Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

3. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
32. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 27.
Az ételek finomak voltak, a személyzet udvarias. Welnes résszel is meg voltunk elégedve. Amit nem igazán értettek, hogy miért kell távozáskor a recepción leadni a néhol szakadt köntösöket. Az állaguk nem hiszem, hogy érték arányban van-e az 5. 000. -Ft-os kaucióval! A másik, hogy Dunára néző szobát kértünk, de a kukatárolót vagy nem is tudom, hogy mi volt az, amit láttuk telibe.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 12.
A szállás nagyon jó volt. A személyzet kedves és udvarias. Az ételek sok esetben hidegek voltak. Sajnos az időjárás nem kedvezett a környék bejárására.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 7.
Félpanziós svédasztalos ellátással voltunk az ételek kivállók, glutén,és laktózérzékenységemmel is bőséges választék, csempe tányérok viszont nem valók egy 4 csillagos étteremhez,ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat kikapcsolódáshoz pihenéshez tökéletes csak ajánlani tudom.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Félpanziós svédasztalos ellátással voltunk, ami azért kedvező, mert mindenki a számára kedvező ételt válogathatott. Így kevesebb a kidobott étel is. A személyzet nagyon kedves, barátságos és segítőkész. A Wellnes szolgáltatás is kiváló. A szobánkkal volt némi gond. Kiesett a fürdőszoba kilincse, Világítási problémák is adódtak, de megoldódott.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 8.
Valójában rendben volt minden, de bosszúságot okozott egy kis műszaki hiányosság, értem ez alatt a Tv antenna okán szakadozik,töredezedik a kép. Előszobában a mennyezeti világítás nem működik,így elég sötétben kell keresgélni az előszoba szekrényben, WC ülőke leakar esni a helyéről,Wi-Fi jelerősség változatos volt,nem sikerült folyamatos erős
jelerősséget biztosítani.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 6.
A majdnem tökéletes pihenésünket a megérkezésünkkor kapott első szoba elrontotta. Kaptunk ugyan egy másikat, ami picit nagyobb volt és innen már kiláttunk a gyönyörű udvarra. Az egyik ágy kényelmes volt, de a másik ugyan olyan borzasztó, mint az első szobánkban. Egy ilyen szintű szálloda nem tudom miért esik ekkora hibába. A hotel gyönyörű egyébként.

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
A hely elhelyezkedése kiváló. Gyönyörű a panoráma. A hotel hangulatos, a falakon gyönyörű festmények. A szobában a minibár üres. A fürdő tisztasága hagyott kívánnivalót. Az ételek finomak, kinàlat lehetne bőségesebb. A személyzet aranyos, segítőkész. Lakodalom volt, de ebből semmit nem hallottunk a szobánkban. A wellness tisztasága jó, medence szám lehetne nagyobb.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Mivel a feleségem 6 hónapos terhes, 3 nappal az érkezésünk előtt odatelefonáltam, hogy van-e lift a szállodában, mivel tetőtéri szobát kaptunk. Az sajnos nem derült ki a hívás során, hogy bár van, de az csak az 1. emeletig működik. A másik, mely a tetőtérre is megy, több napja nem. Emiatt 2 emeletet kellett gyalogolni minden alkalommal az étkezésekre.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Az étterem hagy kivetni valót maga után. Több esetben a tányérok piszkosak voltak. Reggelikor már nem volt péksütemény mikor lementünk. Vacsorára elfogyott, amit szerettem volna enni. Mi ugyanúgy kifizettük a reggelit és vacsorát, de még sem ehettünk azt amit szerettünk volna, mert már elfogyott. Az édesség lehetne több és természetesen finomabb.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Már harmadszor vagyunk a szállodában. Mivel nagyon meg voltunk elégedve a szállodával előzőleg, igy most az unokákkal látogattunk el. Az egybenyíló szobával nagyon elégedettek voltunk. A szálloda maga nagyon szép, a berendezés, wellness, a szép környék ideális. Kis probléma, hogy az utolsó napon elromlott a lift.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 32.130,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Bazilika alatti Panzió
2 nap/1 éjszaka 10.696,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
3 nap/2 éjszaka 6.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.17-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.113 - 11.563,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.12-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 9.118,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Kiss Vendégház
Kemence
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlő csomaggal, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 31.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Hotel Bellevue
2 nap/1 éjszaka 11.773,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Meghitt karácsony (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

EsztergomX