Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

5. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
36. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel**** a festői szépségű Dunakanyar legfelsőbb városában – Esztergomban, a város első négycsillagos szállodájaként 2009. decembere óta fogadja Vendégeit.

Szállodánk Esztergom belvárosától 5 km-re a Búbánatvölgyben helyezkedik el, csodálatos kilátással a Dunára. Ennek tükrében nem meglepő szállodánk elnevezése, a bellevue francia eredetű szó, melynek jelentése: “szép kilátás”. E fantasztikus panorámát tapasztalhatják meg kedves Vendégeink 80 db légkondicionált, telefonnal, színes LCD televízióval és internet hozzáféréssel ellátott szobánk egy részéből, a 160 férőhelyes svédasztalos és a’ la carte kínálatú Tiffany éttermünkből és Panoráma teraszunkról, valamint a wellness-fitness épületszárny tetején elhelyezkedő napozó teraszunkról.

Wellness centrumunkban széles körű kényeztető kezelésekkel, fitness teremmel, 4 különböző típusú medencével és csodálatos szauna világgal várjuk a lazítani és szépülni vágyó Vendégeinket. 2016-ban szállodánk szolgáltatásai egy 110 m2 vízfelületű kültéri medencével is bővültek.

Konferencia-, illetve szekciótermeink egyaránt természetes megvilágításúak, légkondicionáltak és modern technikai eszközökkel felszereltek. Méreteik igény, résztvevőszám szerint alakítható, így tökéletesen alkalmasak kisebb-nagyobb rendezvények, esküvők, termékbemutatók, kiállítások, konferenciák, állófogadások lebonyolítására.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
A hely elhelyezkedése kiváló. Gyönyörű a panoráma. A hotel hangulatos, a falakon gyönyörű festmények. A szobában a minibár üres. A fürdő tisztasága hagyott kívánnivalót. Az ételek finomak, kinàlat lehetne bőségesebb. A személyzet aranyos, segítőkész. Lakodalom volt, de ebből semmit nem hallottunk a szobánkban. A wellness tisztasága jó, medence szám lehetne nagyobb.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Már harmadszor vagyunk a szállodában. Mivel nagyon meg voltunk elégedve a szállodával előzőleg, igy most az unokákkal látogattunk el. Az egybenyíló szobával nagyon elégedettek voltunk. A szálloda maga nagyon szép, a berendezés, wellness, a szép környék ideális. Kis probléma, hogy az utolsó napon elromlott a lift.

icuska20 TOP szállásértékelő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 12.
Csodálatos kilátás, gyönyörű festmények (reprodukciók), különös hangulat. A wellnesz részleg jó, szerencsére nem volt zsúfoltság. Az ellátás változatos, ízletes és gazdagnak mondható. A személyzet kedves, udvarias. A város és a Duna part szép látnivalókat kínál. A Bazilika visszhangja maga a csoda, a kilátás felejthetetlen. Jól éreztük magunkat.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételválaszték 4 csillag alatti,gyakran hideg is volt,bár jó ízű.
Az asztalok piszkosak,alig lehetett találni tiszta , terített asztalt.A tányérok ragadtak,lecsempültek.
A wellnessben az élményelemek ritkán működtek.Kint a napozóágyak nagyrésze leszakadt, a napernyők is.
Kategóriájától elmarad!

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Június 6-10 között voltunk a szállodában a lányommal - immár másodszor, de azt hiszem, ha nem újítják fel - legalább a fürdőszobákat - akkor utoljára. Két évvel ezelőtt a legjobbakat írhattam a szállodáról minden tekintetben. Most azonban egy lepusztult fürdőszobát találtunk mindkét szobában, ahol megszálltunk.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 6.
Nagyon tetszett a welnes részleg, tágas rengeteg féle élmény elemmel működik, mindenki megtalálhatja a neki megfelelőt.
Nagyon szép a belső udvar kialakítása, olyan mint nyugalom szigete.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először jártunk itt, de először voltunk tetőtéri szobában. A szállodában megépült a kültéri medence, ami e belső zsúfoltságot csökkenti, jobban elosztja a vendégeket. A wellness változatlanul jó, bár az élmény-zuhatag nem működik. (ez csak a régi vendégeknek tűnik fel) A vendégek sajnos nem használják a többszintes parkoló felső szintjeit, ezért az alsó szinten kissé káosz van, ezen kéne segíteni valahogy.

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
2019. május elején jártam családommal a hotelben, gyermekeimmel, unokáimmal. A hotel szépen berendezett, és nagyon szép a környezet,rá látni a Dunára. Sajnos mi esős napokat fogtunk ki, így nem tudtuk használni a kinti medencét, pedig már fel volt töltve, de a benti wellness rész kárpótolt bennünket. Érkezéskor nagyon kedves recepciós hölgy fogadott ,és a személyzettel is megvoltunk elégedve.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Ami nagyszerű volt, az az ellátás, minden étel nagyon finom volt. A wellness-részleg is nagyon szuper. Ami nagyon nem tetszett, az az, hogy a szobánk és a szomszéd szoba között volt egy ajtó (fal helyett) és pont ott sikerült elszállásolni egy kutyával érkező párt, akinek az ebe egész nap és sokszor éjjel is hangosan ugatott.

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 15.
Szép volt a környezet. Könnyen megközelíthető. A welness részlegbe még pár medence elférne, főleg egy melegebb medence is. Az ételek jók voltak (bár egy nap nem maradt vacsorán semmi). Tisztaság megfelelő,míg a személyzet kedves votl.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.15-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és zenével, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, gyermekeknek uzsonnával, parkolással
2019.12.23. - 2019.12.27.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.03. - 2019.12.28.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Aquaworld Resort Budapest
Napi árak, félpanzióval, Az ár tartalma: szállás félpanziós ellátással, korlátlan Aquaworld belépés a tartózkodás teljes időtartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 8.628 - 12.066,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.100 - 34.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963 - 15.794,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.09-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 8.935 - 18.846,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Árpád
Tatabánya
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és szolárium használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Patak Park Hotel Visegrád
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

EsztergomX