízletes.
Pihenni vágyóknak ajánljuk!
Kiváló 2022. augusztus 16.a párjával járt itt
A hotel az egerszalóki sódomb közelében található. Tágas, földszinti apartmanban voltunk. A személyzet kedves és segítőkész. A svédasztalos reggeli és vacsora nagyon finom volt. A pünkösdi hétvégén színes programok voltak a szállodában és Egerszalókon is. Sokat kirándultunk. Voltunk Egerben, a Szépasszonyvölgyben finom borokat kóstoltunk.
Thermál Park Hotel Egerszalók - EgyébThermál Park Hotel Egerszalók - EgyébThermál Park Hotel Egerszalók - EgyébThermál Park Hotel Egerszalók - EgyébThermál Park Hotel Egerszalók - EgyébThermál Park Hotel Egerszalók - EgyébThermál Park Hotel Egerszalók - EgyébThermál Park Hotel Egerszalók - Egyéb
Kiváló 2021. augusztus 15.barátokkal járt itt
Egerszalóki Thermal Park kempingben töltöttünk pár napot. Rendezett parkban, tisztántartott mosdókkal, konyhával rendelkezik a kemping. A fürdője a parcelláktól pár méterre található, melyet bármilyen időjárási körülmények között tudtunk használni. Személyzet nagyon kedves és segítőkész. Alig várjuk, hogy megint ott lehessünk!
2021. augusztus 11.a párjával járt itt
A szállás, étkezés, wellness jó. A takarítónők munkája viszont hagy kivetnivalót maga után. Augusztusban 6 éjszakát töltöttünk el a szállodában. A ,,szállodai kalauzban" szerepel hogy 3 naponta tiszta ágyneműt húznak. Ez a 4. nap után csak úgy történt meg, hogy szólnom kellett a recepciós hölgynek, hogy a takarítás elkerüli a szobánkat.
Gyenge 2021. augusztus 1.üzleti partnerrel járt itt
A lekezelő fogadtatás a huszonéves fiútól rögtön elvette kedvem, de úgy voltam vele biztos rossz napja volt. Sajnos 3 nap múlva is az volt, meg a mellette lévő Recepciós lánynak is. . . Ez van, benyeltük. Kempingbe nincs hűtő. . . elég gáz. . . 1 elektromos főzőlap ami 0,5 ampert tud, a vizet nem tudod forralni. . . gáz. . .