Csülök Csárda Esztergom

Bazilika alatti Panzió Esztergom
38.569 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Csülök Csárda Esztergom vélemények

Szörnyű 2024. január 5.a párjával járt itt
Felejtős. Első ittjártunkhoz képest katasztrófális minőség romlás. A tepsis csülkös étel maga a szégyen. Brutál de ehetetlen adag, különböző színű a sötétbarnától a nyersállagig a karikára szelt főtt krumpli, a benne lévő csülökhús darabok vagy túlsütve vagy félig se, fokhagymásnak mondott leöntött tejföl minden csak nem fokhagymás, egy innen onnan öszzelapátolt rettenet, sütőbőll kikerülve is csak éppen nem hideg. Soha többet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. január 23.a párjával járt itt
Évekig rendszeresen jártunk hozzájuk, most hosszabb kihagyás után, újra betértünk egy ebéd erejéig. Nem jelentkeztünk be, -pedig hozzájuk anélkül nehéz- de szerencsénkre csak 10 percet kellett várnunk és kaptunk szabad asztalt. Eleve pozitív volt a pincér srác hozzáállása, ugyanis korábban előfordult, hogy nem kecsegtettek semmivel, ha nem foglaltunk előre.
Kiváló 2022. december 7.a párjával járt itt
Egyszerűen imádjuk.Mindig tökéletes kedvenc étermünk.Minden dolgozónak köszönjük hogy vagytok és ennyit dolgoztok;)Imádjuk a szakácsot a konyhai kisegítőket a pincéreket és a pultnál dolgozókat.
Szörnyű 2022. augusztus 26.a párjával járt itt
Esztergomban járva betértünk ebbe az étterembe, mivel évekkel ezelőtt már jártunk itt, pozitív hatással volt ránk a hely. Sajnos a mostani látogatás során nem voltam elégedett. A halászlében gusztustalan, ehetetlen darabkák úszkáltak, az étel ára pedig borsos volt. Nem vágyom ide a jövőben.
2076
2022. július 26.egyedül járt itt
Őszinte leszek, nem ettem Esztergom minden éttermében, de erősen kétlem, hogy ez lenne a legjobb. Ma tudatosan mentem ide, mivel az ittjartam-on ez a legjobb hely a városban, hát csak megkeresem már, ilyent nem hagy ki az ember. Így elkullogtam más éttermek előtt és megvető arcot vágtam, hogy piha, én a legjobba megyek! Nos, hogy is mondjam.
Csülök Csárda Esztergom - Külső képCsülök Csárda Esztergom - EgyébCsülök Csárda Esztergom - BelsőCsülök Csárda Esztergom - BelsőCsülök Csárda Esztergom - Étel/italCsülök Csárda Esztergom - Étel/italCsülök Csárda Esztergom - BelsőCsülök Csárda Esztergom - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. április 18.családjával járt itt
Húsvétvasárnap jóval ebédidő után tértünk be, így is várnunk kellett egy kicsit szabad asztalra. A teraszon kaptunk helyet, kellemes napsütés volt, de takarót is biztosítottak a fázósabbaknak. Az ételeket és italokat gyorsan megkaptuk, minden nagyon finom volt. A mellékhelyiség tiszta, a kiszolgálás mértéktartóan udvarias, az árak sem vészesek, szóval ajánlott hely mindenképpen!
Kiváló 2022. január 24.a párjával járt itt
Korábban nem jártunk meg itt de gyakori vendégek leszünk ha Esztergomba járunk . Veletlenül tértünk be nagyon kellemes volt már a fogadtatás is Nagyon vonzó étlapot találtunk a bőség zavarával küzdöttünk mivel elsősorban kevesre vágytunk rendeltünk egy halászlét és egy csülkös bableves mindkettő felülmúlta a várakozásainkat valami csekélységre maradt kapacitás egy túrógombócot kértünk megjegyzem hogy igen gyakran járunk étterembe de talán életünk legfinomabb gombocát kaptuk.
Kiváló 2021. december 13.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk,remek hangulatú hely,igazi profi kiszolgálás,az ételek hihetetlenül finomak!
Ár/érték arányban nagyon rendben van! Örülünk,hogy rátaláltunk erre a kiváló étteremre!Mindenben nagyon segítőkész a felszolgáló személyzet,és látszik,hogy örömmel teszik a dolgukat!
Szörnyű 2021. november 1.családjával járt itt
Már nem tudom hány évtizede viszonylag ritkán megfordulunk a Csülök csárdában, amikor hazautazunk apám szülőfalujába. Idén ismét útba ejtettük. Bent nem kaptunk azonnal asztalt, várni kellett 10-15 percet. A hosszú út alatt rendesen kitikkadtam. Láttam egy Coca-Colas szekrényt, úgyhogy kivettem belőle egy vizet és odavittem a pulthoz, hogy kifizetem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Kiváló 2021. augusztus 27.a párjával járt itt
Esztergomi pihenésünk során ellátogattunk a Csülök Csárdába, amely tele volt vendéggel, de a pincérek hamar találtak nekünk is helyet. A megrendelt juhtúrós csülkös sztrapacska nagyon finom volt, és nem is kellett sokáig várni rá. A csárda nagyon szép, a pincérek udvariasak, jól éreztük magunkat.
Csülök Csárda Esztergom - Étel/ital