Rév Csárda Érsekcsanád

Rév Csárda ÉrsekcsanádRév Csárda Érsekcsanád

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.03.05-ig
Takler Kúria Szekszárd

Rév Csárda Érsekcsanád vélemények

Kiváló 2023. május 18., üzleti partnerrel járt itt
Tobb ezer pikkelyesbol keszult haletelt kostoltam mar es tobb szaz halaszcsardaban is megfordultam az elmult 30 evben . Szerintem a hely is es az etelek is kifogastalanok voltak . Aki mast allit az hazudik mert erdekeben all a csardat lejaratni . Aki meg draganak talalja az fozzon maganak otthon vagy egyen olyan helyen ahol 1500 ft ert adjak . Van ilyen boven . Igaz azt felenk mosogato lenek hivjak .
Kiváló 2022. december 4.családjával járt itt
Nem értem azt, aki ezt a helyet képes volt "szörnyű"-re értékelni. El nem tudom képzelni, hogy ezeknél az embereknél mi csúszhatott ennyire félre. Én többször jártam már itt (barátokkal, családdal) és mindig elégedetten, jóllakottan távoztunk és soha nem csalódtunk. Akikkel voltam, mindannyian egyöntetűen újra el szeretnének látogatni a Rév Csárdába.
Rév Csárda Érsekcsanád - Egyéb
Szörnyű 2022. február 6.barátokkal járt itt
Nagyon nehéz véleményt írni egy olyan vendégláto helyről, ahol szentűl meg vannak győződve sikereikről tudásukrol a valosággal ellentétben. Szűleim Baja környékiek , ebből adodoan gyerekkorunk ota fogyasszuk a halászlét. Nagyon szívesen megvendégelném a tulajdonost és családját egy álltalam készített halászlére.
Szörnyű 2021. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Ettem már a határon túl is egyedileg , frissen készített bográcsos halászlét, 30-40 km-rel lentebb a Duna mentén, viszont ott nem fejből és nagyon szálkás apró pontyból készítették. A vendéglátóhely színvonala egy kategóriával magasabb volt, de árban barátibb.
Szörnyű 2021. szeptember 5.barátokkal járt itt
Hétvégén mentünk, leültettek egy adott asztalhoz a helységben, meg sem kérdezték esetleg szeretnénk-e a teraszra kiülni, Megjegyzem a helység megfelel egy fáskamra minőségének, tele oda nem illő giccsekkel. A halászlé sótlan volt, az ár értékkel ellentétben silány minőségű, egy nagy fej volt a lében, egy darab halderék sem volt , csak szét főtt haldarabkák.
Szörnyű 2021. június 13.egyedül járt itt
Ma felhívtam a csárdát és érdeklődtem, hogy halészlé mellett van-e egyéb fő menüs étel. Válaszként azt kaptam, hogy fő menü a TV-ben van. Nyilván letettem a telefont, majd vissza hívtam. Kérdeztem, hogy a tulajdonossal beszélte-e az előbb, és kiderült, hogy igen. Kedves Tulajdonos !
2019. augusztus 9.családjával járt itt
Családdal voltunk ebédelni, előző nap foglaltunk asztalt, a "minőség fenntartásához" aznap beülős vendégeket nem fogadnak, persze éppen akkor toppant be egy arra járó társaság, estére szerettek volna foglalni, de 17kor zártak, viszont meglepetésre leülhettek és rendelhettek, mivel volt szabad asztal bőven.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. július 20.családjával járt itt
Nem akarok igazságtalan lenni, de tényleg túlzás ilyen magas áron dolgozni egy kis Duna- parti csárdában. Fonom volt minden , de ez mégsem a fővárosi Duna -parti étterem a korzón, hanem egy egyszerű kellemes kis kocsma. Ha valaki egyszer eljön és ilyen árakat kell fizetnie, legközelebb csak akkor jön vissza, ha nem ő fizet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. május 3.a párjával járt itt
Hétvégén a Balatonról hazafelé, kis kerülővel útba ejtettük ezt a csárdát. Csodaszép helyen van, kint a Duna-parton. Kérdezték, h foglaltunk-e asztalt? Nem, hiszen ez egy hirtelen ötlet volt, sohasem jártunk ott, de jókat hallottunk róla. Nem volt hely! Szomorúan lépkedtünk kifelé, de a főnök rohant utánunk, hogy sétáljunk egy kicsit, 1 óra kell a halnak mire - frissen, bográcsban - megfő.
Kiváló 2015. július 24.a párjával járt itt
Hétköznap délben mentünk megkóstolni az étterem híres halászlevét. A Gasztroangyalban hallottunk először az étteremről, és miután Dávod felé vezett utunk,itt álltunk meg ebédelni. A 2012-ben átalakult étterem rövid idő alat számos díjat nyer, és nem véletlenül. A halászlé - minimum két adag rendelése esetén - minden vendég számára külön bográcsban, frissen készül.