Dunakorzó Esztergom

cukrászda, kávézó - kávéház
Dunakorzó Esztergom
Dunakorzó EsztergomDunakorzó Esztergom
Dunakorzó EsztergomDunakorzó Esztergom

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Bazilika alatti Panzió Esztergom
124.844 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Dunakorzó Esztergom vélemények

2021. augusztus 30.a párjával járt itt
A Grand Hotel Esztergomban laktunk, városnéző sétánkat megkezdve rögtön meg is álltunk a Dunkakorzóban. A felszolgáló hölgy épp az általunk választott asztal mellett mellett szolgált fel, majd eltűnt. Jól esett volna egy Jónapot vagy egy rögtönjövök. Jópár perc múlva tűnt csak fel, már majdnem felálltunk.
Dunakorzó Esztergom - Étel/italDunakorzó Esztergom - Külső kép
Átlagos 2020. szeptember 22.családjával járt itt
2020 szeptember ötödikén jártunk itt családdal. Nem én választottam ki ezt a helyet. Fénykép részemről nem készült. Erre a véleményre azért került sor, mert sok tekintetben nem értek egyet a régi írott véleményekkel. A hely sajnos ez előzőkhöz képest romlott. Természetesen mindig van lehetőség javítani és meg is kell ragadni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. június 17.a párjával járt itt
Szándékosan mentünk be.
Remek hely,nyugodt .Nagyon finom volt a kávè és a puding amit ettünk.
A kiszolgálás gyors volt,pedig rengetegen voltak.

Az árak sem vèszesek, inkább átlagos.
Mindenkinek ajánlom aki arra jár.
Kiváló 2016. október 6.családjával járt itt
A lányommal ültünk be egyik délután, a kávézóba, és egész estig ott maradtunk, mert nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon finomak voltak a sütemények, a kávék és a teák is, este felé finom süteményillat áradt mindenhonnan,ugyanis helyben sütött sütit lehet itt kapni. . A kiszolgálás és a hely is kifogástalan volt! Máskor is ide jövünk. Másoknak is szívesen ajánlom ezt a kávézót.
2016. szeptember 13.családjával járt itt
Eddig két alkalommal sétáltunk Esztergomban, de annyira megtetszett a Dunakorzó Kávéház, hogy mindkét alkalommal ott sütiztünk/fagyiztunk. A kávéházba betoppanva belecsöppentünk az elmúlt patinás, régi idők világába, ami nemcsak a bútorokon és berendezéseken látszódott, de az egész Kávéház hangulatán is.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
2014. március 20.családjával járt itt
Esztergom egyik szép sétánya a Dunakorzó, azaz a Kisduna partja. Ez adta nevét e sétány egyik igen hangulatos cukrászdájának. A sütemények a fősodortól nincsenek messze, de érződik a sablonmeghaladás igénye. Több csábító ajánlatuk is volt, a répatortával szemezgettem, de végül egy gesztenyés sütemény mellett döntöttem.
Dunakorzó Esztergom - BelsőDunakorzó Esztergom - Étlap/itallapDunakorzó Esztergom - Belső