4,7

2025.04.01-ig
Hotel Abacus Herceghalom

Nádas Borműhely Etyek vélemények

Kiváló 2019. december 8.egyedül járt itt
A Nádas borház fele véletlenül vitt az utam, egy tábla irányított oda. Épp fotózták az tételeket. Megtudtam, hogy a tulajdonos korábban a Kristinus birtokon dolgozott borászként, így érthető volt, hogy kiváló borokat mutatott. Két palackkal vettem is. Rangos díjai is vannak, ami nem csoda. Készítenek pezsgőket is, azt nem volt alkalmam kóstolni.
Nádas Borműhely Etyek - BelsőNádas Borműhely Etyek - BelsőNádas Borműhely Etyek - BelsőNádas Borműhely Etyek - Belső