Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

4. helyezett a 28 esztergomi szállás közül
33. helyezett Közép Dunántúlon - 384 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20.
a szobát nem azt kaptuk ami eredetileg a miénk lett volna, de mivel a recepciós gyorsan intézkedett ez még nem zavart. az utazás előtti napokban többször láttam az interneten, hogy nagyon reklámozták a valantin napi dolgokat, hát ebből semmit nem láttunk, pedig direkt azért mentünk azon a napon és még csak nem is 2 éjszakát, hanem hármat töltöttünk ott.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Vannak dolgok amit egy negy csillagos szallodanal nehezen tudok elfogadni peldaul, hogy a furdoszobaban se w c papir, se folyekony szappan(egyebkent a falon a tartoja), a kapott magnes kartya egyike nem mukodott, a furdoben semmi pipere nincs kikeszitve (kis szappan, sampon, fultisztito, stb.

2018. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
A negyedik szinten, a tetőtérben, lévő szobákban voltunk, nem kaptunk lehetőséget hogy alsóbb szintre, nagyobb szobába költözzünk, a személyzet ebben nem volt segítőkész. A szobák levegőtlenek és kicsit voltak.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 29.
Sajnos az előzőleg elolvasott negatív vélemények egytől egyig igazak.ajánlom a szálloda vezetőségének hogy olvassa el őket,talán akkor rájönnek hogy mennyi,és milyen hiányosságok vannak.ez a szálloda nem felel meg 4 csillagosnak.(max a kinézete miatt)3 csillagosban is jobbak a szolgáltatások.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31.
A hotel gyönyörű környezetben helyezkedik el. Az étterem szolgáltatásai jók voltak az ételek ízletesek voltak. A wellnes rész is elég jó volt azonban azt a szálloda részéről senki nem felügyelte ezért fordulhatott elő hogy felnőttek áztatták magukat a gyerekmendencében illetve a felnőtt medencébe áztatták a pelenkás kisbabát annak ellenére hogy ki volt írva hogy tilos.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
A hotel wellness rèszlege jò volt.Ami igazi csalòdàst okozott,az a konyha.4csillagos helyhez kèpest inkàbb menza.az ètlap szegènyes,viszont dràga,ès mèg nem is azt adjàk amit kèr a vendèg(pl kuszkusz helyett rizst,minden magyaràzat nèlkül).

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 23.
Hét napot voltunk a szállodába. A fogadtatás recepciós életunt arca fogadott bennünket villám gyorsan eldarálta melyik a mi szobánk. Elvileg a csomag tartalmazott egy üdvözlő italt egy kedvezményes ebédet egy múzeumi belépőt amit nem kaptunk meg. Nagy nehezen két lift igénybe vételével megtaláltuk a szobánkat,a tisztaság elfogadható volt.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A négy csillaghoz képest meglepően rossz hozzáállás és állapot. A szobában a falakról jön le a tapéta, a fürdőszobaajtó megvetemedett és széthasadt, az ágy végtelenül kényelmetlen. Az étkezések alkalmával egy kicsit sem kedves személyzettel találkozhat a vendég, az étel minősége nem megfelelő. A vezetőség reklamációra való reakciója megdöbbentő.

Mobilról küldte. | 2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 10.
Meg sem közelíti a máshol megszokott négy csillagos színvonalát. A wellnesst leszámítva teljes csalódás. Piszkos, vízköves csaptelepek, szeméttel vastagon borított hátsó lépcső, minőségben és választékban is gyenge étkezés. A szobában csatornaszag. Kopott, kétes foltokkal tarkított berendezés, tapéta, szőnyeg.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 27.
A szoba tágas kényelmes, de az ágy kifeküdt teknő. A vacsoránál három alkalomból kettőben meg nem kérdezték kérünk-e inni. Az első vacsora alkalmával rengeteg koszos tányér volt, alig lehetett elfogadható tisztaságút találni.
A konditeremben egyetlen elektronikus berendezéshez sem volt kábel, ami a használatot lehetővé tette volna.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, gyermekprogramokkal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.10.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness kuponnal, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 14.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egy üveg borbekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.730 - 14.221,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.146 - 14.818,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Villapark Várgesztes
Várgesztes
3 nap/2 éjszaka 54.800,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással 2 felnőtt és 4 gyermek részére, wellness-részleg és játszóház használatával, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.23. - 2019.11.03.
Tavi Panzió
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 35.000,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, Medve Otthon belépővel, ajándék mézzel, széf használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.29-ig
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.075 - 26.400,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.02-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és zenével, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, gyermekeknek uzsonnával, parkolással
2019.12.23. - 2019.12.27.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Patak Park Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

EsztergomX