Prímás Pince Étterem Esztergom

borház, étterem
Prímás Pince Étterem Esztergom
Prímás Pince Étterem EsztergomPrímás Pince Étterem Esztergom
Prímás Pince Étterem EsztergomPrímás Pince Étterem Esztergom

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Felhőtlen kikapcsolódás teljes ellátással a Next étteremben!
Bazilika alatti Panzió Esztergom
124.844 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Prímás Pince Étterem Esztergom vélemények

Kiváló 2022. szeptember 30.a párjával járt itt
Az étterem atmoszférája lenyűgöző, lélegzetelállító, pompázatos, a hatalmas belmagasságú, nyerstéglás, boltíves beltérben diszkrét világítás, esztétikus bútorzat, néhány hordó és zöld növény. A konyha magyar gyökerű, de integrál nemzetközi fogásokat is. Első ízben a kétezres évek elején jártam itt, már akkor átlag feletti volt az étterem.
Prímás Pince Étterem Esztergom - EgyébPrímás Pince Étterem Esztergom - EgyébPrímás Pince Étterem Esztergom - EgyébPrímás Pince Étterem Esztergom - EgyébPrímás Pince Étterem Esztergom - EgyébPrímás Pince Étterem Esztergom - EgyébPrímás Pince Étterem Esztergom - EgyébPrímás Pince Étterem Esztergom - EgyébPrímás Pince Étterem Esztergom - EgyébPrímás Pince Étterem Esztergom - EgyébPrímás Pince Étterem Esztergom - EgyébPrímás Pince Étterem Esztergom - EgyébPrímás Pince Étterem Esztergom - EgyébPrímás Pince Étterem Esztergom - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Kiváló 2021. augusztus 27.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen, az esztergomi bazilika lábánál, a Sötétkapu felőli bejáratánál kerestük fel a Prímás pincét a Szent István téren. Az étterem gyönyörű, a felszolgált ételek látványosan tálalva, a kiszolgálás gyors és udvarias. Az ételek mennyiségével sem volt gond, megfizethetőek az árak.
Átlagos 2020. október 12.barátokkal járt itt
Előzetesen arra számítottam, hogy a Prímás Pince az egyik legjobb gasztro-élmény lesz Esztergomban. Lelövöm a poént az elején, hát nem így lett. . . Elhelyezkedés kitűnő, a Bazilika-domb alatti nagy parkolónál, a főút mellett, a város szívében, forgalmas turisztikai központban.
Prímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - Külső képPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - Étel/italPrímás Pince Étterem Esztergom - Étel/italPrímás Pince Étterem Esztergom - Külső képPrímás Pince Étterem Esztergom - Étel/italPrímás Pince Étterem Esztergom - MosdóPrímás Pince Étterem Esztergom - Külső képPrímás Pince Étterem Esztergom - Étel/italPrímás Pince Étterem Esztergom - Külső képPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - Külső kép
Kiváló 2019. január 3.a párjával járt itt
Esztergomban a Bazilika mellett volt a szállásunk. A Prímás Pince étteremben volt a félpanziós vacsoránk. Az étterem szerintünk osztályon felüli, tiszta, luxus kivitelű. Az ételek, italok finomak, hát, nem a legolcsóbbak, de hát étterem. Sok különleges ételt kínálnak, nem feltétlenül a magyar ember ízlése szerint, de nagyon mutatósak az adagok, és az ízük is kiváló.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Kiváló 2018. október 30.gyerekekkel járt itt
Esztergomi wellnes alkalmából tértünk be. Nagyon érdekes a környezet, nekünk bejött! Az étlap nem túl hosszú de nins is rá szükség, mert amit kinálnak az érdekes változatos és különleges. Talán a hagyományos magyar konyha " újra gondolva. Amit ettünk az kiváló volt a hőfok, a mennyiség a tálalás és persze az izek is.
2018. szeptember 28.a párjával járt itt
Ebédre tértem be a párommal,tisztaság volt, a leves annyira forró hogy 10 percet kellett várni hogy enni tudjunk. Nagyon finom volt minden,a desszert is,de simán lehetett volna dupla adag is . Pedig nem vagyunk nagyevők :). A kiszolgálás jó volt,csak oda tévedt egy másik pincér is aki enyhén szólva fura fazon volt :)Kavart az étlapokkal is.
Kiváló 2018. április 14.gyerekekkel járt itt
Egy áprilisi hétköznapon tértünk be, de nem véletlenül mert már korábban kinéztem a helyet. Késői ebédidő volt már így éppen kevés vendég volt. Kedves fogadtatás után mindjárt helyet foglalva megkezdtük az étlap tanulmányozását.
Gyenge 2017. június 26.a párjával járt itt
Állítólag ez a legjobb hely ebben a városban! Szerintünk viszont Borzalom! 1, A halászlé még ehető kategória volt, a csirkecomb nem volt átsütve és a hozzá való köret az sajnos ehetetlen volt! 2, A pincér az asztalokhoz kísért majd rámutatott 2 asztalra, hogy válasszunk majd 10 perc után jött és kérdezte, hogy akarunk-e valamit inni!
Prímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - Étlap/itallapPrímás Pince Étterem Esztergom - EgyébPrímás Pince Étterem Esztergom - MosdóPrímás Pince Étterem Esztergom - MosdóPrímás Pince Étterem Esztergom - MosdóPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - Étlap/itallapPrímás Pince Étterem Esztergom - Étlap/itallapPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - Étel/italPrímás Pince Étterem Esztergom - Étel/italPrímás Pince Étterem Esztergom - Étel/italPrímás Pince Étterem Esztergom - Külső képPrímás Pince Étterem Esztergom - Külső képPrímás Pince Étterem Esztergom - Étlap/itallapPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - Étlap/itallapPrímás Pince Étterem Esztergom - Külső képPrímás Pince Étterem Esztergom - Étlap/itallapPrímás Pince Étterem Esztergom - Külső képPrímás Pince Étterem Esztergom - Külső képPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - Étlap/itallapPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - Külső kép
Kiváló 2015. október 26., csoporttal járt itt
Érettségi találkozónk helyszíne volt a csodálatos környezetben lévő Prímás Pince étterem, mely elvarázsolt minket a maga szépségével, patinájával. Ízletes és nagyon kedvezményes árú vacsorát kaptunk,különböző grillezett húsokkal, zöldségekkel, mártásokkal, salátával és a környék legízletesebb boraival.
Prímás Pince Étterem Esztergom - BelsőPrímás Pince Étterem Esztergom - Belső
Kiváló 2015. július 28.gyerekekkel járt itt
Már többször voltunk a Prímás Pincében és még sosem csalódtunk. Szezonális kiváló minőségű ételek környékbeli alapanyagokból! Minden ember talál magának megfelelő ételt és bort is. A kiszolgálás profi és könyezet stílusos. Külön pont, hogy vasárnaponként a gyermekeknek külön foglalkozás van felügyelettel (óvónővel!