Korona Étterem & Cukrászda Érd

2024.06.14-ig
Oázis Wellness Panzió Szigetszentmiklós

Korona Étterem & Cukrászda Érd vélemények

Átlagos 2017. augusztus 6.egyedül járt itt
Az Osváth családhoz köthető másik cukrászda - a diósdi Erzsike mellett -, amely már évtizedek óta működik itt Érd egyik nagy forgalmú útja mellett. Egy elég nagy komplexumról beszélünk, a cukrászda funkció mellett étterem-kisvendéglő, sok asztal, különterem, terasz. Eléggé retró hangulata van az egésznek, és olyan személytelen, arctalan.
Korona Étterem & Cukrászda Érd - Külső képKorona Étterem & Cukrászda Érd - Étel/italKorona Étterem & Cukrászda Érd - Étel/italKorona Étterem & Cukrászda Érd - Étel/italKorona Étterem & Cukrászda Érd - BelsőKorona Étterem & Cukrászda Érd - Étel/italKorona Étterem & Cukrászda Érd - Külső képKorona Étterem & Cukrászda Érd - BelsőKorona Étterem & Cukrászda Érd - Külső képKorona Étterem & Cukrászda Érd - Étlap/itallapKorona Étterem & Cukrászda Érd - Külső képKorona Étterem & Cukrászda Érd - Külső képKorona Étterem & Cukrászda Érd - Étel/ital
Szörnyű 2017. április 13.a párjával járt itt
Régen jártam az étteremben, jó véleményem volt. Ezért mentünk ketten egy ünnepi ebédre, bár ne tettük volna. Szűzérméket Kedvessy módra rendeltünk, a hús combnak tűnt, kérgesre, keményre sütve, az ígért libamáj helyett csirkemáj került rá, a hozzá kért bor egyszerűen fáradt volt. Kerüljék el messzire!
2016. június 28.gyerekekkel járt itt
Tavalyi érdi látogatásunk vezérmotívuma a cukrászda volt, egyikből kijöttünk a gyerekekkel, másikba betértünk. Elég jól bírták. A Korona cukrászda volt a második meglátogatott hely, ez voltaképp egy fedél alatt söröző, étterem, cukrászda és fagylaltozó. Mi ezutóbbi funkciót próbáltuk ki s abszolút meg voltunk elégedve.
Gyenge 2016. május 20.gyerekekkel járt itt
13 fővel voltunk ebédelni, előre rendelt négy személyes tálakat kértünk, illetve leveseket. A tálakon a húsok fele kőkemény és száraz volt sajnos. A levesek egy része finom volt, ellenben a húsleves rendkívül híg, felvizezett. A kiszolgálás kelletlen, szinte haragos. A végén bankkártyával szerettünk volna fizetni amikor közölték, hogy nem működik a termináljuk.
Kiváló 2014. július 30.családjával járt itt
A legjobb étterem a környéken, finom, házias ételekkel, kifogástalan kiszolgálással, nagyon kedves személyzettel, sokszor járunk oda, nagyon szeretjük. Legutóbb vasárnap voltunk ott, előre foglalással, finom ebéddel és nagyon kedves kiszolgálással vártak. Hatalmas adag volt a "Veszedelem tál", öten voltunk és még a maradékot haza is csomagolták, ízlésesen, gusztusosan.
2014. június 20.gyerekekkel járt itt
Előre foglalás,szimpatikus hely. Érkezés az étteremben kettő vendég, előttük étel,ezt szinte hiánytalanul vitték vissza. 65 perc várakozás után teljesen hétköznapi ételek frissen sült /rántott szelet,sült csirke. Égett hús,száraz köret,langyos étel,az értékelésnél értetlenkedő felszolgáló. Hét személy,23000forint. Ide soha többé!