Branco Steak House Érd

Branco Steak House Érd
Branco Steak House ÉrdBranco Steak House Érd
Branco Steak House ÉrdBranco Steak House Érd

Branco Steak House Érd bemutatkozása

A Steak House-ban a western légkör egyesül a magyar vendéglátásra jellemző családias kiszolgálással.
Specialitásunk, a titkos recept szerint pácolt marha steak mellett persze szerepel az étlapunkon szárnyas-, sertés-, halétel is. A steakeket különböző méretekben, többféle sütési módozatban, különleges mártásokkal és ragukkal tálaljuk.

Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig
Garden Home Törökbálint

Branco Steak House Érd vélemények

Kiváló 2022. január 26.egyedül járt itt
Évek óta Érd legjobb éttermeként tartják számon, én is régóta szerettem volna már ide eljönni, de vagy rohanásban, időhiányban voltam, vagy előtte más helyeken már beettem annyira, hogy egy steak már pluszban nem fért volna belém. Ahogy a hely neve is jelzi, ez egy igazi steakhouse, az étlapon is a steak a csapásirány.
Branco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - EgyébBranco Steak House Érd - Egyéb
2018. április 3.családjával járt itt
Az árakkal tisztában voltam,mert előtte megnéztem a netes étlapot. Az ételek finomak voltak,a kiszolgálás is jó volt. Ami nem tetszett:Kérdésünkre hogy el lehet-e feleztetni a desszertet nem mondták hogy két fél adagot fognak kiszámlázni ami lényegesen drágább,de azt hiszem ami tényleg felháborító volt,hogy nem elég a 24 eFt amit négyünkre kiszámlázhattak,hanem még az asztalra kitett mogyorót is felszámolták 500 Ft-ért.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 20.a párjával járt itt
Általában évenként 1x-2x látogatunk el ide, ha steak-et akarunk enni és nagyon ki vagyunk éhezve rá, mert mint ismert, a jobb steakek nem kis adagok. Tanácsos előre foglalni, ha asztalt akarsz kapni, főként hét végén. A tapasztalataink azonosak az utóbbi években, a színvonalat tartják, sajnos azonban ennek a szintje kívánnivalót hagy maga után.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. július 15.barátokkal járt itt
Barátokkal beszéltük meg, hogy itt találkozunk, kár volt. Kint volt szabad asztal, ezért ott foglaltunk helyet, mivel nagyon meleg volt. . . Minden asztalon kis tálban kihelyezett pucolásra váró mogyoró, ami már az elején gyanúsnak tűnt. Megkaptuk az étlapot,aztán gyors átlapozás után be is csuktuk, mert a benne feltüntetett árak HORROR árak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. december 24., kollégákkal járt itt
Egy kiváló hangulatú hely, melyben finom ételek vannak. Terészetesen steak-ot ettem és nagyon finom volt. A kiszolgálás rendben volt, csak azt nem értettem, hogy kiraktak az asztalra 2 tál mogyorót. Mindenki elkezdte enni, ahogy máshol is szokás nasit adni míg várják az ételt. Csak itt ezt keményen be is vasalják.
2016. október 14.családjával járt itt
Szombaton kora délután látogattuk meg az éttermet négyen (2 felnőtt és 2 gyerek). Az asztalfoglalások miatt csak két oszlop közötti asztalt kaptunk. Mivel a gyerekek nem fértek el az asztal melletti oszlopoktól, ezért arrébb kellett tolni az asztalt, ezért a pincérek folyamatosan kerülgettek minket.
Kiváló 2016. június 9.a párjával járt itt
Egy nagyon elfoglalt hét után, a szombati vásárlás után estünk be az étterembe, mivel úgy éreztem, energiám nulla, főzni képtelen vagyok. Mivel decemberben már társasággal jártunk itt és meg voltunk elégedve, nem volt kérdés, hogy hova menjünk. Mivel akkor nyitott az étterem, rajtunk kívül egy pár volt.
Átlagos 2015. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Régóta szerepel a "kedvenc" éttermeink listáján a Branco Steakhouse. A problémánk a változó minőséggel és kiszolgálással van inkább. Az ételek régen isteniek voltak, most inkább csak finomnak nevezném őket. Azonban van egy-egy fogás, ami egyszer ilyen, egyszer olyan.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2015. június 23.a párjával járt itt
Egy esős hétköznap este felé ültünk be az étterembe, ahol kevesen voltak. A kiszolgálás udvarias, és figyelmes volt. Az ételekről kimerítő tájékoztatást kaptunk. A megrendelt ételek minősége, és mennyisége minden várakozásunknak megfelelt. A maradékot kérésre bedobozolták. A számla egyensúlyban volt a szolgáltatással. Kellemes estét töltöttünk az étteremben.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. március 3.a párjával járt itt
Valentin nap estéjén voltunk, elég sokan is voltak. A rendelés leadása után 65 perc múlva érkezett meg az étel. Ez a környező asztaloknál is így volt. Az ételek hozták a szokásos minőséget. Viszont a foglaláskor közölték, hogy csak 2 óráig lehet a miénk az asztal a sok foglalás miatt.
Branco Steak House Érd a térképen
2030 ÉrdBalatoni út 13.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték
H-Szo
V