Pataki Cukrászda Érd

2024.06.14-ig
Oázis Wellness Panzió Szigetszentmiklós

Pataki Cukrászda Érd vélemények

Szörnyű 2023. január 7.egyedül járt itt
Rendelésre vásároltam a cukrászdában. A kapott információk nem voltak hekytállóak, a sütemények egy része félig nyers, ehetetlen volt, vásárlást követően, állítólag a tulajdonos utasítására egyszerűen nem válaszoltak a levelekre, telefonon nem kommunikáltak. Ilyen negatív hozzáállást vendéglátó helyen még nem tapasztaltam.
2055
2020. október 11.a párjával járt itt
A 6-os úton jöttünk hazafelé tegnap, és éppen kis idő telt el az ebéd után, amit a százhalombattai Halász csárdában fogyasztottunk, És nekem beugrott a Pataki, meg az, hogy méltatlanul régen jártam erre. Így aztán errefelé fordultam a körforgalomból. A régi formában, kínálattal, de járványügyileg szigorúbban prosperál, mint máskor.
Kiváló 2020. szeptember 13.barátokkal járt itt
Patinás, közel fél évszázados cukrászda Érden, melynek sikerült országos hírnévre szert tenni. A kiszolgálás kiváló, a sütemények finomak. Nem az új hullámos vonalat képviselik, a hagyományos, fősodratú irányzat legjobbjai között vannak. Mi az országtortákra hajtottunk rá, megkóstoltuk az idei cukormenteset, a Szentivánéji álmot, nem volt rossz, de nem is volt átütő.
Pataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - BelsőPataki Cukrászda Érd - BelsőPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Külső képPataki Cukrászda Érd - EgyébPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Külső kép
Kiváló 2019. június 16.családjával járt itt
Már sokszor jártam Érden, de eddig még nem voltam ennek a cukrászdának a vendége. Mivel már celeb hely lett, igy betértünk megnézni és fagyizni. Látszik a berendezésen, hogy hozzáértő, vendégszerető tulajdonosé volt. A süteményeket túl drágának tartottuk. A fagylalt választék több is lehetett volna, 5 félét választottunk, amelyek ízletesek voltak.
Pataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/ital
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
2018. november 6.barátokkal járt itt
Patinás érdi cukrászda, színvonalas termékválasztékkal, jó ízekkel, elfogadható/megfizethető árakkal. A személyzet lehetne kicsit barátságosabb és talán a nyitva tartáson lehetne kicsit változtatni, legalább hétvégén hosszabb nyitvatartási idővel üzemeltetni.
2018. február 9.gyerekekkel járt itt
A cukrászda maga nagyon tetszett. Tiszta, tágas, szép a berendezés. Kellemes a hangulat. A kiszolgálás gyors és udvarias volt. A sütemények erős közepesek voltak. Szépek, de ettem már jobbat is! Ami nekem nagyon hiányzott, hogy a kávé mellé nem adtak egy kis pohár vizet. Ami szerintem egy ilyen nivójú helynél elvárás lenne!
2017. augusztus 17.egyedül járt itt
A Patakit sikk szeretni és szidni is, egy olyan cukrászdáról és vezetőjéről van szó, akit Érd határain kívül is ismernek, gyakorlatilg az egész országban, főleg mióta már a celeb világba is belekóstolt a tulajdonos. Én ezzel a vetülettel és jelenséggel nem szeretnék itt foglalkozni.
Pataki Cukrászda Érd - Külső képPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - BelsőPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - BelsőPataki Cukrászda Érd - BelsőPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Külső képPataki Cukrászda Érd - Külső képPataki Cukrászda Érd - MosdóPataki Cukrászda Érd - EgyébPataki Cukrászda Érd - BelsőPataki Cukrászda Érd - MosdóPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - BelsőPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Külső képPataki Cukrászda Érd - Külső képPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - EgyébPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - BelsőPataki Cukrászda Érd - BelsőPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Étel/italPataki Cukrászda Érd - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2017. április 3.gyerekekkel járt itt
Rengetegszer jártunk a cukrászdában régebben. Mostanában ez ritkábban esik meg, mert egyre több a rossz tapasztalatunk. Legutóbb egy csokoládé tortát vettünk. Régen messze híres volt a Pataki csokitortája. Hát, a mostanitól nem lenne az. Száraz piskóta, a krémnek egyáltalán nem volt csokoládé íze, inkább csak vajas.
Szörnyű 2016. november 13.a párjával járt itt
Pataki úr megcsinálta az utódok hazavágták. A névből még megélnek! Finom habos sütemények, torták, sajtos masni természetes anyagok felhasználásával. 30 kilométerről ide jártunk, megérte! Ez a múlt. A jelen a műanyagok világa. Mindent a szemnek semmit a szájnak, undor ízek! És a kiszolgálás is undorral történik!
Szörnyű 2016. szeptember 28.családjával járt itt
Névnapomra a cukrászdából 4. db tortaszeletet kaptam /külömböző szeletek/ torta tészta festett iztelen, atöltelék minimális mennyiségü "keverék" Nagyon sajnálom ,hogy multban neves cukrászda ,ilyen mélyre sülyedt! ! ! ! Szeretném megjegyezni,hogy ezen értékelést nem bántó szándékkal irtam ,inkábbazon reményben hogy a észrevételem a régi "hirnév" biztositását segiti ! ! !