Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

5. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
36. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel**** a festői szépségű Dunakanyar legfelsőbb városában – Esztergomban, a város első négycsillagos szállodájaként 2009. decembere óta fogadja Vendégeit.

Szállodánk Esztergom belvárosától 5 km-re a Búbánatvölgyben helyezkedik el, csodálatos kilátással a Dunára. Ennek tükrében nem meglepő szállodánk elnevezése, a bellevue francia eredetű szó, melynek jelentése: “szép kilátás”. E fantasztikus panorámát tapasztalhatják meg kedves Vendégeink 80 db légkondicionált, telefonnal, színes LCD televízióval és internet hozzáféréssel ellátott szobánk egy részéből, a 160 férőhelyes svédasztalos és a’ la carte kínálatú Tiffany éttermünkből és Panoráma teraszunkról, valamint a wellness-fitness épületszárny tetején elhelyezkedő napozó teraszunkról.

Wellness centrumunkban széles körű kényeztető kezelésekkel, fitness teremmel, 4 különböző típusú medencével és csodálatos szauna világgal várjuk a lazítani és szépülni vágyó Vendégeinket. 2016-ban szállodánk szolgáltatásai egy 110 m2 vízfelületű kültéri medencével is bővültek.

Konferencia-, illetve szekciótermeink egyaránt természetes megvilágításúak, légkondicionáltak és modern technikai eszközökkel felszereltek. Méreteik igény, résztvevőszám szerint alakítható, így tökéletesen alkalmasak kisebb-nagyobb rendezvények, esküvők, termékbemutatók, kiállítások, konferenciák, állófogadások lebonyolítására.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
Maga a szálloda, wellnes részlege, étterem, finom, bőséges reggeli, vacsora.Környezet, kilátás. Személyzet nagyon segitőkész, udvarias. Tényleg kikapcsolódásra,pihenésre nagyon szuper hely. Még a jövőben fel fogjuk keresni.Köszönünk szépen mindent.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
Nekünk nagyon hiányzott, hogy a TV NINCS RAJTA A HIR TV ÉS A TV 2 mivel idősek vagyunk ezeken az adókon vannak olyan műsorok amit rendszeresen nézünk. Reméljük ezt a kis hiányosságot lehetne pótolni, akkor más alkalommal is szívesen választanánk az Önök szállodáját. Más minden kifogástalan volt. Köszönjük szépen. Üdvözlettel: Mihály Jenő és neje

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
Amire 4 csillagot adtunk:
Tisztaság: A fürdőszoba a mosdónál egy kissé penészes volt, illetve a hűtő rossz illatú volt. Szolgáltatás: - Hiányoltuk a törölközőket: pl. : kéztörlő, lábtörlő. Egy nagy törölközőt kaptunk csak. - A wifit nem tudtuk használni sem telefonon, sem laptopon. Egyébként gyönyörű helyen tölthettünk el felejthetetlen 5 napot.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű, a személyzet kedves és aranyos volt, bár a kijelentkezésnél a recepciós egy kisebb összeggel át akart verni (biztos a matematika nem az erőssége). A szoba gyönyörű és tiszte volt, a wellness nagyon jó volt. A masszőr munkájára inkább nem írnék semmit. Sajnos azzal nem voltam megelégedve ár-érték arányban a legrosszabb volt.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23.
Csodálatos helyszín, kiemelkedő szállás és hangulat a hazai wellness helyszínek között. A várakozom is felülmúlta a fényűző, nagypolgári hangulat, amelyhez hasonlót egyedül csak a lillafüreden lehet tapasztalni. A környék is lenyűgöző, igazi oázis a pihenésre vágyóknak. A szobák kényelme és hangulata, a wellness részleg, az ételek is méltók a négy csillagra.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Ár érték arányban kiváló szálloda. Kettő szobát béreltünk négy felnőtt egy gyermek. Mi már voltunk itt 3 éve úgyhogy tudtam mire számíthatunk. A wellness tökéletes mi most már kisgyermekkel voltunk itt és ő is élvezte. Kiemelném, hogy a gyerekmedencénél vannak műanyag játékok ha valaki nem visz akkor is tud játszani a kicsi.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Január elején töltöttünk 2 éjszakát a szállodában,csodálatos környezetben.A szoba nagyon szép,tiszta,nekem csak a zuhanyfülke hiánya volt negatívum.A szállodai ellátás, kiszolgálás tökéletes.A svédasztalos reggeli,vacsora nagyon bőséges,választékos és nagyon finom is volt.Jól éreztük magunkat.Szivesen visszamennénk legközelebb.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 13.
az étteremben volt kis nézeteltérésünk. nem volt az az aperitív amit szeettünk volna /konkrétan Szilvás Unicum/ és szénsavas nem hűtött ásványvíz helyett kaptunk hűtött menteset. ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat és bátran merem ajánlani bárkinek!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
A fő baj! A wc működik, de sok vizet pazarol és erőtlen. . (a wc papírt sem viszi le,másról nem is szólva. . . )
A mosdó csaprögzítő csavarja ki van esve. Távozásunkkor még ott volt. Fontos! Francia ágyas szobát kértünk, de két különágyast kaptunk. A finn szaunnában egy csavarfej kiáll. Beleléptem. Nem esett jól.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 30.
Szeptemberben voltunk itt a párommal, akinek a hotel teraszán kértem meg a kezét, igent mondott! :) A hotel gyönyörű környezetben helyezkedik el, érdemes megnézni a közelben található Búbánatvölgyet is! A wellness, az ételek kiválóak, minden igényt kielégítenek! A szoba kényelmes volt, a napozóteraszról az egész Dunakanyar belátható.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.15-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és zenével, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, gyermekeknek uzsonnával, parkolással
2019.12.23. - 2019.12.27.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.03. - 2019.12.28.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.04. - 2019.12.17.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.100 - 34.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Vadrózsa Panzió
Érvényes: 2020.08.22-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 24.896 - 32.261,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.511 - 21.131,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 16.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és szolárium használattal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Patak Park Hotel Visegrád
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

EsztergomX