Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

5. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
36. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel**** a festői szépségű Dunakanyar legfelsőbb városában – Esztergomban, a város első négycsillagos szállodájaként 2009. decembere óta fogadja Vendégeit.

Szállodánk Esztergom belvárosától 5 km-re a Búbánatvölgyben helyezkedik el, csodálatos kilátással a Dunára. Ennek tükrében nem meglepő szállodánk elnevezése, a bellevue francia eredetű szó, melynek jelentése: “szép kilátás”. E fantasztikus panorámát tapasztalhatják meg kedves Vendégeink 80 db légkondicionált, telefonnal, színes LCD televízióval és internet hozzáféréssel ellátott szobánk egy részéből, a 160 férőhelyes svédasztalos és a’ la carte kínálatú Tiffany éttermünkből és Panoráma teraszunkról, valamint a wellness-fitness épületszárny tetején elhelyezkedő napozó teraszunkról.

Wellness centrumunkban széles körű kényeztető kezelésekkel, fitness teremmel, 4 különböző típusú medencével és csodálatos szauna világgal várjuk a lazítani és szépülni vágyó Vendégeinket. 2016-ban szállodánk szolgáltatásai egy 110 m2 vízfelületű kültéri medencével is bővültek.

Konferencia-, illetve szekciótermeink egyaránt természetes megvilágításúak, légkondicionáltak és modern technikai eszközökkel felszereltek. Méreteik igény, résztvevőszám szerint alakítható, így tökéletesen alkalmasak kisebb-nagyobb rendezvények, esküvők, termékbemutatók, kiállítások, konferenciák, állófogadások lebonyolítására.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű, a személyzet kedves és aranyos volt, bár a kijelentkezésnél a recepciós egy kisebb összeggel át akart verni (biztos a matematika nem az erőssége). A szoba gyönyörű és tiszte volt, a wellness nagyon jó volt. A masszőr munkájára inkább nem írnék semmit. Sajnos azzal nem voltam megelégedve ár-érték arányban a legrosszabb volt.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23.
Csodálatos helyszín, kiemelkedő szállás és hangulat a hazai wellness helyszínek között. A várakozom is felülmúlta a fényűző, nagypolgári hangulat, amelyhez hasonlót egyedül csak a lillafüreden lehet tapasztalni. A környék is lenyűgöző, igazi oázis a pihenésre vágyóknak. A szobák kényelme és hangulata, a wellness részleg, az ételek is méltók a négy csillagra.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Ár érték arányban kiváló szálloda. Kettő szobát béreltünk négy felnőtt egy gyermek. Mi már voltunk itt 3 éve úgyhogy tudtam mire számíthatunk. A wellness tökéletes mi most már kisgyermekkel voltunk itt és ő is élvezte. Kiemelném, hogy a gyerekmedencénél vannak műanyag játékok ha valaki nem visz akkor is tud játszani a kicsi.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17.
Január elején töltöttünk 2 éjszakát a szállodában,csodálatos környezetben.A szoba nagyon szép,tiszta,nekem csak a zuhanyfülke hiánya volt negatívum.A szállodai ellátás, kiszolgálás tökéletes.A svédasztalos reggeli,vacsora nagyon bőséges,választékos és nagyon finom is volt.Jól éreztük magunkat.Szivesen visszamennénk legközelebb.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 13.
az étteremben volt kis nézeteltérésünk. nem volt az az aperitív amit szeettünk volna /konkrétan Szilvás Unicum/ és szénsavas nem hűtött ásványvíz helyett kaptunk hűtött menteset. ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat és bátran merem ajánlani bárkinek!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
A fő baj! A wc működik, de sok vizet pazarol és erőtlen. . (a wc papírt sem viszi le,másról nem is szólva. . . )
A mosdó csaprögzítő csavarja ki van esve. Távozásunkkor még ott volt. Fontos! Francia ágyas szobát kértünk, de két különágyast kaptunk. A finn szaunnában egy csavarfej kiáll. Beleléptem. Nem esett jól.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 30.
Szeptemberben voltunk itt a párommal, akinek a hotel teraszán kértem meg a kezét, igent mondott! :) A hotel gyönyörű környezetben helyezkedik el, érdemes megnézni a közelben található Búbánatvölgyet is! A wellness, az ételek kiválóak, minden igényt kielégítenek! A szoba kényelmes volt, a napozóteraszról az egész Dunakanyar belátható.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 8.
Poloskák -büdös bogarak-voltak a szobában, de tudom, hogy ez ellen nem mindig lehet tenni. A wellness részleg kíváló, az ételválaszték szintén és folyamatosan pótolják. A szobák nagyok, tiszták és kényelmesek. A munkatársak udvariasak, segítőkészek és barátságosak.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
3 éjszakát töltöttünk a hotelben a novemberi hosszú hétvégén, és nagyon jól éreztük magunkat. A hotel csendes helyen található, gyönyörű kilátással. A várostól való távolsága autóval egyáltalán nem zavaró. A szobával meg voltunk elégedve, az ágy kifejezetten kényelmes. A fürdőszoba tisztaságában kisebb hiányosságokat éreztünk.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
Ezúton szeretném megköszönni a sok sok kedvességet amit kaptunk .Már többször voltunk e szállodában és mindig megelégedve távoztunk.Szálloda személyzete,kedvessége elragadó,szép környezet pedig nagyon vonzó.Remélem a tavasz folyamán ismét vendégei lehetünk a hotelnak.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.15-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 15.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness.részleg használattal, táncesttel, pezsgő és pálinkakóstolóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.16. - 2019.08.20.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Szent Adalbert Hotel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
2 nap/1 éjszaka 10.882,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.604 - 9.770,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 13.450 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Hotel Árpád
Tatabánya
Érvényes: 2020.01.01-ig
Vitta Hotel Superior Budapest
2 nap/1 éjszaka 10.208,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.31-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2019.09.23-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 20.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

EsztergomX