Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

3. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
32. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom bemutatkozása

A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a Duna-Ipoly Nemzeti Park határán található, csodálatos kilátást nyújtva a Dunakanyarra.

Hotel Bellevue Esztergom képei

Hotel Bellevue Esztergom

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 28.
Nem jártunk még ebben a szállodában, igy kellemes meglepetés volt mindaz, amit tapasztaltunk. Könnyen megközelithető, kitűnő az elhelyezkedése, kifogástalan a kiszolgálás, fantasztikus a wellnessrészleg. A reggeli-választék remek, a vacsora szerényebb, de izletes. Nagyon elégedettek voltunk.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 20.
A személyzet kedves, mosolygós, segítőkész. Az ételek finomak, bőséges választási lehetőséggel. A wellness tökéletes volt a testi/szellemi feltöltődéshez. A szálloda szobái, folyosói szépen, ízlésesen vannak berendezve - igazi eleganciát sugároznak.

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 15.
Csodás hétvége volt. Amit az időjárás még csodásabbá tett. A kilátás lélegzet elállító, a kora ősz színeivel.
Meggondolásra ajánlanám a világítás átgondolását. A falikar rossz helyen van, kicsit rosszul látó ember nem tud olvasni mellette. pedig rossz idő esetén lehet, hogy szívesen olvasnának a szobába. Ajánlom mindenkinek a szálláshelyet.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 2.
A szállás teljes mértékben megfelelt az elvártaknak. A hotel berendezése nagyon hangulatos. A szobák megfelelőek. A wellnes részleg is tökéletes. A fotók a valóságot "hozzák". A félpanziós ellátás bőséges és finom volt. Kiváló bázisként szolgálhat a környék felderítéséhez. Csak ajánlani tudom!

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Egyetlen kellemetlenség volt, sajnos nem működött a lift a melléképületben, így a második emeletre a napi minimum négyszeri lépcsőzés okozott gondot. Viszont a szálloda nagyon megértő volt és (gondolom a koromra való tekintettel is) 5 % kedvezményt kaptam a szoba árából, melyet ezúton is köszönök. Minden mással nagyon elégedett nagyon elégedett vagyok.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 23.
Maga a szálloda, wellnes részlege, étterem, finom, bőséges reggeli, vacsora.Környezet, kilátás. Személyzet nagyon segitőkész, udvarias. Tényleg kikapcsolódásra,pihenésre nagyon szuper hely. Még a jövőben fel fogjuk keresni.Köszönünk szépen mindent.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
Nekünk nagyon hiányzott, hogy a TV NINCS RAJTA A HIR TV ÉS A TV 2 mivel idősek vagyunk ezeken az adókon vannak olyan műsorok amit rendszeresen nézünk. Reméljük ezt a kis hiányosságot lehetne pótolni, akkor más alkalommal is szívesen választanánk az Önök szállodáját. Más minden kifogástalan volt. Köszönjük szépen. Üdvözlettel: Mihály Jenő és neje

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
Amire 4 csillagot adtunk:
Tisztaság: A fürdőszoba a mosdónál egy kissé penészes volt, illetve a hűtő rossz illatú volt. Szolgáltatás: - Hiányoltuk a törölközőket: pl. : kéztörlő, lábtörlő. Egy nagy törölközőt kaptunk csak. - A wifit nem tudtuk használni sem telefonon, sem laptopon. Egyébként gyönyörű helyen tölthettünk el felejthetetlen 5 napot.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű, a személyzet kedves és aranyos volt, bár a kijelentkezésnél a recepciós egy kisebb összeggel át akart verni (biztos a matematika nem az erőssége). A szoba gyönyörű és tiszte volt, a wellness nagyon jó volt. A masszőr munkájára inkább nem írnék semmit. Sajnos azzal nem voltam megelégedve ár-érték arányban a legrosszabb volt.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 23.
Csodálatos helyszín, kiemelkedő szállás és hangulat a hazai wellness helyszínek között. A várakozom is felülmúlta a fényűző, nagypolgári hangulat, amelyhez hasonlót egyedül csak a lillafüreden lehet tapasztalni. A környék is lenyűgöző, igazi oázis a pihenésre vágyóknak. A szobák kényelme és hangulata, a wellness részleg, az ételek is méltók a négy csillagra.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 13.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 32.130,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, ünnepi programokkal, wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2020.01.02-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Bazilika alatti Panzió
2 nap/1 éjszaka 10.696,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, ünnepi gálavacsorával, karácsonyi meglepetéssel, közös karácsonyfa díszítéssel és filmvetítéssel, veresegyházi Medvefarm belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.26-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.264 - 17.424,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Öreg-tó Hotel
Tata
1-2 éjszaka 11.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal vagy fürdőbelépővel, kedvezménykártyákkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.297,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.03.27-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 9.118,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Hotel Bellevue
2 nap/1 éjszaka 11.773,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Meghitt karácsony (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

EsztergomX