Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

4. helyezett a 28 esztergomi szállás közül
33. helyezett Közép Dunántúlon - 384 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Csak a szoba nem tetszett, tetőtéri volt, így csak aludni mentünk oda.
Inkább a teraszon voltunk.
Egyébként minden szép volt jó volt a kiszolgálás, imádtuk a wellnesst.
Gyönyörű a kilátás, pihenésre alkalmas.
Esti zene, tánc hiányzott.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem panaszként, hanem a jobbítás szándékával sorolom fel az általunk tapasztalt hiányosságokat. 1. A 20 napozóágyból 5 használhatatlan (kiszakadt fekvő rész, törött kitámasztó). 2. Nincs napernyő! ! ! . 3. Tiszta, de nagyon hideg víz a kinti medencében. 4. Nem működött a hajszárító. 5. Hibásan működő TV távkapcsoló. 6.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az elhelyezkedes gyonyoru, a hotel nagyobb es szebb mint kivulrol varna a latogato. Csodas festmenyek, lampak diszitik a kozossegi tereket. A masszazs kivalo volt, ahogyan a svedasztal kinalata is. Nem puccos hanem egyszeru, hetkoznapi etelek remekul elkeszitve. A wellness szuper, a kave es koktelok finomak, gusztusosak.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
Szép a kilátás a Dunára, de kimozdulni csak autóval lehet, gyalog nincs út/ösvény, amin sétálni lehetne. A szoba túl volt fűtve és nem lehetett állítani a hőfokon, központilag volt olyan meleg, amilyen. Zuhanykabin penészes és a folyékony szappanadagoló üres. Mosdó csaptelep érdekes koncepció, de nem túl praktikus fejreállítva beszerelni.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Nem először jártunk itt, de most egy időre utoljára. 4 csillagos szálloda révén elvárható lenne, hogy a zuhanytálca ne legyen megragasztva, mert semmit nem ér. A ragasztás mellett a törés megmarad és a tálca alatt lévő szennyeződés mind kimosódik. Nem egy higiénikus látvány és a törésnél keletkezett rés a lábat könnyen elvágja.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen van a szálloda, nagyon csendes. Igazi pihenő hely, aki kicsit el akar vonulni a város zaja elől. Ami nem tetszett az a személyzet hozzáállása a vendégekhez. Az itt dolgozóknak biztos nehezükre esik köszönni a vendégeknek, vagy csak mi hallottuk túl halkan.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 1.
30. házassági évfordulónkat ünnepeltük a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat, még néhány kellemetlen apróság sem rontotta el a kedvünket. A szálloda fekvése csodálatos, a wellness élmények, szaunák is kiválóak. Ugyanakkor az élménymedencék vize igen hideg volt. A gyerekkel érkezők csalódottan vették tudomásul, hogy a kicsik fáznak.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
A szálloda fekvése gyönyörű. Kezdem a pozitív megerősítésekkel: konyha változatos, jó ízek, a mennyiség is bőséges. Welness részleg jó elosztású, nincs tömeg,ideális, hogy igénybe vehető étel és ital fogyasztás is. Takarítás 3 nap alatt egyáltalán nem volt, tiszta törölköző és wc papir pótlás sem történt meg.

Értékelt: 2018. szeptember 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokszor jártunk már a szálloda gyönyörü, a környezet is gyönyörü de levesz az értékéből a takaritás hiánya az ételek a kiszolgálás remek a matracok már nem megfelelőek

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 5.
A hotel panorámája a fekvésének köszönhetően, csodálatos. A kiszolgálás átlagos minőségű, ugyanolyan, mint általában máshol. A takarításra jobban ügyelhetnének, ugyanis néhány vendég panaszkodott a pókhálókra, bár mi ilyen jellegű dolgot nem tapasztaltunk. A bárban lehetne állandó kiszolgálás, ugyanis volt olyan, hogy csengettünk, de nem jött oda senki kiszolgálni minket.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, gyermekprogramokkal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.10.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness kuponnal, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 14.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, egy üveg borbekészítéssel, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Tavi Panzió
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 35.000,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, Medve Otthon belépővel, ajándék mézzel, széf használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
Érvényes: 2020.09.22-ig
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.29-ig
Panni Pihenőház
Érvényes: 2020.09.22-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és zenével, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, gyermekeknek uzsonnával, parkolással
2019.12.23. - 2019.12.27.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Patak Park Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

EsztergomX