Hotel Bellevue Esztergom ★★★

Három csillagos szálloda
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

A Hotel Bellevue legnépszerűbb csomagjai

Hotel Bellevue Esztergom - Tavaszi előfoglalási akció (min. 2 éj)
Hotel Bellevue Esztergom - Dunai Élmény (min. 2 éj)
Dunai Élmény
Hotel Bellevue Esztergom - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hotel Bellevue Esztergom - Csendes kikapcsolódás nyugdíjas vendégeknek (min. 3 éj)
Csendes kikapcsolódás nyugdíjas vendégeknek
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2023. december 12.barátokkal járt itt
Többségében mindennel elégedett voltam, azonban - úgy tűnik, kevés a személyzet - a két szoba mindegyikében volt javítani-való, amikor beköltöztünk. Az egyikben nem volt huzat a párnákon és nem volt minibár (ez nekünk nem hiányzott), a másikban rossz volt a TV és az egyik állólámpa. Kérésre mindent rendeztek, de szerencsésebb, ha nem kell utána járni. .
Átlagos 2023. december 5.gyerekekkel járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttem a Bellevue-ben 86 esztendős édesanyámmal. Első este Pénteken munka után indultunk Pestről, igy 8 órára értünk le vacsorázni. Fél kilencig volt vacsora,minden fogyóban volt, szerettünk volna süteményet vagy gyümölcsöt enni: anyám kérdésére hogy van-e, a fiatal pincéfiú egy egyszerü" Fél kilencig van vacsora" válasszal elnitézte 86 éves anyámat.
2023. november 30.egyedül járt itt
Muszáj mindig 2 főben gondolkodnom? Mindig 1 főre kérek, ha nem nyerek, mert mindig 2 fő, pedig jobban járnak 1 főre, ugyanis az 70 % környéki fizetés! Volt pár dolog, ami nem tetszett, de ilyen kedvezményekkel az embert nem érdekli, hány csatorna van a tv. . . (vagy hideg a petrus krumpli, elenyésző és kibírható, 3 nap után már unalmas a reggeli, pl tükörtojás?
2023. november 22.a párjával járt itt
A szoba meglepően tágas, ez nagyon tetszett. Ami kevésbé, hogy ennél alaposabban lehetne a takarítást végezni. A padló láthatóan nem volt alaposan felporszívózva. A mosdóban egy magányos söröskupak. A wc konkrétan ürülékes volt. . .
Amúgy az ágy kényelmes volt, jó a reggeli és a vacsora, a wellness nekem kifejezetten tetszett.
Csak az a . . . budi ne lett volna. . .
Átlagos 2023. november 16.a párjával járt itt
Wellness részlegen az egyik medence nagyon hideg volt, senki nem használta, feleslegesen ment benne a "bugyogás". Ha kicsit később mentünk vacsorázni az ételek vagy elfogytak vagy már kihűltek. Reggel nem volt mindig kávéscsésze, gyümölcs. Kifogásolható minőségű volt mind a reggeli, mind a vacsora, annak ellenére, hogy sokan voltak.
Szörnyű 2023. november 9.barátokkal járt itt
Sok probléma volt - pl. rongyos abroszok az étteremben, a kinti medencénél nincs zuhany, stb. A problémákat leírtam a hotelnek, de választ nem kaptam. Még 2 negatív dolog: A dugaljak az íróasztal alatt, s eldugva az éjjeliszekrény mögött voltak, ami rendkívül kényelmetlen volt a telefonok, tablet töltése során, majdnem hason fekve lehetett az asztal alatt bedugni a telefon csatlakozóját.
2023. október 21.a párjával járt itt
Rossz volt a fűtés úgy a szobában, mint a wellness részlegen. Az élménymedence, a jakuzzi, és a gyerekmedence vize hideg volt. Mi már negyedszer voltunk a szállodában és eddig mindig meg voltunk elégedve. Az egyéb szolgáltatás (masszázs és étkezés) megfelelő volt. A szálló környezete, Esztergom és Visegrád szép kirándulóhelyek.
Gyenge 2023. október 3.a párjával járt itt
Évente egyszer-kétszer ellátogatunk feleségemmel egy-egy magyarországi wellness hotelbe elsősorban aktív pihenés kapcsán. Az eddigi hotelek közül ez a hotel sajnos nagyon nagy csalódás volt! ! De hogy a pozitívummal kezdjem, a wellnesse kiváló. És ezzel a dicséretet be is fejeztem. A szoba kritikán aluli ( szoba nagysága, festése, karbantartása, ágy minősége, stb, stb ).
Kiváló 2023. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Már második alkalommal foglaltam szállást a hotelbe. Egy éjszaka eltöltése után a szálloda felszóllítására ki kellett jelentkezni, mert egyáltalán nem volt víz a szállodában. Kellemetlen volt, mert jól éreztük magunkat. A szálloda alkalmazottai nagyon kedvesek voltak, az ellátással is meg voltunk elégedve.
Szörnyű 2023. augusztus 31.a párjával járt itt
A párommal egyáltalán nem voltunk megelégedve. A hotel állapota, a wellness részleg, az étterem nem felel meg a 4*-al szemben támasztott elvárásoknak. Kényelmetlen ágy, lyukas függöny és szőnyeg. A kert rendezetlen. Időben mentünk vacsorázni, de a legtöbb étel már elfogyott, melyeket nem pótoltak. Kevés a választék. Az egyetlen pozitívum, hogy a személyzet kedves volt.
Hotel Bellevue Esztergom a térképen
2500 EsztergomŐrtorony u. 49.
1900
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 40 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 4 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár