Milán Pince Etyek

2024.05.31-ig
Hotel Abacus Herceghalom

Milán Pince Etyek vélemények

Kiváló 2019. június 2.barátokkal járt itt
Ma barátaimmal jártunk ott,fantasztikus délutánt töltöttünk el. Gyöngyi és Csaba nagyon jó házigazdák,Mindenkivel váltanak egy két szót. Nagyom családias az egész,Ajánlani fogom barátaimnak ismerőseimnek. Nagyon finomak voltak az ételek italok és az édességek is. Csaba megmutatta nekünk a kemencét az éttermet.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 36 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. október 3.barátokkal járt itt
Néhány napja - egy baráti társasággal - immár második alkalommal -kerestem fel ezt a fantasztikus vendéglátóhelyet. A tulajdonos házaspár igazi házigazdaként,mondhatni családtagként fogadta kis csapatunkat és részesített ismét kiemelkedő kulináris élvezetben.