Cakumpakk Bisztró Esztergom

étterem, bisztró, hamburgerező
Cakumpakk Bisztró Esztergom
Cakumpakk Bisztró EsztergomCakumpakk Bisztró Esztergom
Cakumpakk Bisztró EsztergomCakumpakk Bisztró Esztergom

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Bazilika alatti Panzió Esztergom
124.844 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Cakumpakk Bisztró Esztergom vélemények

Kiváló 2023. szeptember 9.barátokkal járt itt
Nagyon finom volt az étel, impozáns a tálalás, kedves volt a pincér. Az italok is nagyon jól lettek elkészítve. Én őszintén ajánlom mindenkinek, aki arra jár, hogy nézzen be, mert megéri.
2021. július 21.a párjával járt itt
Sajnos a Covid alatt jártunk pont Esztergomban, egy vasárnap. Sétálgatás közben elég nehezen találtunk bármit is nyitva, amin természetesen nagyon meglepődtünk. Ebédhez közel álltunk és a Bazilikához közeledve ezt az éttermet vettük észre, hogy nyitva van. Akkor még nem lehetett bent elfogyasztani az ételeket, így megrendeltük és elvittük.
Kiváló 2020. november 29.barátokkal járt itt
Az Esztergomban meglátogatott vendéglátó helyek közül nekem a Cakumpakk tetszett legjobban. A Bazilika bejáratától lefelé tartva kb. 10 perces laza sétával érhető el. Fiatalos, kellemes teraszos bisztró, nagyon kedves, barátságos és szívélyes kiszolgálással. Külön tetszett, hogy a fűszernövények egy részét itt helyben, a kertben termesztik, így a mentát.
Cakumpakk Bisztró Esztergom - Külső képCakumpakk Bisztró Esztergom - Étel/italCakumpakk Bisztró Esztergom - Étel/italCakumpakk Bisztró Esztergom - Étel/italCakumpakk Bisztró Esztergom - Étel/italCakumpakk Bisztró Esztergom - Étel/italCakumpakk Bisztró Esztergom - Étel/italCakumpakk Bisztró Esztergom - BelsőCakumpakk Bisztró Esztergom - BelsőCakumpakk Bisztró Esztergom - MosdóCakumpakk Bisztró Esztergom - MosdóCakumpakk Bisztró Esztergom - BelsőCakumpakk Bisztró Esztergom - Étel/italCakumpakk Bisztró Esztergom - Külső képCakumpakk Bisztró Esztergom - Külső képCakumpakk Bisztró Esztergom - Étlap/itallapCakumpakk Bisztró Esztergom - Külső képCakumpakk Bisztró Esztergom - Étlap/itallapCakumpakk Bisztró Esztergom - Étlap/itallapCakumpakk Bisztró Esztergom - Étlap/itallapCakumpakk Bisztró Esztergom - Étlap/itallapCakumpakk Bisztró Esztergom - Étlap/itallapCakumpakk Bisztró Esztergom - Étel/italCakumpakk Bisztró Esztergom - Külső képCakumpakk Bisztró Esztergom - Külső képCakumpakk Bisztró Esztergom - Külső kép
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. április 4.egyedül járt itt
Ma a névadó étellel, a cakumpakk levessel kezdtem. Egy igen guszta kis lábosban tálalták a sűrű, tartalmas, laktató levest. Bab, burgonya, répa, káposzta, rizs és egy kis pecsenyehús volt benne. A káposzta enyhén dominálta az ízeket. Tudni lehet, hogy Jókai, Mikszáth és Móricz is nagyon kedvelte ezt a levest.