Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

5. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
36. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel**** a festői szépségű Dunakanyar legfelsőbb városában – Esztergomban, a város első négycsillagos szállodájaként 2009. decembere óta fogadja Vendégeit.

Szállodánk Esztergom belvárosától 5 km-re a Búbánatvölgyben helyezkedik el, csodálatos kilátással a Dunára. Ennek tükrében nem meglepő szállodánk elnevezése, a bellevue francia eredetű szó, melynek jelentése: “szép kilátás”. E fantasztikus panorámát tapasztalhatják meg kedves Vendégeink 80 db légkondicionált, telefonnal, színes LCD televízióval és internet hozzáféréssel ellátott szobánk egy részéből, a 160 férőhelyes svédasztalos és a’ la carte kínálatú Tiffany éttermünkből és Panoráma teraszunkról, valamint a wellness-fitness épületszárny tetején elhelyezkedő napozó teraszunkról.

Wellness centrumunkban széles körű kényeztető kezelésekkel, fitness teremmel, 4 különböző típusú medencével és csodálatos szauna világgal várjuk a lazítani és szépülni vágyó Vendégeinket. 2016-ban szállodánk szolgáltatásai egy 110 m2 vízfelületű kültéri medencével is bővültek.

Konferencia-, illetve szekciótermeink egyaránt természetes megvilágításúak, légkondicionáltak és modern technikai eszközökkel felszereltek. Méreteik igény, résztvevőszám szerint alakítható, így tökéletesen alkalmasak kisebb-nagyobb rendezvények, esküvők, termékbemutatók, kiállítások, konferenciák, állófogadások lebonyolítására.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Az ételválaszték 4 csillag alatti,gyakran hideg is volt,bár jó ízű.
Az asztalok piszkosak,alig lehetett találni tiszta , terített asztalt.A tányérok ragadtak,lecsempültek.
A wellnessben az élményelemek ritkán működtek.Kint a napozóágyak nagyrésze leszakadt, a napernyők is.
Kategóriájától elmarad!

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Június 6-10 között voltunk a szállodában a lányommal - immár másodszor, de azt hiszem, ha nem újítják fel - legalább a fürdőszobákat - akkor utoljára. Két évvel ezelőtt a legjobbakat írhattam a szállodáról minden tekintetben. Most azonban egy lepusztult fürdőszobát találtunk mindkét szobában, ahol megszálltunk.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 6.
Nagyon tetszett a welnes részleg, tágas rengeteg féle élmény elemmel működik, mindenki megtalálhatja a neki megfelelőt.
Nagyon szép a belső udvar kialakítása, olyan mint nyugalom szigete.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először jártunk itt, de először voltunk tetőtéri szobában. A szállodában megépült a kültéri medence, ami e belső zsúfoltságot csökkenti, jobban elosztja a vendégeket. A wellness változatlanul jó, bár az élmény-zuhatag nem működik. (ez csak a régi vendégeknek tűnik fel) A vendégek sajnos nem használják a többszintes parkoló felső szintjeit, ezért az alsó szinten kissé káosz van, ezen kéne segíteni valahogy.

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
2019. május elején jártam családommal a hotelben, gyermekeimmel, unokáimmal. A hotel szépen berendezett, és nagyon szép a környezet,rá látni a Dunára. Sajnos mi esős napokat fogtunk ki, így nem tudtuk használni a kinti medencét, pedig már fel volt töltve, de a benti wellness rész kárpótolt bennünket. Érkezéskor nagyon kedves recepciós hölgy fogadott ,és a személyzettel is megvoltunk elégedve.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Ami nagyszerű volt, az az ellátás, minden étel nagyon finom volt. A wellness-részleg is nagyon szuper. Ami nagyon nem tetszett, az az, hogy a szobánk és a szomszéd szoba között volt egy ajtó (fal helyett) és pont ott sikerült elszállásolni egy kutyával érkező párt, akinek az ebe egész nap és sokszor éjjel is hangosan ugatott.

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 15.
Szép volt a környezet. Könnyen megközelíthető. A welness részlegbe még pár medence elférne, főleg egy melegebb medence is. Az ételek jók voltak (bár egy nap nem maradt vacsorán semmi). Tisztaság megfelelő,míg a személyzet kedves votl.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 26.
Két kisgyereket vittünk magunkkal tetőtéri szoba nem tetszett mivel a férjem erős dohányos jó lett volna ha van egy pici terasz.
Egyébként minden egyéb nagyon rendben volt.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 15.
Az étkezésnél a választék egy kicsit szegényes volt a 4 csillaghoz képest. A fürdőszobában semmilyen bekészítés nem volt /pl. zuhanysapka/. A wifi jelet egyáltalán nem lehetett fogni.

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 12.
A szobának egyáltalán nem volt szellőzése (vagy csak én nem tudtam megoldani),így eléggé fullasztó volt. Az étkezőben a cukortartó teteje
kifejezetten koszos volt. Egy felszolgáló fiatalember "udvariassága" igencsak messze volt az elvárttól. A többi ott dolgozó hölgy és úr (nem csak az étteremben!) rendkivül kedves és szolgálatkész volt.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.15-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 15.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness.részleg használattal, táncesttel, pezsgő és pálinkakóstolóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.16. - 2019.08.20.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
2 nap/1 éjszaka 10.882,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2019.09.23-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 11.245,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.25-ig
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.25-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 12.332 - 20.401,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Tavi Panzió
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 35.000,- Ft/család/éj ártól: önellátással, Medve Otthon belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 18.812 - 31.936,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

EsztergomX