Anyukám Mondta Étterem Encs

Anyukám Mondta Étterem Encs
Anyukám Mondta Étterem EncsAnyukám Mondta Étterem Encs
Anyukám Mondta Étterem EncsAnyukám Mondta Étterem Encs

Anyukám Mondta Étterem Encs bemutatkozása

Az Anyukám mondta ikonikus hely, ahová már csak egy ebéd kedvéért is elutazik az ember az ország bármely pontjáról. Dudás Szabolcs és Dudás Szilárd története jól ismert, ám az pédaértékű, hogyan lehet éveken keresztül – túl a 25. esztendőn - köztudatban tartani egy éttermet.

Angyal Fogadó Rátka - Programokkal teli tavaszi hétvége
Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Anyukám Mondta Étterem Encs vélemények

Szörnyű 2024. március 27.barátokkal járt itt
Az étel hideg volt, a kacsa máj teljesen nyers volt, a kiszolgálás nem az igazi, egy mosolyt nem igazán lehetett látni az arcukon! Es mindezekhez képest drága is, amivel nem lenne baj, ha finom eteleket kapna az ember! Nem ajánlom
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
2023. november 7.a párjával járt itt
" TUCAT BRIÓS & KACSAMÁJ PÁSTÉTOM" Ez volt az étlapon, a pástétom finom volt, ám kaptunk a pástétomhoz 2 db toast kenyeret félbe vágva (igy lett összesen 4 db) bundáskenyér szerűen elkészítve, de hogy nem briós volt és nem fél tucat az biztos. A zsályás nyúlhoz tálalt mártás pedig túl volt sózva, ami teljesen elnyomta az ízeket.
Kiváló 2023. október 5.családjával járt itt
Fantasztikus vendéglátás, a személyzet részéről kimagasló figyelem, kitűnő, ízletes ételek.
Életem legfinomabb ebédjét fogyasztottam el, köszönöm.
Pedig külföldön is elég sok helyen jártam már 59 év alatt, de ilyen kiszolgálásban még nem volt részem.
Az ételek íze szinte földönkívüli volt.
Ez az étterem a gasztronómia csúcsa.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
Kiváló 2023. január 12.barátokkal járt itt
Az Anyukám mondta egyike azon ritka helyeknek, ahová többszáz kilométerről is utaznak emberek, csak azért, hogy ott ehessenek. Legendák keringenek arról, hogy kizárólag csúcsminőségű alapanyagokat használnak, legyen szó halról, húsról, rizottó-rizsről vagy lisztről. Kreatív olasz konyhát visznek magyar és nemzetközi ihletésű fogásokkal színezve.
Anyukám Mondta Étterem Encs - EgyébAnyukám Mondta Étterem Encs - EgyébAnyukám Mondta Étterem Encs - EgyébAnyukám Mondta Étterem Encs - EgyébAnyukám Mondta Étterem Encs - EgyébAnyukám Mondta Étterem Encs - EgyébAnyukám Mondta Étterem Encs - EgyébAnyukám Mondta Étterem Encs - EgyébAnyukám Mondta Étterem Encs - EgyébAnyukám Mondta Étterem Encs - EgyébAnyukám Mondta Étterem Encs - EgyébAnyukám Mondta Étterem Encs - EgyébAnyukám Mondta Étterem Encs - EgyébAnyukám Mondta Étterem Encs - EgyébAnyukám Mondta Étterem Encs - EgyébAnyukám Mondta Étterem Encs - EgyébAnyukám Mondta Étterem Encs - EgyébAnyukám Mondta Étterem Encs - EgyébAnyukám Mondta Étterem Encs - EgyébAnyukám Mondta Étterem Encs - EgyébAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/ital
Kiváló 2020. szeptember 23.barátokkal járt itt
Csak dicséretet olvastam a helyről, így hát nagy várakozással tértünk be egy kis kitérővel a sárospataki vár látogatása után. Otthonos, barátságos berendezés fogadott, egyáltalán nem sznob. Rendkívül segítőkész, szimpatikus, mosolygós pincérnőt kaptunk; amit ajánlott, mind telitalálat volt.
Anyukám Mondta Étterem Encs - Külső képAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/ital
2055
Kiváló 2020. július 30.a párjával járt itt
Még tartoztunk magunknak ezzel a látogatással. Itt volt az ideje. Ahogy kell, e-mailben időben helyet foglaltam, kb. időben meg is érkeztünk, és megállapítottuk, hogy nem adják ingyen a hírnevet nyilván, de itt őrzik is, amennyire lehet. Tiszta, szép asztal várt, nem valami fényes helyen, de éppen megfelelt. A kiszolgálásra semmi panasz nem lehet.
Anyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - Külső képAnyukám Mondta Étterem Encs - Külső képAnyukám Mondta Étterem Encs - Külső képAnyukám Mondta Étterem Encs - Külső képAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - MosdóAnyukám Mondta Étterem Encs - MosdóAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Külső kép
2020. július 9.a párjával járt itt
Alapvetően jó hely, a személyzet messze átlagon felüli, kimagasló. A levesek és a pizza kifogástalan volt, a borjúmáj viszont nem volt átsütve, rágós volt! Ezt a felszolgáló is megjegyezte, mikor látta hogy a nagy része megmaradt, mielőtt még mondtuk volna. Sajnos emiatt nem érdemli meg a hely legjobb vidéki étterem címet! .
Átlagos 2020. május 24.barátokkal járt itt
Nagy izgalommal érkeztünk a Michlein-csillagos étterembe egy vacsorát elfogyasztani. A gastronómiai élményhez méltónak bizonyult a napi steak választás. Az első falat után azonban nagy csalódás ért bennünket, hiszen a steak kemény és rágós volt, és emellett íze is savanyú volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 239 feltöltött kép
Átlagos 2020. január 13.a párjával járt itt
A GPS segítségével könnyen megtaláltuk az eldugott helyen lévő éttermet. Asztalfoglalásunk nem volt, hétfòi nap lévén, karácsony hétében nem gondoltam, hogy szükséges. Sokan voltak az étteremben, szinte teltház volt, de sikerült egy szabad asztalt kapnunk. A berendezés inkább egyszerű, mint elegáns.
2020. január 5.a párjával járt itt
Kb. 3 éve készülök meglátogatni a "a legjobb vidéki éttermet". Mivel a közelben telelünk,Miskolctapolcáról nekivágunk a gasztrotúrának. Nem könnyű megtalálni,egy beugróban hátul leledzik,kivűlről mindössze 2 ajtónyi meg egy tábla jelzi. Az eddigi fotókból nem igazán sokat lehet kivenni,ezért csatolok nagylátószögü és átnézeti képeket is.
Anyukám Mondta Étterem Encs - Külső képAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - Étel/italAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - BelsőAnyukám Mondta Étterem Encs - Belső