Salgó Hotel Salgótarján-Eresztvény

Salgó Hotel Salgótarján-Eresztvény
Salgó Hotel Salgótarján-EresztvénySalgó Hotel Salgótarján-Eresztvény
Salgó Hotel Salgótarján-EresztvénySalgó Hotel Salgótarján-Eresztvény

Salgó Hotel Salgótarján-Eresztvény bemutatkozása

Salgótarján-Eresztvényben található a háromcsillagos Salgó Hotel, amely egy természetvédelmi területen, erdei környezetben kínál nyugodt kikapcsolódást a Cserhát, a Mátra és a Karancs hegységek találkozásánál.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Senior pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Salgó Hotel Salgótarján-Eresztvény vélemények

Kiváló 2023. augusztus 24.barátokkal járt itt
Nagyon szép helyen van, sok látnivaló, túra lehetőséggel. Személyzet segítőkész, aranyos. Reggeli bőséges, jól éreztük magunkat.
Átlagos 2016. augusztus 20.a párjával járt itt
Egy éjszakát töltöttünk itt, kicsit későn értünk (1/2 8-kor)ide, már nem volt konyha, nem tudtunk vacsorázni. A szoba nagyon kicsi, de tiszta bár egy szék kellett volna, mert nem volt hova pakolni. A reggeli nagyon gyenge volt, de kárpótlásul kaptunk kávét. A szálló szép helyen van, de a retro kifejezés is túl jó ahhoz, hogy szálloda kategóriába tegyük ezt a helyet.
Kiváló 2016. augusztus 5.a párjával járt itt
Zseniálisan kedves staff, olyan útbaigazítást kaptunk, hogy három napnyi programunk lett tőle. Imádtam, hogy miattunk és egy másik telelő pár miatt még Karácsony előestéjén is nyitva tartottak, és mindez a munkamoraljukon semmit nem rontott. Az ígért szolgáltatásokat hiba nélkül megkaptuk, és hozzá még nyugalmat, friss levegőt, gyönyörű tájat és barátságos hozzáállást is.
2016. május 4.a párjával járt itt
A nyár kellős közepén látogattunk el a hotelbe,gyönyörű erdei környezetbe,reményekkel telve. Azért esett a választásunk a Salgó Hotelre,mert távol esik a város zajától,csendes,kristálytiszta a levegő,és vártúrákhoz ideális közelségben van. Négy napot töltöttünk itt. Talán,mert kevesen igényeltek félpanziót,nem svédasztalos volt a vacsora.
2016. január 6.gyerekekkel járt itt
Négy napot töltöttem itt a családommal, nagyon szép környezetben van a hotel, teljesen bent az erdőben, egy hegyen. A megközelítése kiváló, végig aszfaltos út vezet fel, és az egész környék lenyűgöző. A svédasztalos vacsora remek, jó a választék, minden igényt kielégít.
2016. január 5.barátokkal járt itt
dec. 30. án érkeztünk a hotelbe, ami nagyon szép helyen található. kicsit hűvös volt, mikor megérkeztünk, de lassan a szobák is bemelegedtek. Elmentünk egyet sétálni és utána egy nagyon kellemes, hurka-kolbász, forralt boros kóstoló várt minket. Mindenből volt bőségesen az asztalon.
Salgó Hotel Salgótarján-Eresztvény - KörnyékSalgó Hotel Salgótarján-Eresztvény - KörnyékSalgó Hotel Salgótarján-Eresztvény - KörnyékSalgó Hotel Salgótarján-Eresztvény - KörnyékSalgó Hotel Salgótarján-Eresztvény - VendéglátásSalgó Hotel Salgótarján-Eresztvény - VendéglátásSalgó Hotel Salgótarján-Eresztvény - KörnyékSalgó Hotel Salgótarján-Eresztvény - Szórakozás/Sport
Kiváló 2013. január 3.a párjával járt itt
A 102-es szobában laktunk.
Sokat javítana ennek a szobának a kényelmén, ha
1.) fürdőszoba ajtajának a belső oldalán lenne 2-3 fogas, és
2.) lenne lehetőség a téli felső ruhák (kabátok) elhelyezésére.
Üdvözlettel: Harkai.
2013. január 2.barátokkal járt itt
Barátokkal kerestük fel a Karancs-Medves Tájvédelmi Körzetet túrázás cáljából. A szállodából rövid túrával megközelíthető a Salgó vára és a Somoskői vár is. Remek időnk volt, összességében a szállással elégedettek voltunk. A szilveszteri 5 fogásos menü rendkívül finomra és színvonalasra sikerült.