Hotel Bellevue Esztergom ★★★

Három csillagos szálloda
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom
Hotel Bellevue EsztergomHotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

A Hotel Bellevue legnépszerűbb csomagjai

Hotel Bellevue Esztergom - Tavaszi előfoglalási akció (min. 2 éj)
Hotel Bellevue Esztergom - Dunai Élmény (min. 2 éj)
Dunai Élmény
Hotel Bellevue Esztergom - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hotel Bellevue Esztergom - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

Kiváló 2014. augusztus 27.egyedül járt itt
Nehezen járok, kiváló, akadálymentesített elhelyezést kaptam. A hat nap különleges rálátást adott az étkezésre:
- a napi kínálat kiváló,minden zamatos, ízletes, látványra is tetszetős, nem tudtam olyan kevés adagot fogyasztani, hogy mindent végigegyek, amihez kedven lett volna,
- a feltöltés figyelmes, tapintatos, gyors volt, mindegy, hogy mikor mentem, mindenből kellő mennyiségű kínálat volt,
- a hat nap naponkénti kínálata kiváló, változatos, semmi ismétlődés nem volt.
2014. augusztus 25.barátokkal járt itt
Az ételek jellemzően hidegek voltak úgy a reggelinél, mint a vacsoránál (kivéve levesek). Nem volt masszőr az érintett időszakban. Csodálatos a természeti környezet, kiemelkedően jó a wellness részleg. A hotel belső terei elegánsak, a teraszokról a kilátás feledhetetlen. A szauna ötvözése a sóterápiával fenomenális élményt nyújt.
Szörnyű 2014. augusztus 25.a párjával járt itt
Mondhatni, hogy visszajáró vendég (voltam). Másodjára voltunk ebben a szállodában, mert mikor először voltunk tökéletesen meg voltunk elégedve a szolgáltatással. De azóta eltelt 4 év…
Az első probléma már a szobánkba történő „behatolásnál” kezdődött, amikor is kiderült, hogy nem nyitja a kártyánk az ajtót.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2014. augusztus 21.a párjával járt itt
2014. 08. 16-20. -g Voltunk a szállodába. Nekünk az idei év legszebb élményét nyújtotta, mindenbe. Szép tiszta kényelmes és minden a rendelkezésünkre állt ami egy nyugodt pihenésre, kikapcsolódáshoz szükséges. A falakon lévő képek akár egy tárlati barangolást idéz meg/ csak sok az ismeretlen festő műve , de ajándéknak ne nézd az eredetét / így is vannak nagyon szépek!
Hotel Bellevue Esztergom - KörnyékHotel Bellevue Esztergom - KörnyékHotel Bellevue Esztergom - KörnyékHotel Bellevue Esztergom - KörnyékHotel Bellevue Esztergom - KörnyékHotel Bellevue Esztergom - KörnyékHotel Bellevue Esztergom - Külső képHotel Bellevue Esztergom - Külső képHotel Bellevue Esztergom - BelsőHotel Bellevue Esztergom - BelsőHotel Bellevue Esztergom - BelsőHotel Bellevue Esztergom - BelsőHotel Bellevue Esztergom - Külső képHotel Bellevue Esztergom - KörnyékHotel Bellevue Esztergom - Belső
Kiváló 2014. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Remek kaja, jó a wellness, gyerekbarát +++
Szép környezet,rusztikus belső.
Semmi "zsákbamacska"
Bátran ajánlom mindenkinek, talán kicsit közel van az Szlovák határ és náluk is népszerű a Hotel. Kicsit hangosak (Szlávok), de ki lehet bírni.Le-fel is lehet kirándulni van látnivaló..
Szerintem OK :-)
Kiváló 2014. augusztus 15.családjával járt itt
mikirándulni voltunk. nem bantuk meg hogy elmentunk es hogy itt foglaltunk szallast. etelek kitunöek voltak , szaba nagyon kenyelmes es . a kilatas meses. a kornyek tele van latni valoval nem csak esztergomban erdemes kirandulni. elmentunk megneztuk a kerk tavat es kornyeket. lementunk a duna kanyarig. szoval mindenkinek ajanlom aki ki szertne kpcsolodni. a velnesz reszleg is kitünö a szalodaban.
Hotel Bellevue Esztergom - Külső képHotel Bellevue Esztergom - Külső kép
Kiváló 2014. augusztus 15.barátokkal járt itt
A tulajdonos, az építész kitűnő érzékkel meghökkentően különleges épületet hoztak létre. Minden részletében, kívül-belül varázslatos. A természetet úgy hagyták uralkodni, hogy közben a hotel minden igényt kielégítő modernsége egy elvarázsolt kastélyra emlékeztet. A wellness, a teraszok, a belső terek, a "beépített" fenyők, a lámpák, képek, korlátok.
Kiváló 2014. augusztus 13.a párjával járt itt
Házassági évfordulók alkalmából választottuk a Bellevue Hotelt-ismerős ajánlotta. Jól éreztük magunkat, mindennel meg voltunk elégedve. Különösen a wellness részleg tetszett. Tiszta,tágas kényelmes szobák. Kedves,udvarias,barátságos személyzet.
2014. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
A legjobban a szaunavilág kínálata tetszett, nekem e bio - és a finnszauna vált be, jót tett a lábfájásomnak, a 2. napon már teljesen elmúlt, pedig több mint egy éve semmivel sem tudtam orvosolni. A szálloda elhelyezkedése, a sok Duna-partra néző terasz, az étterem panoráma ablakaiból nyíló kilátás csodálatos, felüdülés a léleknek.
Kiváló 2014. augusztus 11.a párjával járt itt
Először is nagyon tetszett a látvány és a panoráma érkezéskor! A parkoló kialakítása és elhelyezése is kiváló! A recepció személyzete kitűnően ellátott információkkal,fogadásunk kiváló volt! A szoba gyönyörű volt,felszereltsége kiváló! Maga a szálloda mint építmény egyszerűen csodálatos!
Hotel Bellevue Esztergom a térképen
2500 EsztergomŐrtorony u. 49.
1900
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 40 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 6 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 4 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár