82-es Vendéglő Eplény

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

82-es Vendéglő Eplény vélemények

2023. március 12.barátokkal járt itt
A 82-es kisvendéglőbe az EPLÉNY bisztró meglátogatása után tértünk be, mivel a pacalnak nem tudok s nem is akarok ellenállni. Úgyhogy beültünk a trendi bisztró után az egyszerű, kockásabroszos kisvendéglőbe, rendeltem egy pacalt (2400) kovászos uborkával (700), meg egy velős pirítóst (950 dft).
82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb82-es Vendéglő Eplény - Egyéb
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Átlagos 2022. augusztus 29.a párjával járt itt
Pannonhalma felől érkezve az étteremre esett a választásunk. Másik pizzéria közvetlen közelében van, a parkolás eshetőleges. Az udvaron a padok a tuják között vannak elhelyezve, gyakorlatilag teljesen szeparálva egymástól a vendégeket. Az étlapról látszik, hogy házias ételekre számithatunk, talán inkább melós kifőzdéhez hasonlít.
1947
2021. június 26.a párjával járt itt
Ebben az útszéli kisvendéglőben jártunk már, így barátainkat ide hívtuk meg vacsorára. Előre foglaltam asztalt. Kellemes nyáresti vacsora a kinti asztalnál, fákkal, bokrokkal övezve. A felszolgálók kedvesek, figyelmesek. Az italokat, ételeket hamar kaptuk. Szinte mindenki mást rendelt, de mind a minőséggel mind a mennyiséggel meg voltunk elégedve.
2055
Átlagos 2019. november 30.egyedül járt itt
Veszprémtől Zirc irányában akad ez a kis országút melletti becsalogató. Már régen is láttam sokszor, nálam a táj része, de valahogy soha nem itt jött rám az ehetnék. Most meg igen. Borús, esős nap volt csütörtökön, beálltam hát egy nagy pocsolyába és szerencsét próbáltam, mint éhes vándorlegény.
82-es Vendéglő Eplény - Belső82-es Vendéglő Eplény - Belső82-es Vendéglő Eplény - Étlap/itallap82-es Vendéglő Eplény - Étlap/itallap82-es Vendéglő Eplény - Belső82-es Vendéglő Eplény - Étel/ital82-es Vendéglő Eplény - Étel/ital82-es Vendéglő Eplény - Belső82-es Vendéglő Eplény - Külső kép