Magita Hotel & Étterem Erdőbénye

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Magita Hotel & Étterem Erdőbénye vélemények

2055
Átlagos 2020. július 30.a párjával járt itt
Tulajdonképpen házigazdánk ajánlotta. Mi meg miért is ne hittünk volna neki? Ok, egy ebédre ez a hely is remek lesz. De nem annyira. . . elég nyomott hangulatú kis udvar, bár az épület maga szép, gondozott a kert is, csak hát nem sült ki ebből semmi vonzó.
Magita Hotel & Étterem Erdőbénye - Étel/italMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - Külső képMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - Külső képMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - Külső képMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - Külső képMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - Külső képMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - Külső képMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - Külső képMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - Étel/italMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - Külső kép
Kiváló 2020. június 4.gyerekekkel járt itt
Várnézés után találtuk meg ezt a kis hangulatos éttermet. Barátságos kis szálloda, remek konyhával és kedves személyzettel. Az adagok megfelelőek, panaszunk nem lehetett sem az ár-érték arányra, sem a minőségre. A mai rohanós, nagyvárosi élet után kifejezetten jólesett, hogy csendes, nyugodt helyen költhettük el estebédünket.
Magita Hotel & Étterem Erdőbénye - Étel/ital
2019. március 10.családjával járt itt
nagyon szép helyen található, igazán hangulatos kis hely. Mi voltunk egyedül az étteremben, így nem zavart minket senki. Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve, finom, bőséges adagok. Volt egy kis problémánk, azt pedig példaértékűen intézte a szálloda, le a kalappal a vezetőség előtt! ! ! Még biztosan visszatérünk ebbe a csodás kis faluba!
2017. szeptember 21.barátokkal járt itt
A Magita Hotel étterme a szállodaépület földszintjén található. A szállóvendégeknek itt szolgálják fel a reggelit (svédasztalos) és a vacsorát azok részére, akik félpanziót kértek, de fogadnak kizárólag étkezésre betérő vendégeket is. Márciusban még nagyon csendes volt a környék, a szálloda és az étterem is, nem indult még be a szezon, és éppen konferenciát sem tartottak náluk.
Magita Hotel & Étterem Erdőbénye - Külső képMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - Külső képMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - Külső képMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - Külső képMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - Külső képMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - MosdóMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - Külső képMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - Külső képMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - Belső
Kiváló 2016. március 4.a párjával járt itt
A mai napon voltunk ott és csak ajánlani tudom, mindenben megfelel az elvárásoknak! Rendkívül kedves volt a pincér, és rendkívül finom volt az étel! A tisztaság semmi nem volt kifogásolható! Az biztos, hogy ide sokszor el fogunk még látogatni, hiszen tökéletes egy hely! A Hotel részét azt nem ismerem, de szépnek, tisztának és megfelelőnek tűnik a számomra!
Magita Hotel & Étterem Erdőbénye - Külső képMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - BelsőMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - BelsőMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - BelsőMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - BelsőMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - Étlap/itallapMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - Étel/italMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - Étel/italMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - BelsőMagita Hotel & Étterem Erdőbénye - Belső
Kiváló 2014. május 29.a párjával járt itt
Mikor megérkeztünk azonnal kedves illedelmes pincér vett a szolgálatai alá! a rendelt étel meglepően gyorsan elkészűlt ami kifogástalan volt még a férjem számára is aki nagyon igényes és válogatós! a helyiség tökéletesen rendezett és tiszta volt (még a mellék helyiség is)és nem beszélve a környezetről,ámúlta és bámúltam gyönyörű volt!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2013. július 24.gyerekekkel járt itt
Pár napja jöttem haza a szállodából, 2 éjszakát öltöttem ott a Családommal. A szálloda és a környék nagyon szép, az épület mediterrán stílusú. Félpanziós ellátást kértünk, a reggelinél nem volt nagy a választék, viszont az ételek finomak voltak.
Magita Hotel & Étterem Erdőbénye a térképen
3932 ErdőbényeMátyás király u. 49.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • bowling • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V