Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

5. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
36. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel**** a festői szépségű Dunakanyar legfelsőbb városában – Esztergomban, a város első négycsillagos szállodájaként 2009. decembere óta fogadja Vendégeit.

Szállodánk Esztergom belvárosától 5 km-re a Búbánatvölgyben helyezkedik el, csodálatos kilátással a Dunára. Ennek tükrében nem meglepő szállodánk elnevezése, a bellevue francia eredetű szó, melynek jelentése: “szép kilátás”. E fantasztikus panorámát tapasztalhatják meg kedves Vendégeink 80 db légkondicionált, telefonnal, színes LCD televízióval és internet hozzáféréssel ellátott szobánk egy részéből, a 160 férőhelyes svédasztalos és a’ la carte kínálatú Tiffany éttermünkből és Panoráma teraszunkról, valamint a wellness-fitness épületszárny tetején elhelyezkedő napozó teraszunkról.

Wellness centrumunkban széles körű kényeztető kezelésekkel, fitness teremmel, 4 különböző típusú medencével és csodálatos szauna világgal várjuk a lazítani és szépülni vágyó Vendégeinket. 2016-ban szállodánk szolgáltatásai egy 110 m2 vízfelületű kültéri medencével is bővültek.

Konferencia-, illetve szekciótermeink egyaránt természetes megvilágításúak, légkondicionáltak és modern technikai eszközökkel felszereltek. Méreteik igény, résztvevőszám szerint alakítható, így tökéletesen alkalmasak kisebb-nagyobb rendezvények, esküvők, termékbemutatók, kiállítások, konferenciák, állófogadások lebonyolítására.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 6.
Nem panaszként, hanem a jobbítás szándékával sorolom fel az általunk tapasztalt hiányosságokat. 1. A 20 napozóágyból 5 használhatatlan (kiszakadt fekvő rész, törött kitámasztó). 2. Nincs napernyő! ! ! . 3. Tiszta, de nagyon hideg víz a kinti medencében. 4. Nem működött a hajszárító. 5. Hibásan működő TV távkapcsoló. 6.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az elhelyezkedes gyonyoru, a hotel nagyobb es szebb mint kivulrol varna a latogato. Csodas festmenyek, lampak diszitik a kozossegi tereket. A masszazs kivalo volt, ahogyan a svedasztal kinalata is. Nem puccos hanem egyszeru, hetkoznapi etelek remekul elkeszitve. A wellness szuper, a kave es koktelok finomak, gusztusosak.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
Szép a kilátás a Dunára, de kimozdulni csak autóval lehet, gyalog nincs út/ösvény, amin sétálni lehetne. A szoba túl volt fűtve és nem lehetett állítani a hőfokon, központilag volt olyan meleg, amilyen. Zuhanykabin penészes és a folyékony szappanadagoló üres. Mosdó csaptelep érdekes koncepció, de nem túl praktikus fejreállítva beszerelni.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Nem először jártunk itt, de most egy időre utoljára. 4 csillagos szálloda révén elvárható lenne, hogy a zuhanytálca ne legyen megragasztva, mert semmit nem ér. A ragasztás mellett a törés megmarad és a tálca alatt lévő szennyeződés mind kimosódik. Nem egy higiénikus látvány és a törésnél keletkezett rés a lábat könnyen elvágja.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen van a szálloda, nagyon csendes. Igazi pihenő hely, aki kicsit el akar vonulni a város zaja elől. Ami nem tetszett az a személyzet hozzáállása a vendégekhez. Az itt dolgozóknak biztos nehezükre esik köszönni a vendégeknek, vagy csak mi hallottuk túl halkan.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 1.
30. házassági évfordulónkat ünnepeltük a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat, még néhány kellemetlen apróság sem rontotta el a kedvünket. A szálloda fekvése csodálatos, a wellness élmények, szaunák is kiválóak. Ugyanakkor az élménymedencék vize igen hideg volt. A gyerekkel érkezők csalódottan vették tudomásul, hogy a kicsik fáznak.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
A szálloda fekvése gyönyörű. Kezdem a pozitív megerősítésekkel: konyha változatos, jó ízek, a mennyiség is bőséges. Welness részleg jó elosztású, nincs tömeg,ideális, hogy igénybe vehető étel és ital fogyasztás is. Takarítás 3 nap alatt egyáltalán nem volt, tiszta törölköző és wc papir pótlás sem történt meg.

Értékelt: 2018. szeptember 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokszor jártunk már a szálloda gyönyörü, a környezet is gyönyörü de levesz az értékéből a takaritás hiánya az ételek a kiszolgálás remek a matracok már nem megfelelőek

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 5.
A hotel panorámája a fekvésének köszönhetően, csodálatos. A kiszolgálás átlagos minőségű, ugyanolyan, mint általában máshol. A takarításra jobban ügyelhetnének, ugyanis néhány vendég panaszkodott a pókhálókra, bár mi ilyen jellegű dolgot nem tapasztaltunk. A bárban lehetne állandó kiszolgálás, ugyanis volt olyan, hogy csengettünk, de nem jött oda senki kiszolgálni minket.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
A szálloda gyönyörű helyen van. A szobák tisztaság, főleg a fürdőszoba hagy némi kivetnivalót maga után. A wellness részleg változatos, de itt is van mit javítani(szauna törölköző nem mindig volt).

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.15-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 15.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness.részleg használattal, táncesttel, pezsgő és pálinkakóstolóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.16. - 2019.08.20.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
2 nap/1 éjszaka 10.882,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.08.23. - 2020.06.25.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.604 - 9.770,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.365 - 28.553,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
5 nap/4 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2019.07.01. - 2019.08.31.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.25-ig

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

EsztergomX